Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Тут дівчата по цінах іноді питають (бо я теж щось не дуже в них орієнтуюсь), так от, у стоматолога (має свій кабінет приватно), то зняти зубний камінь ультразвуком коштує близько 300 грн., коронку поміняти 100 доларів. То останнє що чула по цінам (недавно родичі звертались).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Можуть просто наростити. Мені так робили, хоч я вже морально готувалася до складніших й дорожчих процедур.
     
  3. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Чи звертався хтось до хірурга Слободяна Романа Вікторовича, на Пекарській. Порадили лікаря, бо потрібно зробити імплант одного зуба і не бачу зовсім відгуків. Можливо хтось що небудь чув про їхню імплантологію?
     
  4. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    А що це за кабінет? Мені тижня два тому знімали камінь в стоматологічній клініці "Усмішка", я заплатила 600 грн. Щось дуже велика різниця - в два рази.
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я теж по таким цінам роблю, але такі ціни в розкручених клініках. В кого просто приватний кабінет, то набагато дешевше
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Зрозуміло, дякую. Бо я аж засмутилась. Хоча якістю чистки задоволена. А в якій клініці ви робили?
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Olessya так, я теж колись майже 600 грн заплатила в клініці)) То я так бачу ціни розкручених кабінетів :girl_smile: Детальніше вам в пп відповіла.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Katee

    Katee Active Member

    Скажіть, а скільки коштує в Усмішці, чи іншій клініці видалення зуба мудрості? Бажано, все ж, клініку, а не кабінет - щоб можна було на місці знимок зробити і не треба було нікуди бігти?
     
  9. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Записалася я на чистку каменю в "СтоматологІю" на Широкій, то потім напишу що і як.
     
  10. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Цікавлять координати лікаря (чи клініки), який зробить імплант за адекватну ціну. Про ММ Угрина знаю, але мені задорого (((
    Щось дізналися про нього?
     
  11. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Сказали, що хоч молодий, але досить добрий фахівець.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Не знаю чи в цю тему, якщо ні, то прошу перенести у відповідну: маю питання- чи хтось робив вколювання антибіотиків+траумель С в десна? Порадив мені лікар зробити таку процедуру щодо запобіганню чи то сповільненню парадантозу. Це досить болюча процедура, і зі слів лікаря, треба її робити хоча б раз в 6 міс., от тепер не знаю йти і терпіти чи може ще в кого проконсультуватися? Хоча ситуація не критична, знову ж таки, зі слів лікаря))) Може хто стикався чи робив таке діло і розкаже про результат?
     
  13. siriuska

    siriuska Member

    Мені колись в ясна кололи траумель С, болюча процедура, але після того ясна набагато менше кровоточили
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Monada

    Monada Active Member

    Щоб укол не болів,лікар спочатку робить аплікаційну анастезію(мастить ясна гелем в склад якого входить лідокаїн).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    а мені сказали, що не будуть обезболювати:girl_sad:
     
  16. Sveta konfetA

    Sveta konfetA New Member

    Мені кололи траумель С- не було від нього покращення. Допоміг Вектор)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Monada

    Monada Active Member

    Сам траумель не допоможе.Треба спочатку зробити професійну гігієну,а потім вже робити уколи. Лікування має бути комплексне.
     
  18. NataliiaLviv

    NataliiaLviv New Member

    Скажіть будь ласка чи лікувався хтось у Пасічнюка Радослава, що на Степана Бандери 49?
     
  19. Roska

    Roska Member

    Уже років 5 лікую зубки в "Пароденті" що на Глибокій. Дуже задоволена. Там і дитячий стоматолог є. Вже давненько не була там, але якраз на суботу записалась на огляд
     
  20. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    А які там ціни, в Параденті? Це клініка, а не кабінет, як так розумію?