Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Я лікую зуби вже практично 17 років в одного і того самого лікаря. В нього також лікує зуби вся моя сімья, чоловік тепер теж в нього, і багато наших знайомих яким ми його порадили і вони дуже задоволені. Все робить якісно, професійно, досить швидко..... працює як з дорогими матеріалами тк і з не дуже ( на різні гаманці клієнтів)...загалом навіть полімерні пломби в нього 2 роки назад, коли я востаннє зуби робила, я б не сказала що аж так дорого коштували.
    Він займається лікуванням, протезуванням, має свій рентгенкабінет.
    Працює на вул. Кульпарківській, навпрпоти упр-ня ДАЇ ( того що біля китайської заправки). Не памьятаю чи має зараз його клініка назву чи просто називається "Стоматологічний кабінет", лікар Котур Ярослав, якщо є бажаючі, можу дати координати. Але в нього переважно багато клієнтів тому запис за деякий час неперед.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    В хороших стоматологів (як і інших лікарів) завжди запис наперед, бо бажаючих багато.
     
  3. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Я вже років 7 ходжу до одного стоматолога. Він теж дуже хороший спеціаліст. Ціни в нього помірні. Він вилікував мені зуб який інші стоматологи не змогли.... Врятував зуб, на який інші хотіли коронку ставити. Тьфу-тьфу-тьфу, років 6 вже без тої коронки ходжу і все ок. Попередня лікарка. до якої я ходила, завжди колола мені наркоз, як тільки десь заболіло, а він мені взагалі без наркозу лікує, нічого не болить, я просто перестала боятись стоматологів, вони в мене тепер не асоціюються зі страхом!
    Раніше він приймав на вул. Мельника, навпроти палаці спорту "Україна", віднедавна - на вул. Крушельницької. Якщо когось цікавить - звертайтесь за координатами в приват.
    В нього теж попередньо записатись треба. Але було раз таке, що в мене в суботу ввечері розболівся шалено зуб. Я якраз була на дні народження, а в неділю ввечері мала їхати в Польщу на 2 тижні. Я йому в паніці подзвонила, він якраз у Києві був. То він заради мене приїхав швидше, щоб вилікувати зуб. От так-то!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    я лікую зубки в ендокринологічному диспансері на Острозького(р-н Личаківської) Кабінет супер, лікар теж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    І я там. Дуже задоволена.
    :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    в мене на першому поверсі відкрив сусід стоматологію, запис на перід на 2 тижні,коли нейду людей купа,і ціни як увсіх стоматологів!!!!!:girl_curtsey:
     
  7. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    В мене теж був дуже хороший стоматолог, молодий, 26 років, але все робив якісно...Виїхав зі Львова :sad:...
    Після того в мене почалась чорна полоса, в приватному кабінеті на Сихові після лікування здоровий зуб тріснув...прийдеться коронку ставити...
    Хотіла в Біш-компані звертатись, тепер після ваших відгуків уже й не впевнена, чи варто...
    Може все-таки хтось з сихівчан порадить хорошого спеціаліста? Бо з дітьми в інший район не заїдеш... Претензій (якщо пломба вилетить) виставляти не буду :girl_crazy:, всяке буває і в хороших дохторів :).
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Дуже здивували дописи про вилетівші пломби. Тобто те що вони вилетіли, то так буває, але в клініці де я лікую зуби дають гарантію на 2 роки - тобто якщо щось станеться то вони безкоштовно все виправляють (правда в мене ще такого не було). А лікарка моя тепер працює в Жовкві - доводиться до неї їздити, але то така лікарка що не шкода.

    А в поліклініці на п-ті Шевченка лікарка не міняла рукавички після попереднього пацієнта - лише мила руки. Я сказала щоб вона поміняла, а вона відмовилась. На цьому ми й завершили спілкування. А на рентгені там взагалі не лікар, а клубок нервів. Звідки людина, яка перший раз це робить має знати що до чого, а вона не пояснює, а лише огризається.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    У мене раз таке було, гліцерин трохи попав на зуб....
    То мій стоматолог ще й безкоштовно інший зуб мені полікував, так незручно йому було. І сказав, що це звичайна практика у хороших лікарів..
     
  10. GRACE

    GRACE New Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Я теж лікую зуби в цього ж стоматолога, і теж понад 17 років, як одного разу до нього попала, від того часу стоматолога не міняю. Клініка називається "СІМ" точніша адреса це вул. Перфецького, 14 .
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Ага, вони :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. K.I.M.

    K.I.M. Active Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    класні лікарі на вул. Єрошенка скількись-то (вуличка маленька - майже на виїзді на Шевченка)...
    там приватний кабінет, але направду навіть дітей лікують суперськи :)
     
  13. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    моя мама зараз вставляє зуби, треба 6 зубів, хто орієнтується в цінах, скільки приблизно то мало б коштувати? Бо ціни відрізняються дуже... і які зуби краще ставити, кераміка, метало-кераміка?
     
  14. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Мені свого часу не поставили кераміку(я працювала в стоматології),сказали що то дуже ніжний матеріал,який потребує певного догляду,радили мет-пласмасу .А ціни дуже різняться по стомат.установах вцілому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Терміново шукаю хорошого зубного хірурга, бо треба вирвати ну дуже проблемний зуб. Особливо цікавлять лікарі зі стоматологічної поліклініки на Симоненка, або ж на Пекарській.
     
  16. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Мені теж поставили мет-пласмасу. Лікарка теж пока не радила ставити.
     
  17. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Так мій же лікар з Пекарської, я тобі вроді розказувала!
     
  18. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    хтось ставив замість втрачених зубів імпланти (протез накручується на гвинт)?якщо так - що можете розказати про ціни, де в нас таке роблять, чи задоволені якістю (можна в пп). постало таке питання, але не хочеться ставити місток, бо через один вирваний зуб пошкоджують два сусідні:sad:
     
  19. zara

    zara Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    І мені, і мені! Зламався передній зуб!!! Хто знає, де мені вставлять гарно, безболісно, швидко, стерильно, міцно, і ще бажано в центрі (ціна не має значенняЮ головне-якісний результат)?? І хто знає, поясніть- що таке адгезивний міст?(це зі стоматології.)
     
  20. niamlyk

    niamlyk Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Дівчата, можу порадити хорошого стоматолога - Білик Маріанна Андріївна працює в Біш-компані на Сихові. Дуже толкова і приємна лікарка і батько її займається протезуванням. Ціни в Біш-компані не кусаються. Сама до неї хожу і дитину воджу. Доця від неї просто в захваті. Має вийнятковий підхід до дітей.