Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. Яська Березнева

Яська Березнева Well-Known Member

Ортодонта?

2. Руда Лисиця

Руда Лисиця Шопоголік :-)

ні, не впливає. але те що в вас буде заніміла добряча частина обличчя, може відволікати. І ще важливо - поїжте перед тим, анастезію не радять робити на голодний шлунок.

• Подобається Подобається x 1
  3. toria

toria Active Member

І як, знайшли когось? Поділіться враженнями, будь ласка. Теж цікавить Пародент.

4. Yuliankaaaa

Yuliankaaaa Member

я нікого не знайшла, тут ніхто не відповів мені і я так в очікуваннях дотягнула до свят. Але зараз все таки візьмусь за це питання знову))

5. nataliya

nataliya nti

Дівчата, порадьте хорошого стоматолога на Левандівці, з власного досвіду. Потрібно полікувати, а можливості десь їздити немає.

6. Olenka Matviikiv

Olenka Matviikiv Well-Known Member

На фб є група , "Чим живе Левандівка".
    Думаю, вам там швидше допоможуть ))

7. kikers

kikers New Member

Антощак надія
    Ми ходимо з дитиною.дорослим теж лікує

8. Bree van deKamp

Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

Порадьте стоматолога на Симоненка котрий добре вирве мені 8-ку.

9. Kalyx

Kalyx Well-Known Member

10. Kazkivnycja

Kazkivnycja Well-Known Member

Хоч і не на Симоненка :)
    Свою першу і єдину 8 рвала в Пароденті на Личаківській у Рішко Павло Михайлович
    Боялася сильно, бо 8 мала а-типове розміщення, росла в 7, зуба майже не було видно ззовні. Була спочатку одна анестезія, потім друга. Лікар розрізав ясну, і по кавалках витягнув зуба. Я не чула абсолютно нічого, ніхто мою голову не смикав, не крутив. Все відбулося досить швидко і дорого :)
    Потім дали лід в пакетику щоб попередити набряк. І сказав пити німесил. Пила добрий тиждень, поступово зменшуючи кількість прийомів
    То було десь років 3 назад, то коштувало 1000 грн
    І хоч ми всією сім'єю лікуємо зуби в Смайлику, але якщо треба буде рвати, то знову поїду до цього лікаря

11. Chortenia

Chortenia Well-Known Member

А в кого в смайлику лікуєтесь?

12. Kazkivnycja

Kazkivnycja Well-Known Member

Діти -у пані Ляни - то керівник. Цього року вперше повели доню -4 роки. Дивилася мультики, як мишка, заплом бували зубчик швидко і непомітно. Синові ми і лікували, і пластинки ставили.
    Я з чоловіком - у пані Лесі