Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Дівчата,можливо хтось з вас лікував зуби в поліклініці на Симоненка,порадьте будь-ласка хорошого лікаря!
     
  2. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Цілком підтримую. Наша сімя з самого початку відкриття кабінету в нього лікується.
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Порадьте стоматолога


    Ходжу до п.Олени, але вона частіше є в гімназії, там має кабінет, і ще щось приватне має. Давно в неї лікую зуби, робить акуратно, гарно, і недорого (це якщо в школі). Возиться по конференціях, семінарах, має купу дипломів і слідкує за сучасними розробками. Коротше, молода, активна і любить свою справу.
     
  4. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Можу порадити хорошого ортодонта - Безвушко Ельвіра Валентинівна, клініка Арден - на Шота Руставелі, біля Стрийського базарчику.
     
  5. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Довгий час лікувала в В.Холода, хороший спеціаліст, але в нього чееерги... і без запису, можна півдня просидіти...
     
  6. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    А можна в приват детальніші коордтинати і більше про цього лікаря. Бо один зуб також часто ниє.
     
  7. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Дівчатка, які ви молодці....:girl_curtsey:такі корисні поради даєте для народу...:girl_curtsey:
    Я ото вже декілька місяців страждаю, бо все ніяк не можу хорошого лікаря найти...вгадувати не хочу...а дійсно щирі позитивні відгуки про стоматологів не чула....от і чекаю "з моря погоди"...
    Надіюсь в нього не захмарні ціни...я ото робила чистку зубів в одній клініці то 600грн заплатила, а ставити брекети - нарахували 17 000грн...Можете зорієнтувати по цінах...саме пломб...буду вельми вдячна..:girl_smile:
     
  8. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Була десь рік тому, то фотополімерна пломба не дуже велика) коштувала з роботою 150 грн. Він ніколи не колить укол без потреби, бо знаю інші лікарі, треба чи не треба обезболюють. Бо все дуже акуратно і швиденько робить, навіть не болить і без укола.
    Я ним дуже задоволена. Дуже приємна людина.
    Телефон для запису можу скинути в ПП.
     
  9. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    А в якому районі його клініка?
     
  10. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    вул. Перфецького...:)
     
  11. duvodivchunka

    duvodivchunka New Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    А в мене просто чудовий лікар-стоматолог - :cesored: Наталія Олегівна.
    Уважна, суперакуратна, перфекціоністка (в хорошому розмінні слова):) і просто приємна людина. Раджу!
    Раніше працювала в клініці на Глибокій (це навпроти гол. корпусу політеху).
     
    Останнє редагування модератором: 19 Листопад 2009
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    600 грн. за чистку:crazy::crazy::crazy:
    Я вас щиро вітаю, я не можу собі дозволити заплатити за чистку 600грн.
    Коли я лікувала останній раз зуби, (1,5року назад), то мені чистку в подарунок зробили.
     
  13. TusSsi4ka

    TusSsi4ka Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Вся моя сімя і я ходимо до Кавецької Ніни Василівни.Дуже приємна лікарка.Все дуже легко і безболісно робить.
     
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    :eek::eek::eek:ого... я робила за 150, обидві щелепи, кльтразвуком, тепер може 200-250, не більше....
     
  15. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    точно так і коштує в приватних кабінетах в гарних майстрів.
    якщо хочете зробити раз і нормально в гарній клініці, де високі вимоги до персоналу- тоді Вам в ММ на Пасічній. Але там дорого. Пломбуватися можна і в дешевших кабінетах, але якщо мова наприклад про імплантат, то довіряти не можна нікому крім Мирона Мироновича Угрина. Це дорого, але я б просто боялась іти за серйозними процедурами до когось іншого. А ще там дуже гарно працюють з діточками. Один знайомий казав, що після відвідин ММ (малому за раз зробили 6 молочних зубчиків), він малого шантажував "не будеш їсти- більше до стоматологів не підеш!". 6-ти річна дитина була в захопленні і просилася ще до стоматолога, для мене це показник!!!
     
  16. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    мені сьогодні зробили за 214, в Галдентсі
     
    Останнє редагування: 19 Листопад 2009
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    не у всіх приватних, а лише в дууже крутих і це не завжди на жаль буває хороший лікар. Я і моя сім'я вже кілька років ходимо в "клініку Доктора Гаука" http://www.gauk.com.ua/ Туди мене завів коханий, я завела маму, тата. Чистку останній раз там робила я за 250 гр.Лікарі всі дуже уважні, старанні і роботою їхньою поки що я задоволена.
     
  18. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    І я там зубки лікую. там спарвді дорого, але я своєю лікаркою дуже задоволена.
    лікуюсь в неї вже років 13...
     
  19. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    У малої вже ростуть два нижні постійні різці і якось так кривувато... я трохи переживаю, але не знаю до кого звернутись. Може хтось стикався з подібною проблемою, то поділіться досвідом і порадами.
     
  20. dianka

    dianka Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Я також в Ігора Дмитровича, задоволена:))