Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. NataliiaLviv

    NataliiaLviv New Member

    Доброго дня! :girl_smile:Порадьте будь ласка, шукаю стоматолога чи клініку для комплексного лікування ( потрібно коронку, видалення нерва, пломбу) Зупинилась на 2-Х клініках Перфект-дент і стоматологія О. Драганчука. Поділіться враженнями і досвідом) Наперед дякую:dance3::)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Скажу зразу - не була у Драганчука, але щось аж надто його рекламують усюди, мабуть, тільки розкручуюиься.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І мені підкажіть.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    У приватному кабінеті за Спартаком на Єфремова точної адреси не знаю , знаю як зайти туди
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Принцип професійного відбілювання завжди в "дегітратації" зуба. Для цього використовуються хімічні середники на основі одної з двох діючих речовин. В нас найчастіше використовують препарати на основі перекису водню різної концентрації. Лазер,лампа чи просто капи для домашнього використання- суть дії завжди та сама, але за допомогою лазера чи лампи можна пришвидшити перебіг хімічної реакції і,відповідно,зуби відбіляться швидше. Зуби при професійному відбілювання не шліфуються. Емаль після відбілювання може стати чутливіша,але грамотний стоматолог завжди дасть собі з тим раду.
    А що стосується відбілюючих паст,то їхній принцип дії вже зовсім інший, відбілювання відбувається за рахунок підвищеної абразивності . Це вже не хімія,а фізика))
     
  6. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Болить чи то зуб чи десна-страшне((( залишився корінь зуба і тепер там все напухло( можливо якесь хірургічне втручання треба...і вагітність. Що і кого порадите?
     
  7. in todash

    in todash Active Member

    Прийшла дякувати всім, хто у дописах радив "Зазадент" і доктора Самера.
    Шукала клініку з ціллю довготривалого лікування (десь 8 зубів, з глибоким карієсом, проблемами емалі і т.д. і т.п.).
    Коротко можу сказати, шо я більш ніж задоволена. Ціни більш ніж адекватні, і доктор Самер дуже швидко і круто все робить.
    Наразі маю полікованих 5 зубів, а доліковувати решту йду після свят. Особливо переживала за зуб,
    який два попередні "народні умільці" встигли зіпсути – спочатку закрили пломбою гниючий нерв, потім той же зуб відкривали, чистили, зле запломбували і він почав розкришуватись. Самер зробив його так, що якби не знала, що там було, думала б що це мій здоровий-здоровісінький чудовий зуб)))) Так що ріспект. І тепер всіх посилаю тільки до нього.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 1
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у мене був передній зуб, який на Академічній просто "зіпсували" лікуванням: закрили, погано зачистивши .За рік передній верхній зуб просто почав капітально псуватися із внутрішньої сторони. Плюс була проблема на сусідньому передньому-незначний скол, на який на Академічній лікар теж сказав, що ніц не допоможе і нічого не буде триматися.Лише повна депульпація та коронка ( а цей сусдній зуб був здоровий, лиш по технічній травмі скол кінчика).
    Оцих два передніх зуба мені в результаті повністю реставрували. Без депульпації і накриття :)

    п.с. зараз тут передні постійні зуби зробили моєму малому. Не знаю ще наскільки буде все триматися, оскільки це його перші фотополімерки ( до цього віку їх ще не можна було ставити). Але з двох його передніх постійних проблемних зубів ( там були дефекти емалі, пришийковий і не лише пришийковий карієс) зробили глянц :)
    коли є ургентна ситуація, при вагітності проводяться усі потрібні втручання. Якщо є гній ( про що може свідчити набряк), то це куди небезпечніше, ніж анестезія.ТОму що токсини йдуть у загальний кровоток. А дозу анестезії для вагітних підбирають індивідуально. Зрештою, лікування зубів у 2 триместі є безпечним
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Яка ймовірність щось підхопити в стомат кабінеті???? Лікар який мені лікував зуба не поміняв рукавички після попереднього пацієнта, та і я не бачила щоб міняв наконечник на бурмашинці... начиталась всього тепер переживаю...
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    або так, або ні :). В обласній стоматполіклініці Меду колись бабусі і дідусю занесли гепатит В ( вони в один день лікували зуби в одного лікаря)
     
  11. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Дуже маленька. Не такий все жах в нашій стоматології, щоб лікарі взагалі нехтували дезінфекцією. Не накручуйте себе. Про бормашину - такого просто не може бути. Та й з рукавичками не мало б бути. Ви впевнені, що лікар не вдів їх після того, як попередній пацієнт вже пішов?
     
  12. Він лише помив руки одіті в рукавички. Це все мій страх перед стоматологами =( Треба одразу вказувати на те, що не подобається, а не потім думати =(
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Katerununonjoka, якшо це державна поліклініка то лікарі дійсно часто не міняють рукавички, а лише миють руки. Не чула шоб комусь шось занесли. А бор лікар мусів поміняти після попереднього пацієнта. Але як шось не пожобається краще ті моменти зразу з дікарем уточнити, шоб потім сумніви не мучили;)
     
  14. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Наконечник ніхто і не міняє, його просто протирають дезрозчином
     
  15. LAGIDNA

    LAGIDNA Active Member

    Друзі, добрий вечір, порадьте хорошого дитячого стоматолога на Сихові, у сина напухла десна, болить, треба завтра терміново бігти до лікаря, але так, щоб при необхідності могли знимок на місці зробити, щоб не бігати по всьому масиву.
     
  16. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Дівчатка, sos!!! У чоловіка випала пломба (фактично півзуба), наша дантистка до 11 січня не в місті. Киньте, б.ласочка в приват координати (телефон, локацію) хорошого стоматолога, бажано центр, сихів, новий львів, або хоч не рясне :))
     
  17. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Розмірковую над встановленням брекетів. Наразі думала про керамічні, непогано виглядають плюс ціна не кусається.
    Порадьте, може хтось дорослий ставив брекети? Де можна-варто? Яка орієнтовна ціна? Як вам з ними ходиться? Скільки часу треба носити (розумію, що залежить від випадку, але цікавить приблизний термін.)
     
  18. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    От маєш. Короче ще в квітні расколовся в мене клик зліва. Залишилась передня стінка. На той момент робила рентген, то корень був ок. Але з "ремонтом" затягнула. І от сьогодні щось жувала, а тепер чую, що та половинка хитається (одну половинку стоматолог витягла ще в квітні). І що чекає в тому випадку? Видеруть і ту? Просто переживаю, як то без свого зуба (бо решта ок,в мене то і пломб всього 3). Зараз трохи підниває десна, чи то я просто від знаття того накручую. Але.. Що в такому випадку пропонують? Скіко то в грошах? Підкажіть.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  19. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Kohaju, якщо відкололась остання стінка, не дуже глибоко і корінь нормальний, тоді вкладка і коронка
     
  20. Sunylyaa

    Sunylyaa New Member

    Порадьте стоматолога на Сихові.(І щоб ціни не кусались).