Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Я в Зазаденті один полікувала так, що мушу переліковувати. Лікар полікувавши видав фразу "Я не даю гарантії на той зуб, мабуть треба буде переліковувати". І таки так, треба. Але питання, чому одразу не полікувати нормально((( А інший так і не долікувала... Втікла, тобто не прийшла на наступний раз. Так і ходжу з тимчасовою пломбою, і шукаю хто б то діло мені виправив(((
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    як немає? А де ділася? мені завжди із лампою робили. І малому так само. Не було потреби чекати.Їсти можна було одразу. Єдиний час коли "чекала" , то після видалень

    п.с все таки із стоматологами, т як і з іншими лікарями- дуже індивідуально. Я там маю пролікованих 19 зубів у загальному, поки ттт- нарікань не маю жодних. Може повезло :)

    А канали вас відправили до Надії робити? Бо я їй свої зуби не довіряю :)
     
  3. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Так. В Надії. Ну не знаю. Може в них і є той ультрафіолет, та на мені його не приміняли.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте стоматолога

     
  5. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    На рахунок гігієни зубів. Сказали, що мені б здалось зробити. Зробили великі очі, коли я сказала, що 2 тижні тому робила. Це так модно зараз всіх без розбору на гігієну відсилати? В якості чистки впевнена.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    взагалі за правилами, перед стоматологічними втручаннямизуби мають в ідеалі бути почищені від каменю та нальоту. Це зменшує ризик інфікувань і проникнення в дентин при втручанні шкідливих мікроорганізмів. Але питання у іншому- чому у вас не побачили, що чистка зроблена , адже то ж видно? Мене до речі, не відправляли вперше, бо я мала її зроблену. І коли малого туди вперше привела, то за тиждень перед тим робила йому чистку в "Рікоті" ( там нас тоді Тарас відправив на чистку). То тут теж одразу сказали, що видно, що зубки почищені, тому одразу до лікування приступили. Тому і дивно, чому зараз не помітили, що чистка зроблена?
     
  7. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Я просто зробила висновок, що це не "моя" клініка. Не довіряю їм до кінця. Тому то все дуже індивідуально.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    100%. До речі, стосовно гігієни, то мені тут Христина перед кожною процедурою спочатку "фотографує" і виводить на компьютер стан "до" чистки і потім те саме робить після чистки. Не знаю, чи те саме робить Надія.
     
  9. Zorial

    Zorial New Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Теж була якось у тій клініці. Дівчата, доктор - приємні. Але асистент, яка дезінфікує інструменти замість допомагати доктору (дівчата, слина погано впливає на якість пломби)... Ну і ще маю декілька спогадів (типу руки доктора в рукавичках на клавіатурі), але може надто переймаюся чистотою. Результат - на поставлену пломбу не дивлюся. Не пощастило, мабуть.

    Не дуже розумію, яка принципова різниця між постійними зубами підлітка (чи то молочні зуби?) і дорослої людини, щоб так впливала на лікування.

    Дівчата, хто цікавиться імплантацією.
    Я не експерт, але здається логічним: прочитала, що видалення зуба під імплантацію має бути мінімально травматичним (насправді завжди має бути, але тут дуже важливо). Якщо зуб має декілька коренів, то треба щоб по лунці це було видно. Зазвичай саме для цього окремо видаляють коронку, а окремо - корінь. Якщо лікар розхитав зуб і витягнув його цілим, зламавши кістну тканину між коренями, то 99%, що матимете платити за її нарощування.
     
  10. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Ні, не робить. Принаймі мені не робила(((

    ---------- Додано в 10:09 ---------- Попередній допис був написаний в 10:02 ----------

    Доречі, про асистентку, мені з нею, взагалі було не комфортно, постійно мені тою трубкою слину висмоктувала, що я мало не давилась ((((.
    До порівняння, декілька років назад лікувала зуби в залізничні лікарні на Огієнка, то мені ту трубку лікар просто поставила до рота, то взагалі жодного дискомфорту не відчувала, і ця трубка слину гарно вбирала.
     
  11. vanja

    vanja Active Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Порадьте хорошого дитячого стоматолога на Сихові!!!
     
  12. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Скажіть, чи хтось лікував зуби у поліклінці „Ортодент” на вул. Замкненій, 6 (бічна Городоцької)? І у кого? Які враження від поліклініки і від лікарів? Дякую.
     
  13. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Сьогодні випадково знайшла в неті позитивні відгуки про імплантолога Угрина Мирона Мироновича. Працює в клініці "ММ" на Пекарській. Поцікавтеся, можливо, підійде і Вам ).
     
  14. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Суничечка, як Ваш зуб?
    Влітку цього року я лікувала зуби в "Пароденті". О.Савчук мені в двох зубах пломбувала канали. Відразу після лікування в одному зубі відчувала такий же дискомфорт, як Ви описуєте. Тепер, через 3 місяці, мене той зуб постійно турбує, особливо при накусуванні, ще й постійно пульсує, таке враження, що там під ним нарив.
     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2014
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    А хтось може порадити ендодонта, особливо цікавить досвід з лікування зубів з гранульомами. Наразі йду в Симбіотику до Пристай Юрія на консультацію, інших варіантів поки нема:dntknw:
     
  16. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    А хто порадить доброго хірурга в стоматполіклініці на Петлюри? Потрібно вирвати зуб (мій стоматолог не вириває зуби). Потрібно, щоб лікар був досвідчений і людяний. Я дуже боюся стоматологів, потрібно, щоб він не кричав, коли я почну трохи нити, а зрозумів, заспокоїв та легко і якісно виконав свою роботу. Пишіть контакти в пп. Дякую
     
  17. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Ходила колись в Медодент, зараз треба коронку на передньому зубі поправити, бо трохи змістилася і від того можливо почав псутися сусідній, але ніяк не можу з ними домовитися, Ліана , яка мені лікувала інші зуби, дуже зайнята. Скажіть чи лікувався там хтось, бо щось не можу в неті знайти відгуки. не знаю чи таки чекати туди. чи йти в інше місце, бо зуб біля переднього поки я думаю, починає досить видно бути, що з ним щось не того.
     
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Маю кисту зуба. Як її лікують, тільки хірургічно? І ще, зараз не маю можливості попасти до стоматолога, скільки часу можна ходити з такою проблемою?
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    А є тут пацієнти Клініки авторської стоматології Мар'яни Мельничук? Що можете розказати?
    На їхньому сайті все так красиво описано: лікування лазером замість традиційної бормашини, і мікроскоп для лікування каналів і багато різного. Але дуже цікавлять відгуки про професійність їхніх стоматологів і чи не нав'язують зайвих дорогих послуг?
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    то дуже індивідуально. Є три варіанти і залежать від багатьох нюансів- вирішує лише стоматолог в індивідуальному випадку. Якщо можна розпломбовувати канали і лікувати курсом терапевтично, то хірургію не застосовують ( бо часто кісти утворюються там, де погано пломбовані канали і інфекція вниз спустилася). Якщо терапевтично не можна, то хірургічно через резекцію кореня з кистою ( тоді зуб зберігається) чи видалення зуба з кистою. Ходити з нею можна теж індивідуально. Просто чим довше- тим більше руйнується зуб, на якому є киста, руйнується кістка, ну і киста- це джерело інфекці ( адже це такий міцний мішечок із гноєм і мертвими клітинами). Одним словом, чим довше ви з кістою- тим більший шанс залишитися без зуба- він просто зруйнується з кореня ( а ззовні може бути як новенький- просто зруйнується корінь і зуб в один день просто під ясна розвалиться). І цілком можливо, що не лише він один, а і ті зуби, які є поряд і які попадають в область кісти. ТОму бажано її лікувати чимскоріше ( бо кіста- це вже не гранульома, а більша площа враження. Значить ви вже достатній час переходили навіть з гранульомою)