Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    ого!!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek:
    то напевно я давно в стоматолога була!!!!!!!!
    В принципі минулого року малому видаляли-20 грн. з уколом.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    два тижні тому пломбувала зуб: 15 грн. - анестезія, 20 - антиснід, 115 - пломба.

    не знаю чи це дорого чи як, але цю лікарку не проміняю - я до неї в Жовкву їжджу.
     
  3. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    В мене також дуже професійна і хороша стоматолог. Лікую зубки в неї вже 10 років .Раніше вона працювала в клініці ІММ то там ціни зашкалювали :eek:тепер вона працює в якісь приватній клініці на Личаківській то ціни там нормальні!
     
  4. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    :girl_smile: Я колись з таким самим проханням звернулася. Порадили. Тепер він мій чоловік.
     
  5. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    хороша лікар на Ужгородській в лікарні приймає, тільки черги у неї на два-три тижні, ціни невисокі, спеціаліст хороший і людина приємна, Уляна звати, тільки по-батькові не пам"ятаю. моя мама у неї всю щелепу ремонтувала, задоволена, я на консультацію ходила, теж враження хороше справила, тепер подруга в неї зуби лікує, скарг немає.
     
  6. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Я за своє недовге ще життя поміняла вже купу стоматологів з самого дитинства, всі підряд і друзі сім'ї і просто чужі люди, до яких зверталась по пораді, казали що в мене жахливі зуби, тому мені вилітають пломби, гниють нерви і т.д. І лише стоматолог, до якого коханий затаскав мене мало не силою, сказав що в мене чудові зуби, врятував мені зуба, якого до того робили 3(!) лікарі, на який третій сказав що треба рвати і ставити імплант. Лікар перфекціоніст з дуже легкою рукою, дорогий (відносно дорогий) професіонал.
    Звісно не кожен може дозволити собі дорогого стоматолога, але я скажу так, колись за пломбу зуба (вище вказаного) я платила 50 грн, передостаннє 120, і тоді ж лікар сказав мені, що якщо ще раз вилетить пломба, то треба рвати зуба і ставити імлант за декілька тисяч... А тоді мій теперішній стоматолог поставив мені пломбу, сумарна ціна якої мені обійшлась в 1000 грн (зуб мав 4 корені, відповідно 4 канали, і була купа роботи після колишніх лікарів). І знаєте що? Краще б я ще за манюсіньку дирку зразу заплатила 1000 грн, ніж натерпілася стільки болю... Ніколи не економте на зубах.
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Дівчата, а скажіть мені будь-ласка чи є в когось такий лікар який би робив зуби абсолютно неболяче? Ну тобто який знав би що в певний момент лікування може зробити боляче, і він би скорше поклав в зуб ліки, вколов зайвий раз укол замість того щоб просити потерпіти?
    Мені лікар зібрався видяляти нерви, вколов знеболююче, а воно мене взяло але не повністю, вколов ще, потім 3-й раз обколов зуб - затерпло але недостатньо. Нерв запалений, як торкатись зуба - болить. І тут лікар вирішив вколоти в сам канал, безпосередньо до нерва. Взяв шприц і туда голку як засуне... а я як закричу. Дівчата... я народжувала так не кричала. Лікар сказав що мене таку лікувати не буде бо всіх клієнтів розлякую. Вже після того поставив мені якій ліки до зуба відправив чекати поки нерв вбьється.
    Але ж він знав колячи в сам канал що буде страшенно боляче? Чого одразу було не покласти ліки в зуб? А зараз же стоматологи навпаки ролять все аби клієнту не було боляче.... я просто в шоці. Сьогодні до нього маю йти добивати той зуб..... а мене вже трусить. Я дійсно боюсь так що ноги підкошуються.
    Скажіть, чи є лікарі для яких безболісне лікування є пріорітетом понад усе інше, нехай би я більше разів до нього приїхала, але тільки би мені не було боляче.....
     
  8. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Я лікую зуби. Зовсім неболяче. Вже багато років до того стоматолога звертаюся. Якшо цікавить можу направити до нього. Пишіть в ПП
     
  9. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Я всі зуби лікував без анестезії, мені краще разок ойкнути ніж потім пів дня ходити як каліка з затерплою щокою ))) Але якщо справа дійшла до нерва то тут справді ніхто не витерпить, я знаю що є такі місця які анестезія не візьме на 100%, для вас єдиний вихід хіба — загальний наркоз. Знаю що тепер полюбляють дітей малих під загальний наркоз класти, бо їх навіть в крісло не всадиш іноді, тож думаю вам теж не пошкодують (правда то мають робити досвідчені люди і реанімація повинна бути під боком про всяк випадок), але мусите розуміти що всі ті втручання мають і побічні ефекти, і дискомфорт потім.
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    мій лікар того не буде робити 100%
    Просто я вже так думаю є люди з різним больовим порогом. Як на мене - я би всі зуби зі знеболенням робила, аби тільки знати наперед що вже нічого не болітиме. Бо напевно я тому і лікарів зубних панічно боюсь бо з дитинства дуже неприємні спогади лишились від зуболікування. І якщо я знаю що хоч десь щось болітиме - все - я йду до стоматолога як на казнь. А мій лікар він я так розумію притримується думки що зайвий раз знеболювати непотрібно і краще
    Я до речі також вже думала про загальний наркоз, але я не знала що йорго насправді роблять в таких випадках. Да і якось воно здається занадто лише для 1 зуба..... то вже під загальним наркозов можна одразу всі за один раз полікувати )))
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    ну власне, я всі зуби лікую з анестезією, а чоловік без, його не болить. Хоча в мене завжди тільки трішки треба просверлити, а в нього півзуба. То як кому. Я насправді не можу терпіти - хапала лікаря (іншого) за руки, ну бо реально нестерпно.

    оце точно не варіант, не стільки того зуба скільки наслідків наркозу.
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Пережила я сьогодні стоматолога..... насправді все було не так страшно, він мене запевнив що більше мені боляче не зробить, хухав і дмухав наді мною. Укольчик мене так взяв що аж занадто :) нічого не боліло...
    Тепер питання по цінах. Тут меня в П дівчата радили стоматологів, дехто наголошував що їх стоматолог недешевий. Постало питання а недешевий це скільки?
    от в мого сьогодні я заплатила 300 грн ( в ці гроші увійшов наркоз, видалення нерва, чистка і пломбування каналів, тимчасова пломба на пару днів).
    Чесно кажучи я трохи прозрєла від тої сумми бо розраховувала на значно меншу, але з іншого боку я так грунтовно зуби лікувала аж весною 2007, тоді ясне діло ціни були нижчі.
    отже пломби в нього полімерна по 170, є і дешевші інші
    один канал повністю зробити 90 грн ( а було значно дешевше)
    наркоз я так розумію 30 грн.

    Це дорого/нормально/дешево?
     
  13. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Наскільки я вкурсі то нормально. Мені теж послуги здавалися дорогими, але знаю що то вина моя, якби був чемний і ходив до стоматолога раз на півроку, то ніколи б не треба було нічого серйозного робити, а якщо йти вже коли воно болить, то й розплачуватись приходиться і своїм часом, і здоров‘ям, і грошима, і муками :)
    Пачечка масла зараз теж по 12грн, а була по скільки? Ото ж бо...
    Ясно, що ціни на матеріали і зарплати фахівців зросли теж.
     
  14. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    На мою думку трохи дорого. Але все залежить від лікарні, лікара, медикаментів.
    Мій хлопець минулого року робив все те саме в моєї лікарки за 140 грн., але 2,5 роки тому в інакшого лікара(в тій самій лікарні) за 250 грн.
     
  15. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Скажіть а хтось лікував парадантоз?
     
  16. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Ще плюс полімер і в сумі за зуба вийде близько 500 грн, так? То при умові що на наступний раз полімер поставлять, може просто почистять і знову лікарство. То є нормальна сума. Я десь вище писала що мені зуб обійшовся в 1000 грн. Це вся робота разом з панорамним ренгеном (120 грн.). Але в мене було 4 канали, і зуб відновлювали практично повністю (тільки одна стінка залишилась). Для мене це дорого. Але якщо в лікаря дешевше, то я дуже задумаюсь тепер. Не забувайте що ви платите не лише за матеріали, але й за уміння лікаря. Мого зуба не відрізниш від здорового взагалі, порівняно з іншими полімерами то просто небо і земля... Ну і мені все робили без анестезії, лікар аж просив іноді що дасть укола, а мене не боліло))), легку таку руку мав. Ну і ще одне що може впливати на ціну то черга і сам кабінет. Я сідала в крісло в заздалегідь умовлену годину, нікогісінько більше (крім санітара) в кабінеті ні під кабінетом не було, в кабінеті кондиціонер. Чи мені холодно, чи дує, чи жарко питають що пів години. Якщо довго роблять полімер, то питає чи стомилась, дає просто посидіти 10 хв.
    Порівняно з тим конвеєром, на який я колись ходила, де лікар дає укола, і поки мені затерпне то щось доробляє ще іншому пацієнтові, а ще 2 людей чекають в черзі заглядаючи ....
     
  17. zara

    zara Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    WildWind!Ну кажіть вже де той ваш лікар з легкою рукою приймає! Ви так його розхвалюєте, що думаю, всім цікаво, хто це!
     
  18. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    дівчатка, чи мав хтось кісту у зубі? як боролися: вирізали чи, мо', якоюсь іншою методикою? бо пішла до стоматолога, шматок пломби відпав і хотіла її змінити. а виявилось, що в тому зубі погано запломбовані канали, точніше в каналі практично не було ніякої пасти. я як то дізналась, то просто прозріла. думала, що ходжу до хорошого стоматолога, а виявилось, що до повної нездари... ще й до повного щастя на зубі з'явилася кіста....о і думаю, що то робити...
     
  19. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    В нас на форумі з рекламою строго, тим більше я новенька, якщо цікавить пишіть в ПП, дам координати.
    в мене є утворення, яке ще не переросло в кісту, казав лікар як тільки на знимку буде темне, одразу треба вирізати, інакше може гнити, і може закінчитись погано..

    ---------- Додано в 23:50 ---------- Попередній допис був написаний в 23:47 ----------

    о, то практично так само як в мене, в каналі була м'яка тканина, а сам матеріал вийшов з кореня, і робить там гузю.. і ту всю штуку рано чи пізно прийдеться видаляти. Але сказав лікар поки тільки ренген кожні пів року робити, бо воно може і ціле життя ніц не робитись, то залежить від організму. А в іншому каналі того самого зуба мені інструмент зламали. Отак-то) Тому я і хвалю свого теперішнього стоматолога, бо я зараз на цього зуба горіхи гризу, а до цього років з 5, а мо і більше не їла на ту сторону...
     
  20. zashkivchanka

    zashkivchanka New Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Я теж добряче пережила через такзваного "хорошохо" лікаря. Мені 2-чі наривав зуб передній так, що щока була рівна з носом завдяки його лікуванню. Натерпілася болі. Теж виявили кисту на передньому зубі. У стоматологічній поліклініці мені мали оперувати та я втикла прямо з підноса лікаря. І звернулася точно не пам'ятаю, здається в щелепно-хірургічний відділ до зубного хірурга Романів Михайло... Він мені сказав укулоти якийсь укол і прийти через два дні. Коли я прийшла то припухлість зійшла і сказав, якщо не буде більше мене турбувати то операція не потрібна. Через 2 роки я зламала цей зуб і коли вставляли на нього коронку (вже в приватній клініці) теж сказали, що якщо ця кіста не збільшується то видаляти її не потрібно.
    Просто порадьтеся з хорошим лікарем. Я живу вже близько 6-ти років з цією кистою і відтоді коли мені добре залікували цього зуба жодного разу вона мене не турбувала.