Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я ще за одною порадою)
    де якісно роблять 3Д знімок зубів (КТ)?
     
  2. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    На середу ранок записалася до стоматолога, але поки хочу морально підготуватися. Тріснув мені навпіл щойно зуб. Нижня шістка.В ньому рік тому канали пломбувалися, а сьогодні я так хліб жувала :girl_cray:
    Я так розумію, що швидше за все його видалять. Якщо дууууже пощастить наростять і поставлять коронку... Хто недавно таким займався, розкажіть щось оптимістичне, ну і підкажіть який то взагалі порядок цін зараз на такі штуки?
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Akina пару місяців тому в мого лікаря в державній на Пекарській - штифт, коронка, робота, все разом тягнули в районі 1500 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ооо, ви мені вселяєте надію, що я не ходитиму беззуба. Бо Гугл вже налякав мене круглими сумами в долярах
     
  6. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    І я за порадою . Потрібно доньці ставити на піднебіння такий апарат який розтягує щелепу . Порадили двох спеціалістів - дуже молоденьку , але кажуть розумну Ірину Корнило ( в неї 350 євро) та Надіжко Оксану (В неї 6500) . Порадьте , кого обрати , не суть питання зекономити , в щоб дійсно зробили добре


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Минулого місяця ставила 2 нижні шістки в стоматології, одна коронка 1700 грн, плюс там ще якісь додаткові пломбування знадобились.
    То одна коронка супер зроблена, хоч лікар мав сумніви, що добре мірки знялись.
    А от друга, спершу не поміщалась, що аж трошечки обкришилась при примірці, довелось підпилювати сімку і ще раз запікати коронку. А тепер, після обпилювання, утворилась щілинка між 6 і 7 зубом. Вся їжа там, дискомфорт створює.
    Маю йти ще на 2 коронки туди, в середині листопада, але вже передні зубки. То тепер дуже навіть сумніваюся, що хочу продовжувати там протезування.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ох, наразі витягнули мені половину зуба. Через тиждень, як все заживе будуть дивитися і вирішувати чи можна на той шматок, що лишиться ставити штифт і коронку.
    Але цілком можливо що через тиждень доведеться і його виривати :sad:
     
  9. kozochka

    kozochka Member

    Порадьте дитячого стоматолога на Симоненка в поліклініці або Сихів
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @onebyone, ви плануєте брекети носити чи вже носите? Мені про таке говорив Заза, коли я була в нього на консультації
     
  11. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Скільки зараз вартують послуги Зази ?
    Я колись , давним-давно , за часів його молодості , носила брекети , які він мені ставив .
    Тоді було це ой як не дешево .
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ну я цікавилася два роки тому. То було 25000 одна щелепа.
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ого! дорого. Я буквально в понеділок ставила брекети на верхню щелепу, то заплатила майже 20 тис. Щоправда через місяць мені ще монтувати мікроімпланти в кістку для розтягування, а це ще +8тис.
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Руда Лисиця, а можете порадити лікаря, і в двох словах розповісти про вашу ситуацію. Бо я досі трохи переживаю і ніяк не можу наважитись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Ой, в мене була ціла епопея))))
    Загалом я планувала ставити брекети, але одна ситуація дала вагомого копняка ставити їх вже.
    Невеликий анамнез: лікувала пару років тому нижню 6ку від гранульоми, а в березні ще й мала операцію на верхній 4ці - видаляли кистогранульому.
    В серпні в мене з якогось дива почало терпнули пів лиця. Я звернулася до невропатолога, пройшла МРТ. Нічого. ЛОР - нічого. Аж поки не відчула, як віддає мені верхня 8ка, яка не виросла з ясен, а виросла в щоку, ще й перпендикулярно.(тобто лежала горизотально).
    Одним словом, стало ясно, що треба ту вісімку видаляти. Оскільки я подумувала ставити брекети, постало питання за решту 8мок. Зробила КТ, вияснилося що нижня 6ка під коронкою розламалася в місці де починаються коріння, і там вже йшов процес деградації кістки. В кінцевому результаті мені видалили 5 зубів: нещасну 6ку, 2 зуби мудрості, які свого часу виросли, та 2 зуби мудрості які не вилізли, а виросли в кістці і потребували повноцінної хірургічної операції. Робила я то все під наркозом в клініці Симбіотика(хірург Юрій Горішник), операція тривала 2 години і коштувала мені з ІТ-знижкою майже 20тисяч. Тиждень сиділа дома, очікувано був набряк в місці операції, а лунки з видалених зубів затягувалися добре.
    Минув місяць з моменту операції, і я ставила брекети. Перед операцією я схему лікування відповідно проговорювала з ортодонтом(Тарас Климочко). Ставила брекети там же ж.
    Картина: молочні верхні 2ки колись випали, постійні не виросли, зародків не було. Молочне ікло залишилося, а постійні ікла підсунулися до перших верхніх різців. Вирішили видалити молочний, ставимо брекети, щоб розтягувати зуби під імпланти двійок. Брекети вже поставили, а наступного місяця мікроімпланти вкрутять в кістку з обох сторін, що рівномірно тягнути всі зуби назад (до вух).
    Знизу маю скупчення різців , будемо просто розсувати-вирівнювати. Також буде виправлення прикусу. Замість 6ки теж відповідно буде імплант.
    На це все піде +/ 3 роки і ще + імпланти потім. Але в кінцевому результаті буде повноцінна рівна посмішка, зуби стоятимуть правильно і правильно працюватимуть. Бо наприклад зараз в мене половина верхніх зубів трохи зміщені відносно нижніх, і не заходять один між одного, (як шестерні в годиннику).
    Раз в місяць корекція-заміна дуги, раз в три місяці - гігієна зубів. По закінченню - ретейнер(така проволока) на різці ззаду і рочків 5 носити їх, а то й все життя.
    А тепер як це - з брекетами)) Все звісно індивідуально, але мене болить, ниють, поки їм лише м'яку їжу, яку можна ковтати не жувавши. Так перші кілька днів, з відгуків, після кожної корекції чи заміни дуги. Їжу краще різати шматочками і так їсти. Смачно вгризти яблуко вже не можна))))
    Але про своє рішення не шкодую, бо розумію що в кінцевому результаті матиму гарну посмішку.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дякую за таку розгорнуту відповідь
    А цей ортодонт де приймає? В Симбіотиці?
    Вже знайшла що так. Два роки тому там тільки Заза приймав.

    Ой, в мене не так все важко виглядає, але наважитись на вимушений дискомфорт за великі гроші я ніяк не можу((
     
    Останнє редагування: 20 Листопад 2019
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Так, в Симбіотиці. Специ хороші, і зручно вже все лікування робити в одному місці. Забула згадати, що за тиждень до операції ще мала професійну гігієну (ну бо ж операція, треба щоб все чисто було)), і ще за пару днів до брекетів теж робила легеньку гігієну, бо через те, що після операції не могла толком чистити всі зуби, то наліт назбирувався по сусідніх зубах.
    Я видно мазохістка))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    поки мають доньці ставити таку штукенцію на піднебіння, яка розтягує щелепу, далі якщо самі зуби не стануть на місце буде видно .... Як скаже стоматолог. Якщо треба - тоді будемо носити. Чому ви питаєте?
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    як тут вже форумлянка писала, мені казали такий носити, але після того як брекети постоять місяць. Тому я й здивувалася що треба просто такий апарат без брекетів. Але то напевно все індивідуально
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    може мова йде про звичайну пластинку?
    [​IMG]