Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Сьогодні була в стоматолога, поставили мені 3 промби і коштувало то 510 грн, тобто 170 грн пломба (полімерна). Сижу і думаю чи такі ціни зараз нормальні чи то дорого? Останній раз лікувала зубви весною 2007, то в того ж лікаря такаж сама пломба була 90 грн.
    Які ціни зараз у лікарів, хто знає?
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    знаю що полімерки 10-15 дол. в зал.від розміру. Але то видно в кожно лікаря свій курс ;)
     
  3. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    я теж ставила полімерну пломбу на 1 зуб,було то в лютому-березні цього року.заплатила 208 грн.думаю,це недорого,скільки Ви заплатили
     
  4. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Ніколь, то є нормально. Я рік тому назад лікувала, то плтила чи то 190 чи то 210 грн. за полімерну пломбу.
     
  5. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Може хтось знає ,чи в поліклініці на Симоненка вирізають зуб мудрості,бо моя стоматолог казала,що таку операцію роблять лише в стаціонарі в медінституті.В мене він росто прямо в щоку,коли починав рости ,то вона рекомендувала видалити пізніше,зара немаю можливості піти до неї.І може хтось робив таку операцію,наскільки то складно медикаментозно,бо ми на гв.
     
  6. Soroka

    Soroka New Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    в мене зуб мудрості теж не правильно ріс і звісно швидко зруйнувався,так ось маю професійного лікаря саме по даній проблемі,в медінституті стомат поліклініка стоматолог-хірург Мільянчук Василь Андрійович якщо видаляти то тіки до нього!:girl_in_dreams:
     
  7. LiliyaGal

    LiliyaGal Active Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    А хтось лікувався в стоматклініці "Усмішка"? Знаєте там хорошого лікаря?
     
  8. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Є в медінституті дуже толковий лікар, Мокрик Олег Ярославович, не одну людину вже врятував, працює у відділі щелепно-лицьової хірургії, якщо треба, дам координати в ПП, всі пацієнти тільки задоволені, ніяких нарікань
     
  9. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Буду дуже вдячна за координати:girl_in_love:. Може хтось звертався недавно знає ціни на полімерні пломби?
     
  10. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    В мене дуже хороший стоматолог - п.Андрій,він має свою стоматологічний кабінет на Сихові напроти магазину Карпати.Задоволена дуже його роботою,і тепер для мене похід до стоматолога не проблема.
     
  11. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Потрібний хороший зубний протезист. Бабці потрібно обновити повністю "ротовий гардеробчик". Щоб натурально зуби виглядали. :girl_spruce_up:
    Буду вдячна за координати.
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Не знаю де запитати...питаю тут...
    Хтось рвав зуби мудрості? Це так само неболяче як звичайний зуб чи з зубами мудрості складніше? Бо болить в мене.. і вже десна напухла.... і боюсь страшенно :girl_cray:
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    З ними тим складніше, що вони дуже далеко і часто не повністю вилізші!в мене в знайомого розрізали ясна, бо н емогли підчепити той зуб щоб вирвати!!але я думаю з уколом не буде болячіше ніж звичайний!
     
  14. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Я рвала.Зробили укольчик і нічого не відчувала.
     
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Це у кожного індивідуально. Я рвала з дуже слабеньким наркозом (для вагітних) і то не повною дозою. Навіть трошки чула як лікар там витягує той зуб. Але все пройшло дуже швидко і легко. До кінця дня трошки боліла десна, а на наступний день про зуб взагалі забула. Чогось обезболюючого не приймала взагалі. Правда лікар дуже старався і тому майже не травмував десну, зробив все ідеально. А от чоловікові рвав звичайний зуб інший лікар, то він кілька днів приймав обезболююче і дві ночі не міг спати, бо боліло (((
     
  16. vitek

    vitek Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Мому коханому недавно рвали, і при тому що залишились тільки корені. Але на восьмі зуби обовязково треба робити рентген, бо невідомо скільки він має коренів.
    Зробили укол, вирвали, і десь може 2-3 год трошки його боліло. а то що напухло то може і добре бо ясна менше тримають зуб і легше вирвати. Але треба робити рентген обовязково!
     
  17. Sanka

    Sanka Active Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    в мене зранку почав нити зуб, пішла на роботу, відпрацювала.
    було це три роки назад у четвер перед Великднем. (вихідних забагато намічалося...)
    дорогою додому зайшла в стоматологічний кабінет, щоб глянули, що там і як.
    виявився зуб мудрості. зробили укол, вирвали.
    прийшла додому, батьки питають, як зуб, а його вже й нема...
    прослухала лекцію, що так не можна, зуби треба берегти (вони ж не знали, що це зуб мудрості був)

    але, нажаль, не всім так везе...
     
  18. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Мені тягнули сам зуб десь з пів години - корені запутані і довгі були. Потім боліло сильно. І не варто чекати поки все зпухне. Мені напухло дуже швидко, бо це було літом і була жара. Коли зуб не напухший і нема гною, то рвуть і часом зашивають дірку. Якщо є гній, то будуть потім робити чуть не щодня аля перев"язки - пхати в дірку ліки з бинтом. Ліки постійно "пахнуть". Ну принаймі в мене так було. Не дуже приємний досвід. І є величезне бажання вирвати інші 3 поки здорові, але мій стоматолог не дає таке зробити.

    ---------- Додано в 14:11 ---------- Попередній допис був написаний в 14:02 ----------

    І я маю свого "сімейного" стоматолога. Скільки вже людей до нього відвела і всі задоволені. Правда, як я кажу, він пасть порве, але зуби ідеальні. Я з дитинства маю поганющі зуби і була в різних докторів. Оцей мені сильно допоміг! Звати Міша (прізвище Стадницький), зараз працює на Сихові навпроти Сільпо, у великому квартирному будинку, вхід зі сторони під"їздів (зсередини будинку).
     
  19. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Де на Сихові такий магазин?
     
  20. Soroka

    Soroka New Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Порадьте стоматолога- фахівця у даній сфері! дуже мені треба,взагалі дуже боюсь а треба:girl_cray: