Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Sanka

    Sanka Active Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    дуже хороша лікарка Коцовська, здається Оксана
    стоматологічна клініка Віфезда, Короленка 1
    але я не знаю, чи рвуть там зуби, чи тільки лікують...
     
  2. koxana

    koxana New Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Скільки коштує вирвати нерв? Хто знає?
     
  3. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Хтось може написати враження про "Рікоту" (вол.Великого)?
    Ми з дружиною хочемо піти на профілактичний огляд, може ще й дитину покажемо.
    Вона там лікувалася років 7 тому, то каже, що тільки одному лікареві довіряла в тій клініці. А що там зараз робиться — невідомо. От думаю: туди йти чи до "Доктора Гаука" спробувати? Просто "рікота" близько до дому.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    я можу ще раз доктора Гаука похвалити.:girl_claping: Дуже добра клініка, лікарі хороші,відношення просто супер!Хоч похід до стоматолога не дуже полюбляю та якось у них спокійно, мені принаймні.
     
    Останнє редагування: 15 Березень 2010
  5. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    привіт. Ходила колись кілька разів, коли попадало, що вихідні дні
    Ціни немалі, а якість як в звичайній поліклініці. А потім порадили лікаря Яворську Дару Григорівну з поліклініки на Симоненка. Вже років 5 ходжу та дуже задоволена.
    А якщо рвати зуби, то в цій поліклініці, коли була вагітна, а потім ще годувала, два рази рвала зуби, також порадили лікаря Чепака, не памятаю ініціали - теж хороший лікар. Хай Вас зуби не болять.
     
  6. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    2 тижні тому лікувала на пр. Шевченка Фоміна Т.Ю., задоволена, лікувала нараз 3 зуби щей без укола, душе швидко і грамонто зробила, 3 фтополімерні пломби 300 грн., + безплатна щистка каменю.
     
  7. mysika82

    mysika82 миється в бані

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    дівчатка, може хтось знає. Порадили лікаря Прокіп Євгена, який приймає десь на "Південному". А де саме?
     
  8. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Зателефонував, сказали треба записуватись і то хіба аж за тиждень зможу попасти...
     
  9. Gluckoza

    Gluckoza New Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    А ми ходимо всією родиною до лікаря Сердюк Олексій ,як тільки він відкрив приватний кабінетна вул.Куликовской .Ціни в нормальні ,а черги дуже великі.іноді і місяць чекати треба,але якщо терміново те поза черги .Дуже задоволена роботою ,пломби не випадали ,якість супер,і по гаманцю не бьет.кого зацікавить пишіть,дам телефон.
     
  10. kdutr

    kdutr New Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    на рахунок імплантів! ціна 300-1000 у.о. це вживлюється в кістку щелепи імплант (як Гайка),чекають пів року чи прижеветься(як що буде відторгнення ніхто грошей не поверне,бо матеріал використаний),тоді аж ставлять на імплант металокерамічну коронку! термін служби точно 8 років,а потім як в кого,переважно міняють,якщо розхитується!
     
  11. zylia

    zylia Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    стосовно імплантації, можу порадити хорошого лікаря - Містер Самер (араб), має свії кабінет на бічній Героїв УПА(здається вулиця Морозна) - "ЗАЗА Дент". Дійсно хороший лікар(здається головний імплантолог спілки імплантологів). Він мене відмовим від операції для підняття гайморової пазухи, хоча море лікарів і пів мед інституту, переконували, що то звичайна проста і безпечна операція, але тільки він один сказав, що мені загрожує хронічний гайморит до кінця життя, і що більшість операцій по підняттю гайморових пазух невдалі. А для решта лікарів я мала бути черговим піддослідним кроликом і наслідки операції мені би сказали після самої операції. Бережіть свої зуби!!!!
     
  12. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Зайшла на їхній сайт,дала запит на ціни,зуби чуть самі не повипадали!!!!!
     
  13. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Ого! А можна детальніше?
    Я бачив тут доволі детально все розписано. Сам зараз в гаука лікуюся, може й дорого але відчуття, що воно того варте.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    тішуся, що вам сподобалося :y: Але я думаю, що там не так вже й дорого.принаймні помірні ціни та й дійсно,їхня робота вартує того!
     
  15. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    ми жевемо біля Автовокзалу, там відкрився стоматкабінет. моя мама пішла туди, бо до свого стоматолога було ліньки їхати - і сподобалось. робив 2 зуба, возився 1,5 год. і взяв 100 грн., вона потім знайому зустріла, то та теж хвалила. кому туда зручно, можуть попробувати
     
  16. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Так, ціни нормальні, просто я не втемі (що де і скільки) мені головне було зручність, підхід до клієнта, якість, ставлення до роботи і тд. Все задовільняє наразі. Дякую за пораду.
     
  17. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Вартість пломби від 250,00 до 550,00 грн., залежно від зруйнованості
    зуба.

    Видалення зуба - 300,00 грн.
    Може я давно не лікувалась?:confused:
     
  18. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Була вчора в Естетика,вони відразу біля мене розташовані.Колись там рвала зуб,років 6 назад,досих пір є моя карточка і ціни в них нормальні.:girl_claping:
     
  19. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    І я ходжу в цю клініку. Дуже мені подобається цей лікар і відношення до клієнта. І ціни там нормальні. Вже ходжу туди 2 роки. Тільки то бічна не Тургенева (Героїв Упа зара), а бічна Антоновича, вул. Кременецька. І там треба наперед на 2 міс записуватися.
     
  20. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Люди, скажіть мені, скільки зараз коштує пломбування зубів. А то я нині пломбувала тільки канали і стільки заплатила, що капець, а ще через тиждень йду сам зуб пломбувати. Лікар дуже добрий, я йому довіряю і навряд чи поміняю на іншого, але просто цікаво, чи то всюди так дорого
     
    • Не подобається Не подобається x 1