Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Підкажіть скільки зараз коштує видалення зуба? Зокрема мене цікавить 1-ша стоматологічна поліклініка, порекомендували там лікаря.
     
  2. Два місяці тому рвала вісімку, заплатила 150 грн, але суму лікар не казав, довольна як слон, рвала в лікаря хірурга, прізвище запитаю якщо треба,бо забула, нічого не боліло, рекомендую!
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Запитайте прізвище лікаря, якщо вам не важко. Бо мені теж треба рвати 8-й зуб і я страшенно боюсь, бо ще зуби не рвала в житті. Мені Шевчука порадили.
     
  4. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Олег його звати?
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    там і Шевчук і Ключковський- обидва хороші
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    В мене є страховка на лікування зубів, але лише в приватних кабінетах, тобто в тих стоматологів, які можуть дати чеки/квитанції чи ін документи, які підтверджують зроблену роботу і мою оплату.
    Порадьте когось в р-ні з Привокзальної по Городоцькій, щрб недалеко від маршрутки було іти.
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    там знаю лише Пародент на Глибокій. Але то біля Політехніки.

    стоматології Львова
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Дiвчата, на Пекарськiй в стоматологii роблять гiгiэну зубiв i ,якщо так, чи якiсно i як по цiнi- бо треба чоловiку зняти камiнь, а в приватника пiсля пiдняття курсу навiть боюсь питатись( ранiше таке задоволенням коштувало 500 грн)
     
  9. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Я теж ходжу до приватника, то там ціна 11 грн за зуб, роблять дуже якісно, я їхній пацієнт ще зі школи
     
  10. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    То якась благодійна організація? ;)
     
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Філіпська Тетяна.
     
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    в Пароденті (згідно прайсу на сайті) є 3 види гігієни: 10 грн/зуб, 15 грн/зуб та 40 грн/зуб. Залежить чим хочете.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Не сказала би...)) ціни немалі. А від чого залежить ціна чистки навіть не знаю...мені робили ультразвуком
     
  14. Так, у Шевчука рвала, доречі черги до нього, я приходила в другу зміну, прийшла трохи раніше, так годину чекала, коли прийде черга, тому приходьте раніше і не бійтесь. Удачі!
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Afrika

    Afrika Well-Known Member

    Я теж знімала камінь у минулому році, 10 грн /зуб. А зараз 12 грн/зуб
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2015 ---
    Які зараз ціни на пломби і кераміку? Сьогодні заплатила 200 грн за фотополімерну пломбу, 105 грн за звичайну, а мамі роблять кераміку 800 грн за 1 шт. То дорого чи дешево?
     
  16. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Ні, Роман.
     
  17. Louth

    Louth Well-Known Member

    Підтримую. Видаляла в неї дуже проблемну вісімку, а ще задавнені корені від неіснуючого вже зуба. Професіонал, а ще надзвичайно приємна людина, все гарно коментує і якось навіть не страшно було. Вона на кафедрі щелепно-лицьової хірургії. Знайти неважко, вона там єдина жінка (але з дуже сильними руками).
     
  18. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Ні, не єдина. Там з жінок є ще Погранична Христина Романівна молода, невеличка, але силу в руках має (колись видаляла зуб моїй коліжанці) і ще одна лікарка - хірург, але прізвища незнаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Приємна, але по ділу, сюсюкатися не буде. Мені було дуже страшно, то казала : "Ну, що це таке? Ти ж не знепритомнієш тут зараз?" :)
     
  20. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Дівчата, такий трабл. Розкришилась старенька пломба. Скільки зараз коштує почистити і поставити нову? Зорієнтуйте хто знає трохи в цінах, а то уявлення не маю. І лікар де файний?)