Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Була я в Симбіотиці, враження хороші, ціни захмарні. Є досить непогані шанси зберегти мої зуби, і контролювати стан інших. Нічого не нав"язують, тільки чистку, але тут вже дівчата про це писали, перед лікуванням краще зробити гігієну. Гігієна коштує 550 грн. Маю теж один зуб з кістою, то про нього сказали 50 на 50.
     
  2. Vilanda

    Vilanda закохана в гори

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Ото і в мене виявили кисту:girl_cray: До цього лікувала зуби в обласній стоматології на Пекарській, там її і виявили по знімку. Тамтешній хірург (старший дядько, років під 60) сказав, дивлячись на знімок, однозначно "треба різати", тобто робити резекцію. Стоматолог-терапевт (молодий, років 30, ставив мені кілька пломб, нарікань не маю), вважає, що спочатку треба спробувати медикаментозно лікувати, через канали коренів. Сьогодні ходила в іншу клініку, приватну, за рекомендацією знайомих. То лікар (теж років 30) так само сказав, що не варто спішити різати, спочатку спробувати ліками.
    Тепер сиджу і думаю, до кого дослухатись: чи то старший стоматолог-хірург (спеціаліст по тому) має вже роками натреноване око і бачить, що ніц з того не вийде, чи то молоді стоматологи більш оптимістичні і хочуть лікувати спершу терапевтично. Мабуть, піду ще до когось, тоді буду вирішувати:girl_in_dreams:

    І ще до питання, що згадувалось на попередніх сторінках. Коли мені ставили фотополімерну пломбу, то після того казали 2 години не їсти, ну мінімум 1 год. Чому ж тоді тут писали, що можна одразу їсти? Чи то про інше йдеться?

    А взагалі маю проблемні зуби - половина, а то й більше, вже пломбовані:sad:
     
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Хірург радить різати, бо це його робота, інші радять лікувати, бо полікують візьмуть гроші, а далі ж невідомо як буде, може після того лікування прийдеться різати

    ---------- Додано в 10:32 ---------- Попередній допис був написаний в 10:27 ----------

    Я завжди вважала, що в мене погані зуби, лікар мій мене влаштовувала, полікувала, нічого не болить і все гуд. Але тепер в мене купа зубів, які треба переліковувати, щоб їх зберегти. Як мені пояснили, щоб добре полікувати канали, потрібні спеціальні голки, інструменти, прилади.Не кожен лікар може собі це дозволити, відповідно низька ціна і не дуже якісна робота
    Якусь гарантію, чи відсоток вдалого результату дають?
     
  4. Vilanda

    Vilanda закохана в гори

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Ні, про таке не йшлося. Кажуть закласти в канали лікувальну пасту, а через півроку знову на рентген (за той час пасту кілька разів треба буде змінити) - якщо зменшилася, то добре, а якщо без змін або росте - тоді вже точно різати.
    Так хочеться вхопитись за ту можливість обійтися без операції...
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Я вже вище писала, що теж маю кісту,то сказали 50 на 50. Зверніться не просто до терапевта, а до ендодонта. Вони спеціалізується якраз на лікуванні каналів.
     
  6. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    А чого поспішати різати? Якщо беруться лікувати через канали, то варто спробувати. Тим більше вам вже двоє лікарів таку думку сказали. Мені здається, що різати завжди встигнете, тим більше ви з лікарем будете контролювати ту кісту постійно надалі, чи росте вона чи ні, чи болить зуб чи ні.
    Чи то розходиться в то, що лікувати її - дуже дорого і не відомо чи ефективно? Але я би тут гроші не рахувала, а краще використала можливість полікувати. І потім, різати - це ж так якось вже страшно...
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    так, лікування кисти це процес тривалий і недешевий. І не дає гарантії , що все-таки не доведеться різати. Ну але пробувати варто. Хоча, при тому хірургічному втручанні, що пропонується ( резекція кореня), воно теж не веде до втрати зуба, але швидше і гарантованіше ( під анестезією роблять розріз на яснах, випилюють кусочок кореня з кістою, заповнюють пустоту кістковим матеріалом, який сприяє відновленню і накладають шви.). Ну але якщо є шанс лікувати зуб _ то треба пробувати. Лиш тут потрібен дуже хороший спеціаліст ( не просто стоматолог-терапевт) і клініка з хорошою апаратурою, щоб можна було спостерігати за процесом до і після за допомогою КТ, а не лікувати наобум, а потім через стандартний рентген дивитися "вийшло-не-вийшло"
     
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Отже, питала я тут про кисту зуба. Видалила сьогодні. Відчуття - терпимо. Обезболили-розрізали-почтстили-поставили дренаж. Тепер антибіотики (хоча я поняття не маю як з нашим гв), полоскати, завтра знімуть дренаж. Будуть дивитися, а потім буде видно що робити далі. Скажу, що 3 місяці тому я уже лікувала цю проблему терапевтично. Видно не помогло.
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    А де і в кого видаляли?
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    чесно кажучи, терапевтично не так часто допомагає. За кілька місяців чи рік-два доводится все-рівно хірургічно втручатися.У мене чолвік 6 років тому зробив резекцію на кількох уже зубах ( доходився і долікувався до того, що кіста зачепила кілька передніх зубів). Має наразі ( ттт) чистий спокій вже стільки часу.
     
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Стоматологічна поліклініка біля Візового центру. Здається це комунальна стоматологічна поліклініка #3. Стоматолог-хірург, не запам'ятала , бо то мій стоматолог привів мене до нього.
     
  12. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Ситуація така: нили зуби, вірніше - ясна, як би зудять, чи що. Ще з листопада. Була і в свого в поліклініці, і в Зазаденті і ще в одній приватній - про зуби розказали все (ну там..де карієс, що тре пролікувати, зробила гігієну, наліту майже не було). Про ясна ніхто нічого. "Так буває" типу, у вас психологічно..Потім пішла на Шевченка, то парадонтолог сказала, що в мене є запалення ясен (типу початковий пародонтит). Поробила я уколи 5 шт. (сказала досить). Та й все. Ну ще полоскання і т.д. вдома роблю. Ясна вже менше, але все одно піднивають. Казала, що стоматолог може й не розбиратись. В мене питання - звідки пародонтит, якщо ясна в мене взагалі не кровоточать, нормально блідо-рожеві і т.д. Парадонтоз всі відкинули. На знімку цілої щелепи все гуд. Думаю, може ще кудись сходити-попитати. Але куди? Може хтось знає, або має подібний досвід. Просто не хочеться натрапити на розвод на гроші. Якісь народні методи, може в купі з лікуванням.
     
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Народні методи - запарюємо шавлію (купується в аптеці) і полощемо 3-4 рази на день по 5 хв . В мене дало результат днів за 8-10 . Так радила мій стоматолог . Можете спробувати , досить бюджетний варіант .
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Хто ходив на гігієну, маю питання: Я щось боюся що мої доходяги зуби не витримають тої процедури. Я ще ніколи не робила, переживаю трохи. Дуже їх колупають?:ninja:
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Витримають- гігієна різна буває :). Ще залежить від стану- чи є лиш наліт чи присутній підясневий камінь ( найнеприємніша частина, хоч і не критична, це власне видалення ультразвуком каменю під яснами. Але він не у всіх є, та і його "поклади" теж у всіх різні). В будь-якому випадку- гігієність сам бачить і стан зубів і їх чутливість, тому гігієна проходить по- різному. Гігієну навіть дітям роблять . Якщо мій 10-річний витримав, то витримаєте :)
     
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Так з власного досвіду скажу, що якщо йдете перший раз, то скоріш за все процедура може бути трохи більш неприємна, ніж звичайно. У мене наприклад наскільки пригадую ясна були більш такі подразнені, тому що напевно приходилось вичищати підясенний камінь. Але за пару днів все проходить. А вже потім треба ходити регулярно і процедура мені наприклад вже на ясна зовсім майже не впливає, подразнень немає жодних, оскільки каменю значно менше і він напевно більш на поверхні зубів, а не під яснами.
    А на зуби ви навіть не повинні так особливо дискомфорту відчути. Я колись була на чистці з тимчасовою пломбою, переживала, щоб вона не вилетіла, але нічого такого не сталося.
    Не хвилюйтесь одним словом!
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Дякую, що трохи заспокоїли, буду просити лікаря поакуратніше зі мною
     
  18. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Дівчата, чи хтось лікував зуби чи пломбував канали у Вострікова (,Пародент), цікавлять відгуки. Мені потрібно перепломбовувати канали, тому дуже переживаю, щоб все добре пройшло.
     
  19. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Дівчата, хелп! На початку минулого року мама пролікувала зуби - за моєю порадою у Зазадент. Що мається на увазі пролікувала - перепломбували їй деякі корені, але оскільки верхніх зубів залишилося мало, зробили містки (не знаю, чи так правильно називається) і маленьку частину - силіконовий протез. Щоб вчепити останній в одному із зубів вставили металевий штир (то мені так мама пояснює тепер). Сьогодні мама мені дзвонить з слізьми, що ліва частина лиця напухла, місце, де той штир підниває, і загалом болить її сильно голова зліва, там де висок.

    Що можна зробити сьогодні - у неділю? Потрібно щось випити протизапальне? Порадьте будь ласка! Я переживаю, ще й відчуваю свою вину, що порекомендувала цю клініку.
     
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    їхати в щелепно-лицеву хірургію (медінститут) там є черговий
     
    • Креативно Креативно x 1