Порадьте психолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Venezianka, 31 Травень 2011.

  1. Miss Vanjie

    Miss Vanjie New Member

    Відповіла в пп.
     
  2. Rarity

    Rarity New Member

    Можна і мені в приват? Дуже треба
     
  3. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчатка може хто може порадити адекватного псиневролога що приймає в психоневрологічному диспансері на Коциловського, 30. В близької людини кредитна залежність, а як наслідок панічні атаки, апатія і т.п. і враховуючи це приватний психоневролог не по кишені зараз(
     
  4. lylykiryna

    lylykiryna New Member

    Порадьте психолога, дякую.
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Хочу трішки поділитися інформацією. Це буде корисно тим в кого панічні атаки, яскрава психосоматика, депресія. Так, спочатку треба звісно виключити будь які фізіологічні проблеми, а потім шукайте лікаря психотерапевта з психіатричною освітою. Або психіатра, який вже направить до психотерпавта КПТ. Тільки лікар психіатр може виписати вам ліки, які покращать ваш стан, а далі вже робота з когнітивно поведінковим спеціалістом, який навчить як справлятися з нападами тривоги. На жаль, звичайний психоаналіз тут не допоможе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. LanaUa

    LanaUa New Member

    Добрий день. Теж шукаю, підкажіть ви знайшли? Як справи?
    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2021 ---
    Добрий день. Нарешті я знайшла людину з такою ж пробоемою як у мене теж 4 рік.
    Підкажіть будь ласка, що вам допомогло?? Маєте контакти з ким працювали над цим? Дуже чекаю вашу відповідь. Дякуююю.