Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Mariami

    Mariami New Member

    Я теж ще з Грекова в неї:girl_yes2:, можливо комусь пригодиться: Вона :good2::good2::good2:
     
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Сніжна, хочу вас запитати, бо ви лікуєтесь у Зазаденті: я була у Самера на консультації зі своїм зубом з кистою, і після огляду він мене записав на лікування каналів до Надії. Я тоді так і не спитала чомусь, чи можна лікувати безпосередньо в нього, і тепер трохи розгублена, бо не знаю, чи то вартує йти до Надії і наскільки добре вона зможе все зробити.
    Тепер взагалі не знаю, чи вартує мені змінювати стоматолог.клініку. Бо думала потрапити до Самера, почитавши саме про нього хороші відгуки, а виходить, що мене скерували до зовсім ін.лікаря.
    Чи Самер зараз каналами не займається? Або ж береться за обраних клієнтів, постійних?..
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я не скажу цього- не знаю . Мені він все і всі зуби робив сам ( від видалень до лікувань (каналів-реставрацій)-протезувань. І моїй мамі теж. До Надії я би не пішла ( вона чудово дітям зуби лікує, зуби свого малого я їй довіряю, але сама би до неї не пішла :). ТОму ніц тут не підкажу- кому і як він сам лікує, а кого відправляє.
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Можливо сам справді не займається каналами. Якщо порадив саме цю лікарку, то думаю, що вона справді не погана. Якщо довіряєте йому, то мабуть варто довіряти і його рекомендації.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    та от тут навіть у цій гілочці хось вже писав свої відгуки про те, як робив канали у п. Надії . треба пошукати- там якісь нюанси були.
    займається. Мамі моїй робив теж сам. Але кому робить і кого відправляє- тут не скажу.
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Трохи дивно, як на мене, адже людина прийшла і хоче саме в нього лікуватися
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то не дивно. Бо він в першу чергу- імплантолог. І коли має завантеженість по хірургії- протезуванню, то відправляє до терапевта ... Аналогічно роблять і в інших невеликих приватних клініках.Якщо сам власник має завантаженість, то поточні роботи,де бачить, що може справитися інший лікар- віддає йому. Я колись з таким стикнулася в іншій клініці, а моя коліжанка, яка 15 років лікує зуби ще водній стоматології- от коли звернулася зараз до вже свог добре знайомого лікаря, теж з цим стикнулася- він їй видаляв зуб, ставив коронки, а от власне лікуванням каналів уже відправив до свго ж терапевта в клініці ( хоч до того усі ці роки робив сам)
    п.с. Зрешою, якщо сказати лікарю, що розраховуєте виключно на нього, то , думаю, не відмовить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Я не казала, що хочу саме в нього лікувати, бо подумала, що то само собою так буде, а потім вже якось не було як сказати при тій Надії. А відгуків про неї як таких не чула. Звичайно, що Самер їй довіряє, раз вона у його клініці працює, але в мене сумніви і все. Це ж канали, і там є киста до того ж. А Надія як я зрозуміла чуть не дитячий стоматолог всього лиш. Не знаю...Я не можу сказати, що так одразу на 100% довіряю самому Самеру, бо бачила його всього раз, тому сумніви.
    Може то я просто боюсь рухати той зуб і тому шукаю причину відкласти, виправдовуючи це пошуками кращого ендодонта.
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ну я тих всіх нюансів не знаю, хоча теж думаю, якщо попроситися саме до нього, то не відмовить
    --- дописи об"єднано, 10 Лютий 2015 ---
    Я теж боюся, і так само тягну час, але я зупинила свій вибір на Симбіотиці, була на консультації, мені сподобалось, можете теж проконсультуватися там.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Креативно Креативно x 1
  11. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Я була в Симбіотиці, бо саме туди змогла записатись найшвидше, але проблема в тому, що вони сказали зразу оперативно видаляти, бо розміри кисти, на їх думку, завеликі для лікування через канал. Я все таки на свій страх і ризик хочу спробувати пролікувати, бо щось там різати то вже просто дуууже боюсь. Ну а якщо вже лікування нічого не покаже позитивного, то тоді виходу не буде.
    --- дописи об"єднано, 10 Лютий 2015 ---
    Упс, сніжна, я вам вліпила оцінку безграмотно чисто випадково (з планшета натиснула). Не знаю як виправити можна.
    А, вже видалила, вибачте!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, порадьте стоматолога в районі вул. Симоненка, або недалеко. Чоловіку треба поставити пломбу на передньому зубі. Знаю тут є стоматологічна поліклініка, але не хочу, щоб ішов до першого ліпшого. І зорієнтуйте, скільки зараз коштує пломбу поставити, бо лікувалася ще до здорощення і не в курсі теперішніх розцінків...
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    мені здається, що він всіх нових клієнтів відправляє до Надії, але якщо сказати, що ви хочете виключно до нього, то каже ок, але треба чекати, бо в нього довший запис
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так, якщо саме до нього,то по запису 3-4 тижні доводиться чекати
     
  15. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Стоматолог Роман Свищ, хто був у нього, які ваші враження?
     
  16. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Скільки зараз коштує гігієна (зняти камінь)? Цікавлять ціни в районі Володимира Великого, хто робить найменш болісно?
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    стоматолог в другому поколінні))
    я була і чоловік мій. чоловік якраз нині прийшов.
    мені допоміг в терміновій ситуації. на великодні свята відкривав зуб, бо боліло жах!
    чоловіку нині пломбував і камінь знімав.
    задоволені )
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. kostuk

    kostuk New Member

    Хто був останнім часом в лікаря Самера в Зазадент? Напишіть, будь - ласка, які зараз ціни на пломби. Дякую.
     
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Дівчата, може хтось лікував зуби в лікаря Нестерук (поліклініка на Виговського). Малий спокійно іде тільки до неї, це, звичайно, добре, вал враження від відвідин неоднозначні. Факт того, що ми тепер знаємо, що таке стоматит, і дуже переживаю, щоб тільки ним обмежилося..
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    самі зверніться- і вам там розкажуть.Цін вони не приховують. Консультації безкоштовні. Просто в кожного навіть на "пломбах" різний об єм робіт і від цього залежить ціна ( чи просто там пломбування, чи реставрація без депульпації, чи депульпація і лікування каналів ( тут залежить , який зуб - різна кількість каналів), площа лікування зуба і т.п.).
     
    • Подобається Подобається x 1