Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. ALALA

    ALALA New Member

    "точно не пацієнт, який не володіє термінологією" - На жаль, потрапивши хоча б раз чи два до непрофесійного, користолюбного лікаря, переконуєшся, що основною медичною термінологією таки варто володіти.
    "коментарі зазвичай пише або персонал конкретних клінік або той же ж лікар" - Частка правди, звичайно, в тому є, тому критичне мислення не зашкодить.
    "вибір варто робити виключно керуючись думкою найближчих людей" - Свого часу, керуючись думкою близьких людей, зробила помилковий вибір.
    "до доброго лікаря (профі) завжди страшні черги" - Не так складно записати трьох-чотирьох людей на один час, щоб створити собі псевдо-репутацію великого профі.
    Р.S. Я не лікар, а маркетолог, пацієнт стоматологів.
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ALALA

    ALALA New Member

    Шановні лікарі!
    Будуючи дім чи купуючи автомобіль, ви, мабуть, вникаєте в тему, вивчаєте термінологію, аналізуєте ринок і докладаєте зусиль,щоб зробити вдалий вибір.
    Коли купуєте холодильник, консультант у магазині детально і терпляче розповість Вам про його технічні характеристики і споживчі переваги.
    Тому дуже просимо не вважати нас, пацієнтів, неуками та ідіотами.
    На запитання про імпланти ми хочемо почути відповідь саме про імпланти, а не про автомобілі або молоко. Ця байка, а її розповідають у недешевих стоматологічних клініках, звучить смішно для освічених людей. Можливо, це творча невдача колеги-маркетолога.
    А ще дуже просимо не вживати таких фраз: "Ви все одно нічого не зрозумієте", "Ну як вам пояснити на хлопський розум" і т.д. Не личать вони представникам благородної і почесної професії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. wowawowa

    wowawowa New Member

    К
    кажу ж, спеціально зареєструвався, щоб прокоментувати:) бажаю пацієнтам завжди вдалого лікування!
     
    • Баян Баян x 1
  4. Nal4otka

    Nal4otka Well-Known Member

    Дівчата, була я у 2 стоматологів, казали ставити коронку мені, один каже, що треба перепломбовувати всі канали, а інший, що необовязково, бо по рентгену видно, що канали добре попломбовані, хоч вже давно. І я розгубилася, що порадите?
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    під коронки канали мають бути ідеально пломбовані.це гарантія того, що зуб під коронкою не буде псуватися і вона служитиме свій час.Якщо є думки двох лікарів, які є протилежними, то консультуватися в третього . А ще краще- провести компьютерну діагностику, де набагато краще видно, ніж на рентгені, стан каналів
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nal4otka

    Nal4otka Well-Known Member

    А компютерна діагностика - це КТ, томографія я так розумію чи ні? От, я дуже не хочу ставити коронку і боюся. Ситуація така, що зуб вже мертвий під пломбою знову попсувся і середина вся заповнена пломбою і є лише 2, 5 стінки з чотирьох. Я би хотіла знову там пломбу, або нарощення зуба, але мені пропонували там лише коронку, бо мовляв дуже велика пломба виходить. Але я так думаю, що раз стінки є, то можна спробувати. У державній стоматології на Академічній казали, що там пломбу ще можна поставити, але там не хочу. А приватники коронку пропонують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Пломба простіше, не треба ше зуб обпилювати. Але потім можете добре вкусити і зламати цілий зуб. тоді вже хіба вкладка і коронка. А якшо зразу коронка то зуб спилювати треба. Тому тут бабка надвоє ворожила. І хто шо вибирає.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    і через кілька років уже видалите все. якщо реально немає більше половини зуба і він давно мертвий, то краще накрити коронкою. Так хоч корінь збережете. бо в один прекрасний день вже такий роблений-перероблений зуб зламається нижче лінії ясен ( що особливо характерно для нарощених зубів). Крім того, під такими зубами частіше утворюється грануляція . А зламана коронкова частина зуба і хворий корінь- то вже не буде чого рятувати. Взагалі наявність лише 2 стінок коронкової частини з лікованим вже каналом вважається показом до протезування.
    це застосування спеціального мікроскопа, яким дивляться стан каналів при лікуванні. КТ- це вже серйозніше дослідження, яке проводять за певними показами. При встановленні коронок на зруйнованованих зубах все-рівно рекомендується перепломбовувати канали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @сніжна, ви вже як з досвідом, що порадите?: лікую зуби в одній клініці, покривати коронками думала в іншій, а тепер задумуюся чи не виникне потім така ситуація, що в разі чогось, ні одна з клінік не відповідатиме за результат? Типу то не ми лікували, а інші, то не ми протезували.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    нічого не пораджу, бо волію весь комплекс робіт проводити в одному місці. Коли знають всю мою специфіку з самого початку.
     
  11. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А яка саме лікар з Пароденту Вам робила гігієну, якщо не секрет? Бо для мене це питання зараз також актуальне. Теж лікуюся в Пароденті на вул. Глибока (ходжу до Савчук).
     
  12. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    згодна зі Сніжною, канали мають бути ідеальними, якщо є сумніви/погано видно деталі, то можа зробити і 3Д на той зуб (200 грн - вчора робили). І краще зайвий раз почути консультацію ніж потім іти на видалення зуба і думати що краще - місток чи імплант.
    П.С. Можливо хтось підкаже ціни на імплантацію в Гаука і Рікоті (хоча б від і до) і в кого з них більший досвід в тій справі?

    UPD Рікота не приймає термінові звернення, лише по запису, тому вона неактуальна.
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2015
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Коли мені раніше хтось розповідав, що засинає в кріслі стоматолога, я посміхалась типу "ага, розхвалюють лікаря". І була рада дізнатись, що таке - буває!
    Вчора ми полікували зуб Дмитрика - депульпація, канали, пломбування.
    Процедура тривала рівно годину, і діло було ввечері. Під кінець мій хлопчик став засинати, а найважчим з усього було тримати ротика широко відкритим.
    Саме так, крім моменту укола йому нічого не боліло, зовсім ні разу! Я тримала його за ручку, і ручка весь час була розслаблена.
    Крім того зубчика маємо ще пару пролікувати, то тепер я навіть не вагаюсь, до кого звертатись. Обладнання сучасне. Ціни демократичні . Підхід до дитини прекрасний. По деталі звертайтесь в ПП :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    так як іншої підходящої зубної темки не знайшла то пишу тут

    Вилетіла в родички пломба, пішла робити зуб до того лікаря, який ставив
    почав лікувати з анестезією ,всерівно дуже болить, відправили на 3 д рентген, там видно що якісь обводки утворились, інфекція в кістці
    тому тре почистити канали, поставити ліки, а тоді ставити на 4 міс тимчасову пломбу, щоб кістка загоїлась і тоді постійну
    поставив ліки, через тиждень треба було прийти, але вже через день жахлива біль
    лікар під уколом забрав ті ліки, сказав що нерви вбиті і так реагує кістка
    дивився канали, каже, що недостатньо розширені, чимось там міряв
    каже, тільки якщо розширяться то поставить ту тимчасову пломбу

    я от не можу зрозуміти що то за фігня з тим зубом і чи лікар не обманює, до свого можу направити не швидше як 2 тижні, така черга по запису
    в когось подібне було? що то таке взагалі?
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Щось мені здається, що той лікар якої біди наробить. Мені теж завжди говорили, що канали вузькі, але говорив той лікар, який не мав відповідного обладнання. Срочно шукайте когось іншого
     
  16. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    з цим затягувати не варто. не хочу залякувати, але то може бути дуже серйозно, з наслідками такого лікування скоро буде допис в "чорному списку".
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так і грануляція утворюється. Тобто якщо організм справляється, джерело інфекції зосереджується в грануляційному мішку ( капсулі) і тихенько собі зуб з коріння руйнує. Якщо не справляться- інфекція йде по кістці і запалення потім може йти по сусідніх зубах.При інфекції розпломбовуються канали, вводяться ліки до кореня і кістки. І така процедура введення ліків повторюватися може не раз- до повного зникнення джерела інфекції ( чистого рентгену). Часом потребується додатково антибіотик приймати
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    От з обладнанням все гуд
    ну а що робити на ваш погляд?
    дуже дякую!!!
     
  19. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Головне до Лисович не йдіть. Я вже писала, що лікувала у неї зуб, відчувала постріли коли пила чи їла тепле. Вона просто запломбувала. Це десь 600 грн коштувало. Мені далі стріляє, я ще раз пішла. На цей раз видалила нерв, запломбувала канали (то теж невідомо як). Заплатила ще 1200 грн. Де їхня гарантія і на що поширюється невідомо. Так 1 зуб можна 10 раз переліковувати.
    І все би нічого, але він як болів і стріляв на гаряче, так далі болить і стріляє. Може погано зробила, може не то не він (питання нащо нерв видаляла). Одним сломо лікар мала би з тим певно розібратись....
    Але третій раз до неї нема сенсу йти - бо в них ні гарантія не працює, ні лікар нормально зробити не може.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kamillko

    Kamillko New Member

    Нарадьте хорошогго ортодонта на Сихові, будь ласка! З цінами, цікавить брекет-система!