Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ви себе рекламуєте?

    Надіслано від мого touch 10.1 3G, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Jordaniya

    Jordaniya Member

    Ні. А звідки така хибна думка ?
     
  3. Milli

    Milli Well-Known Member

    Хтось може порадити стоматолога із стоматологічної поліклініки на замарстинівській. Буду дуже вдячна
     
  4. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А хтось лікувався в Драганчука? Сам він як? Бо дивлюсь, такий колектив молодий. Щось якось..

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  5. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    мій чоловік імплант ставив. дуже кваліфікований лікар. багато чого знає, слідкує за передовими технологіями. випадок був дуже складний. лікування обійшлося, мяко кажучи, не дешево. Але імплант прижився, все прекрасно.
     
  6. Консультувалась у Драганчука, видався приємним, але ціни там дійсно ого-го... ставить три види імплантів, ціни коливаються приблизно від 1200 до 500 євриків, без врахування накладення швів, оглядів і т.д. Щодо кваліфікації то сказати щось важко, бо не лікувалась у нього.
     
  7. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Мені повезло, мене також намовляли на імплант, страшили, що зуби розійдуться і утвориться щілина між ними. Але роки 4 тому пішла в Усмішку, і там мене відрадили. Коли мені видалили 6-й зуб всі інші посунились, а так як в мене маленька щелепа і до того зуби один на один налізали, навіть думала брекети ставити. Зараз в мене дуже гарна посмішка, а зуби так посунулись, що на місці 6-го дірочка зовсім маленька. Ще й зараз зуб мудрості лізе - кажуть, взагалі скоро пропаде порожнина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Ну, в мене зубний ряд рівний. І якщо посунеться ряд, просто утворяться щілини між зубами.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  9. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А скільки вийшло і як давно? Я от вагаюсь між Самером з Зазадент і Драганчуком. В Зазадент назвав ціну за імплант 600 доларів, це без кісткового матерала в разі чого і без коронки. Взагалі, де не питала, ціна від 450 доларів.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    кістковий матеріал (при потребі) завжди оплачується окремо .А яку коронку мали на увазі при імплантації? При курсі долара ще 8 грн, імпланти вартували від 4800 до 8000 тис грн (залежно від виробника). Тобто тих самих 600-1000 доларів.Це вже за повні етапи з накриттям
     
    Останнє редагування: 25 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  11. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Ціна була якщо не помиляюсь 600 євро за імплант. Ну і плюс плюс плюс за все інше. То я вже не рахувала навіть. Але він ще лікував інші зуби...
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. La Bodeguita

    La Bodeguita New Member

    Дівчатка, хто лікував зубки на Болгарській 4, кого там порадите?
     
    Останнє редагування: 26 Березень 2016
  13. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А не знаєте, яку ставив чоловік саме, бо мені лікар озвучив три ціни на різні фірми, найдорожча Швейцарія 1200 (це вже з коронкою), потім франц фірма Текка за 740, і укр-нім., але щось якось не знаю. Гарантія на перші двіпожиттжва. І чи платили в грн?

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  14. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Я з
    Запитаю в чоловіка. Платили половину в грн, половину в євро. Точно знаю, що дали 300 спочатку. І 300, коли вже прижився імплант. Він якийсь зйомний був, чи з двох частин.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якісна імплантація- це 2-етапна процедура ( якщо треба нарощувати попередньо кістку, то це ще окрема процедура, яка потребує додаткового часу) : спочатку вживлюють у кістку імплант ( титановий гвинт), а коли він приживається- встановлюють опору під коронку і накривають . В окремих випадках можуть робити одноетапну процедуру ( не чекаючи приживлення гвинта-імпланта- тоді встановлюється одна цільна конструкція з гвинта -коронки. Але якщо щось піде "не так" ( наприклад трісне коронка)- то тут уже не буде можливості зняти коронку і замінити- забирається ціла конструкція ( по суті- видаляється імплант). Тому, якщо дозволяє час- бажано робити власне отак 2 етапи- довше, складніше і дорожче. Але гарантованіше
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Може трішки дивне питання, але як коронка тримається, кріпиться на імпланті? Якщо я правильно розумію, то вона має заходити якось під ясна, щоб виглядало як справжній зуб.
     
  17. Joa

    Joa New Member

    я зараз ходжу з брекетами, носити десь орієнтуйтесь на 2 роки, може більше. ставила в обласній стоматологічній, вийшло досить дешево, але лікарка ніби і не погана але щиро порекомендувати не можу. ходиться так собі, ну як і всім. після щомісячного перетягування гумочок їсти і говорити пару днів дуже боляче. також погані справи з яснами, часто кровоточать і дуже чутливі. зуби почистити повністю навіть цілою колекцією спеціальних йоржиків складно, і в брекетах постійно залишки їжі, що не дуже корисно. ставила на верх керамічні, вони самі біленькі але до них прозорі гумочки ідуть, які, на відміну від сірих гумочок до металевих брекетів, від їжі дуже швидко жовкнуть. тому виглядає так собі. на нижню щелепу ставила залізні, і їх насправді видно при розмові, ну загалом в житті, хіба на фото на усмішці немає. якось так :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Хтось може порадити якої фірми імпланти хороші? Так щоб і ціна не кусюча і якість хороша. Бо з того всього що взнавала і читала важко визначитись. Знаю що Штрауман хороші, але ціна не підйомна. Конекти, Альфа-Біо та Міс ніби хороші...
     
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Порадьте стоматолога, в районі центр-чорновола, щоб якісно робив і не дуже дорого. Буду вдячна за поради.
     
  20. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    з
    згадала сьогодні за імплант. Ставили франц. Текка. Так і виходить платили 600 євро по курсу десь 740 дол. не жаліється
     
    • Тупо! Тупо! x 1