Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Хто має відгуки про Гузій Ірину Борисівну стоматолог зі Симоненка, ми раніше ходили до Дутко Галини Зіновіївної в цей самий кабінет, але вона в декреті, тепер шукаєм лікаря, нам би найкраще в районі політеху, але і про неї цікавлять відгуки
     
  2. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Підкажіть, хтось має імпланти? Вартує? Бо отой зуб, якого вже нема, майже всюди кажуть за імплант, бо міст тре здоровий клик пиляти, я не хочу. Може хтось має досвід свій або чийсь, розкажіть.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  3. Хто знає, скільки коштує зараз поставити золоту коронку: вартість роботи і вартість самої коронки.
     
  4. Дівчата, хтось лікував зубки у військовій стоматології (це район початку Зеленої, бічна вуличка)? Поділіться враженнями. Порекомендували на роботі, та й і зручно мені, бо по дорозі, а от відгуків не знайшла :-(
     
  5. Louth

    Louth Well-Known Member

    Вартує. Ставила два роки тому назад два імпланта, нижні 6 і 7. Ні візуально, ні по відчуттях від рідних зубів не відрізняю, жую все підряд. Тішуся, що не чіпали сусідніх зубів, це була основна причина такого вибору. З мінусів головний - то ціна, інших наразі не бачу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Така впевнена була щодо якості робіт в Зазаденті.......
    А минулого тижня пішла на огляд до стоматолога (до іншого, ближче тому що...), і вона виявила вторинний карієс на двох зубах, які я лікувала біля 2 років тому... От не можу пригадати, хто то пломбу мені ставив - Самер чи Надія... бо я там майже "півписка" робила))), і не все робив Самер, то точно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Моя мама там лікується, лікара звати Ігор, по-батькові не пам'ятаю. Мамі норм.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  8. Jordaniya

    Jordaniya Member

    Шановні дівчата, жіночки кохані. Що за ціни на брекети 4,5,6 тис. грн ???
    Ви взагалі нехтуєте своїм здоров'я і зубами!
    За таку ціну вам продають найдешевші китайські брекети, які є токсичними для людини і негативно впливають на ясна та емаль зубів! Звісно про таке вам ортодонт не скаже (і навіть корисливо приховає таку інформацію!). Тому що ви хочете як найдешевше, а йому треба заробляти, щоб оплатити оренду приватного кабінету!!!
    ЯКІСНИЙ ТОВАР І ЛІКУВАННЯ НІКОЛИ НЕ БУЛИ І НЕ БУДУТЬ ДЕШЕВИМИ!!!
    А через певний час вилізають усякі болячки, через ті дешеві брекети!
    Якісні професійні брекети і лікування коштують від 400$ на одну щелепу!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Мій чоловік вже 5-6 років з імплантом. Точно не пам'ятаю)) Передній зуб, 1ка. Поставлено якісно, періодично лікар оглядає чи нема якигось зауважень. В його ситуації лише імплант був виправданим, бо пиляти 2 сусідні здорові зуби - то занадто... Хоча вирваний зуб був по провині іншого лікаря, який не хотів чи не вмів поставити дренаж.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    2 роки тому Самер вже багатьох на Надію перекидав.З того часу 100% усе він робить не всім пацієнтам. У мене всі зуби ліковані лише ним 3 роки тому.Поки до жлдного з 19 - ти зроблених зауважень немає. Як буде далі - не знаю. До Надіі я не ходжу- це не мій лікар,хоча моєму малому вона зуби робить.Не можу сказати ще про особливу якість,бо на дитячих зубах своя специфіка: щось зроблене нею 2 роки тому у неі ще тримається,щось переробляла ось недавно. Але в порівнянні з тим же Тарасом з Рікоти для дитини іі роботи виявилися якіснішими ( Тарасові зуби за рік не просто псуватися почали,а руйнуватися по кавалочку)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Ага, дійсно...малому ставили в неї пломби на верхні зубки (вдарився і вибив їх), десь 2,5 роки тому - то в листопаді на огляді зауважень не було..
     
  12. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Раджу порадитися з лікарем Драганчуком Олександром. Мій чоловік в нього імплант робив. Варіанти теж різні були. і багато в кого консультувалися. Цей лікар дійсно професіонал, і не радить абищо. Він в Медінст. працює в відділення щелепно-лицьової хірургії, і ще має свою клініку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відколовся мені сьогодні такий величенький шмат 6-ки пломбованої :girl_cray: Я навіть не знаю чи можна буде там щось наростити чи то вже усьо...
    Куди йти? Бажано бюджетно і десь Личаківський район, центр чи Сихів.
    А ще скажіть чи варто сходити в державну стоматологію на пр.Шевченка, чи там зовсім зле зроблять?
     
  14. katkas

    katkas Well-Known Member

    На Пекарскій є обласна державна стоматологія, то вулиця паралельно до Личаківської, біля головного корпусу медуніверу, там бюджетно, може тут когось порадять особисто, бо дорослих не знаю, ми туда з малою ходили.

    Надіслано від мого Lenovo A316i, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vilanda

    Vilanda закохана в гори

    Я лікувала зуби в обласній стоматології, загалом задоволена. Ставила пломби, лікувала канали і ставила коронку на 6-ку. Загалом задоволена, але зараз ходжу в приватний кабінет біля дому. Телефони лікарів маю, при потребі можу скинути в ПП.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Як вже бувала, тільки в мене 5ка. Можеш сходити на Шевченка, там порадять. Якщо скол не глибокий - можуть поставити штіфт і коронку. В мене корінь тріс, і ще скошено, тому або імплант або місток. Місток не хочу, бо тре здорові зуби спиляти, тому шукаю поки кваліфіковпних імплантологів.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Не зовсім зле, дивлячись до кого попасти і коли. Мені там подобається Ярина Паучок, хоча чоловікові вона зашвидко зробила, він незадоволений, а мені норм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Jordaniya

    Jordaniya Member

    По вул. Симоненка 6А, 4-та комунальна стоматологічна поліклініка, дуже добре і якісно ставить пломби Мельник Андрій. Кабінет № 10.
     
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Може, хтось порадить хорошого протезиста, але так, щоб не на всі гроші?
     
  20. Jordaniya

    Jordaniya Member

    Той самий, Андрій Мельник :)