Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. AndreaLimasol

    AndreaLimasol New Member

    Підкажіть будь ласка, можливо хтось знає хороших стоматологів, які спеціалізуються саме на художній реставрації ?
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Якось лікар мені не припав до душі. Може він і добре робить, але цікавила більш детальна інформація на рахунок всіх можливих варіантів. А мені сказали, що треба спочатку скласти план лікування, а тоді вже все роз"яснить. Саме це і не сподобалось. Як я можу погоджуватись на лікування не знаючи орієнтовних цін, критеріїв ціна-якість, всі за і проти, можливі ризики і т.д.?
     
  3. AndreaLimasol

    AndreaLimasol New Member

    Я також цим цікавився, так як хотів (і ще хочу виправити прикус). Мав дві консультації в ортодонта. Сказали, що для брекетів треба ставити тимчасові (метало-пластикові) коронки, бо в кераміці/металокераміці дуже важко якісь кишені специфічні там зробити (спеціально для брекетів). Взагалі з брекетами напряжно. Мінімум два роки прийдеться проносити і ще 3-4 роки постійно (хоча б на ніч) вдягати капу. Я швидше за все не буду цього робити. По крайній мірі в найближчому майбутньому. Тому планую ставити зараз постійну, цирконієву коронку.
    --- дописи об"єднано, 8 Липень 2015 ---
    Скажіть будь ласка, Ви давно ставили імплантант ? Результатом задоволені ? Чи відчуваєте якийсь дискомфорт ? Нічого Вас не турбує ? Якщо можна, скажіть ще будь ласка, який саме імплант Ви ставили і яка його вартість. Дякую.
     
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Я робила на той зуб операцію в клініці Гаука, я в них лікуюсь і малого туди воджу також. Ходила ще до інших лікарів на консультації, бо думала про інші шляхи, напр, терапевтичне лікування, але все ж в більшості йшлося за хірургічний варіант. Все пройшло досить добре, хоч процедура не з приємних.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ssshappya

    ssshappya New Member

    Я теж в активному пошуку стоматолога-ортопеда , треба поміняти всі передні коронки. Задоволення не дешеве, готова платити, єдине що за такі гроші хочеться щоб результат був того вартий (хочеться щоб зубки неозброєним оком не відрізнялися від природніх). Радили мені Симбіотику, а саме ортопеда Смут Степана Степановича, може в когось є відгуки про результати його роботи. Буду дуже вдячна.
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А ви бачили результат його роботи, або ж самі спілкувалися з тими хто задоволений?
     
  7. AndreaLimasol

    AndreaLimasol New Member

    Думаю, що тут має бути приблизно такий підхід: по хороших рекомендаціях знайти профі ортопеда. Далі поставити/замінити одну коронку. Подивитись/оцінити/відчути результат, і вже тоді приймати рішення, що робити далі: користуватись послугами даного лікаря чи ні. Особисто я , саме так і збираюсь зробити. Materynka, Ви в Симбіотиці провели ендодонтію. Можете там відразу спробувати поставити одну коронку за таким принципом. Це вже буде комплексне рішення по конкретному зубу, за який відповідальність буде нести вся клініка. Я от тому і не хочу "розпорошуватись" і щось, як от ендодонтію, робити в одній клініці, а все решта - в іншій, і т.д.
    --- дописи об"єднано, 18 Липень 2015 ---
    І як Вам клініка Гаука ? Задоволені якістю виконання робіт ? Часом не робили там естетику/ендодонтію ? Є в них там мікроскоп для ендодонтії ? Що можете сказати про Андрусів Наталію Миронівну ?
     
  8. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Переглянула останні декілька сторінок, і напишу кілька слів на захист "Пароденту". Звернулась до них з пародонтозом, і наразі результатом лікування задоволена. Лікувалась в лікарки Сидорчук Т.
    Щодо дитячої стоматології, то воджу дітей до дитячого стоматолога в "Тор-М" (вони якраз навпроти клініки Коцовських на Панча). Задоволена і підходом до дітей, і роботою лікарки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Скажу так: на всі 100% мабуть не задоволена, але й особливих претензій не можу висловити, якось так. Канали робила. Мікроскопа не мають. У Наталі Миронівни пломби ставила, результат нормальний (можу порівняти з тією ж Рікотою, результатом роботи якої не задоволена і якістю пломби, яка досить швидко пожовтіла), але саме естетику на передні зуби я там не робила, тому за це сказати не можу. Лишніх послуг і здирання додаткових коштів там точно не знайдете, все лікують адекватно і те, що справді потребує.
    Відношення там до клієнтів дуже хороше з боку всього персоналу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Але мені пропонують полікувати всі проблемні зуби і тоді всі покрити коронками, а не по одному. Тим більше що той один має поряд ще два претендента на лікування, і їх кажуть зразу 3 покрити. В мене якась конкретна запара з тими зубами, бо щоб все полікувати треба купу часу і грошей. І я щось дуже розгублена в тому плані. Думала поступово, що лікую, те й покривати, але пропонують хіба тимчасові коронки в такому випадку, а потім постійні
     
  11. AndreaLimasol

    AndreaLimasol New Member

    Materynka, накрийте два зуба тимчасовими (але не пластиковими, а хоча б металопластиковими коронками, щоб не почалось запалення ясен). А на один спробуйте поставити постійну цирконієву. За місяць/другий Ви будете в змозі оцінити якість виконаної роботи. А там далі вже прийматимете рішення де продовжувати лікування.
    В мене теж цим всім ділом запара, бо я вимагаю ідеального результату, але не відчуваю, що той чи інший лікар може
    мені його забезпечити. Тому, я спочатку також "закрив" всі термінові питання по ендодонтії та операційному видаленню гранульом, і зараз я взяв паузу і аналізую кому довірити естетику своїх зубів :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lady Mary

    Lady Mary Active Member

    Які відгуки про клініку Коцовських і Заблоцького? Хтось лікувався , які враження?
    Зорієнтуйте по цінах в Заблоцького- бо всі кажуть дорого- а конкретніше?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Я лікувала зуби в клініці Коцовських. Враження дуже позитивні. Якістю роботи поки задоволена - пломби стоять.

    Пару сторінок назад цікавилися клінікою авторської стоматології Мар'яни Мельничук. Була там 2 роки тому на консультації та знімала камінь. Не сподобалося i не раджу! Основні претензії: високі ціни і, головне, розвод на гроші. Мене тоді, як і всіх нових пацієнтів, консультувала сама Мар'яна Мельничук. Виявилося, що всі мої пломби потрібно переставляти (навіть свіжі, бо скрізь хронічний пульпіт), канали перепломбовувати (скрізь хронічний періодонтит) і терміново ставити 2 коронки. Остаточно добив "аргумент": у вас багато старих пломб, і ваш органiзм отримає вiд цього неймовірний стрес!!! Чи треба казати, що за 2 роки пicля того мiй "хронiчний пульпiт" та "хронiчний перiодонтит" так i не проявилися.
     
    Останнє редагування: 20 Липень 2015
    Reason for edit: Скорочення
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Lady Mary

    Lady Mary Active Member

    Була на консультації в клініці Коцовських. Так , справді Омелян Богданович справляє враження адекватного і поміркованого лікаря. Лишнього не пропонує. Принаймі наразі .Тож пломбу буду в нього ставити.
     
  15. ALALA

    ALALA New Member

    ...Пару сторінок назад цікавилися клінікою авторської стоматології Мар'яни Мельничук... Не сподобалося i не раджу!..
    Підтверджую.
    Особливо "сподобалося" запитання головного лікаря: "А чому Ви така молода і без зубів?" (стосувалося імплантації).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В мене теж нічого не болить, але на коренях ростуть гранульоми, кісти, і розкришуються зуби. В моєму випадку втрата зубів питання часу
    --- дописи об"єднано, 20 Липень 2015 ---
    А в кого видаляли? То якась страшна процедура?
     
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ммммда дуже тактовно зі сторони лікаря,задавати такі запитання...:girl_impossible:
     
  18. Goan4uk

    Goan4uk New Member

    Доброго дня,
    прочитала Ваше запитання стосовно стоматолога-ортопеда. Моя мама відвідує клініку "Пародент" на вул. Глибока доволі тривалий час і дуже задоволена хорошим спеціалістом. Тому якщо Ви все ще в пошуку - раджу звернутися на консультацію.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вона не страшна, але просто неприємна: вам вводять обезболююче, розрізають ясна над проблемними зубами, добираються до коренів і кістки ,зрізають ( роблять резекцію верхіки пошкодженого кореня разом з гранульомою), чистять, засипають кісткову біомасу (з якої потім сформується кісткова тканина ,що заповнить порожнину після видалення), накладають шви. Призначаються антибіотики на кілька днів Шви потім треба прийти зняти. Якщо резекція на кількох зубах або на передніх, то кілька цих днів доведеться їсти протерту їжу і пити через соломинку.
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2015 ---
    якщо є можливість врятувати зуб- робіть це негайно. Бо з часу появи гранульом до зруйнування може пройти малий проміжок.Мені вистачило всього максимум 2 роки отак походити з гранульомами, які узагалі ніяк не турбували,щоб рятувати уже не було чого- в один прекрасний день цілий візуально зуб просто руйнувався практично під 0, залишаючи лише пошкоджене коріння.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Погоджуюся. Я дуже довго налаштовувалась, просто аж спати не могла, як то мені таке щось будуть робити. Але насправді я не відчувала ніякої болі ні до, протягом чи після процедури. Зовсім нічого. І так як я страшний боягуз, то вибрала варіант оперативного втручання під загальним наркозом, так що взагалі провалилась в напівсон (цей стан якийсь такий цікавий: в певний момент я відчувала що до мене щось говорить лікар під час операції, відповідала, але знаходилась в напівсвідомості).
    Одним словом це можна пережити і треба відважуватись, бо врятований зуб того вартує. Але вже чи там у майбутньому з тим зубом все буде гаразд - то залежить дуже від організму, якщо я правильно зрозуміла. Бо навіть найкращий хірург гарантувати на 100 % не може.
    Мій колишній стоматолог з Монади, до якого я теж ходила з своїм проблемним зубом на консультацію, ще у 80-х роках мав таку операцію з резекції верхівки на трьох передніх зубах, то вони досі йому служать і не турбували, тільки вже з часом ці зубки потемніли у нього. Знаю, що робив у якогось хірурга у Винниках, а тепер там цим займається син того хірурга. Він мені пропонував дати контакти при потребі, бо сам таких втручань не проводить, але я робила в Гаука.
     
    • Подобається Подобається x 1