Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    300 грн. приблизно
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. OlyaPolischyk

    OlyaPolischyk New Member

    Всім привіт.порадьте будь-ласка лікаря в центрі.ходила раніше до Амізяна Андрія, так зробив багато карманів...а зараз тріснув жувальний зуб..мука одна..
     
  3. Smakulka

    Smakulka New Member

    Привіт, дівчата! Скажіть, чи лікували ви зуби на Пекарській в медунівері? Порадьте толкового лікаря, потрібно протезування та лікування. А ще зорієнтуйте в цінах. Дякую!:)
     
  4. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Ага, підтримую. Дуже хотіла до неї потрапити. І два рази не вийшло :sad: зайнята була...
     
  5. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Там як пощастить, я не раз біля тої операційної вичекалася, щоб її хапнути хоч на хвильку.
     
  6. Marien

    Marien New Member

    Привіт!
    Я рахую, що маю супер - стоматолога, якого можу порадити. Вона приймає у приватних кабінетах, в різні дні по різних, тому треба звязуватись і питатись де вона. Ціни досить помірні,послуги - якісні. А саме головне для мене в цій галузі стерильність, бо я понаслуховувалася про гепатит С який розгулявся(бррррррр...) і кажуть що найчастіше цим заразитися можна на манікюрі або у стоматолога. Їй довіряю у чистоті на всі 200% і з спокійним серцем лікуюся)))
    звати Марта
    можу кинути номер, кого зацікавить!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. Nevistka

    Nevistka Well-Known Member

    Дівчатка, може хтось порадити хорошого стоматолога, який терпимо ставиться до пацієнтів з підвищеним рвотним рефлексом.
    В мене через це така проблема лікувати зуби :girl_cray:.
    Чула, що є лікарі, які використовують спеціальний спрей, спеціальну анестезію.
    Попрошу, якщо хтось знає, конкретні приклади.
    А то зуб розболівся:girl_tender:
     
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    О, мені це актуально, маю рвотний рефлекс зараз, а мені вісімку пульпітну полікувати треба. Перше думала що буду видаляти, бо там розруха така, але не можна.... анестезії не можна, анальгетиків не можна після видалення. Тому вирішила що полікую. Де б то її полікувати щоб і добре і ціни були помірні, бажано в районі Личаківська, Зелена.
     
  9. IrynkaRum

    IrynkaRum New Member

    Можу порекомендувати свого стоматолога, але він приймав на В.Великого, і на Сихові в якомусь приватному, я там не була. Рука легка, пломбами задоволена, ціни адекватні. Ярослав Юрійович, якщо кого цікавить, поділюся номером телефону.
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Маю таке питання...Хочу щось схоже на голівудську посмішку (умовно кажучи), ходила в Зазадент перед Новим роком на чистку то лікар оглядав стан моїх зубів. Казав міняти все, нема за чим шкодувати. Я й сама бачу, що картина печальна, тянути нема що. По грошах то було так: 12 тис верх, плюс пару тисяч мостики нижні. Ніби не страшні гроші, але я хочу почути ще про хороші клніки, якщо хтось робив такі заміни зубів. Ціни, побачити фото або побачити вживу ті зубки. Щоб знати, що клініка робить. Можете писати в ПП з цінами і фото, якщо не шкода. Бо хочеться зробити добре і гарне. Дякую
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Щось мені аж страшно, що мається на увазі?, все поудаляти?о_О
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Муж поставив на 4 передніх верхніх вініри- красііііво, але обійшлось в 600 євро в січні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    найкраще подзвонити до неї і попроситись на консультацію, призначає в такий час, коли не має операцій і тд. , тобто можна спокійно поговорити
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Замінити, бо шкода пломб і всього іншого на той стан, що є. Я у стоматолога частий гость, але ліпше поставити коронки: дешевше і здоровіше для організму
     
  15. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Моя знайома перейшла багато різних лікарів і клінік з таким же питанням. Хотіла почути різні думки і ціни. В результаті зупинилась на цирконієвих коронках (не 100% впевнена, що правильно говорю). І ціною і роботою задоволена. Якщо потрібно - то можу вечором розпитатись про лікаря.
     
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Спитайте. цирконієві найдорожчі. Ціна питання від 3 тисячі до 8 за одну коронку. Це точно по-голівудські. Але буду вдячна за назву клініки.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    цироконієві зараз практично у всіх клініках вже можуть поставити , там просто ціна питання-астрономія. От навіть в Пароденті- сама коронка- від 5100, штифт під неї- ще + 3000-4000 грн. Плюс до цього додати ще роботи по підготовці зуба- депульпація, пломбування каналів і т.п., то там один зуб в 10000 грн обійдеться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    @ckorpionsha Перепиталась. Значить коронки цирконієві. Минулого літа коштувало 10тис грн за 4 зуба. Ставили місток. Лікувала в стомат.поліклініці. В Пароденті тоді нарахували за таку роботу 25тис грн
     
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дякую, я читала про цирконієві. Це найкращі і найдорожчі. Але це дуже дороге задоволення на всі 32!!!
    --- дописи об"єднано, 19 Травень 2015 ---
    А якщо коронка надломиться колись там..то зара та пломба цирконієва коштує 11 тис грн!!!
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    для повністю цирокнієвих коронок, які ставляться на цироконієву основу- то щось нереально низька ціна ( я так рахую: 2500 грн за 1 зуб , минулоріч влітку по курсу 12-13 грн, то 200 дол. В принципі, то вартість найдешевшої цирконієвої коронки на звичайній вкладці без урахування підготовчих лікувальних робіт. Але сенс робити тоді таку коронку на звичайній вкладці, коли то впливає на довговічність? Хіба естетичне задоволення. ).
    --- дописи об"єднано, 20 Травень 2015 ---
    в обласній стоматології на Пекарській чи в одній з міських?