Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. kolotova

    kolotova New Member

    Дівчата порадьте мені що робити. В мого чоловіка шатаються багато нижніх зубів. Стоматолог сказав треба всі рвати і ставити мостик. Але я думаю може пролікувати. Це скорше всього парадонтоз. Може хтось знає хорошого парадонтолога
     
  2. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    740 - то вже в євро. І ще чомусь радить мені одноетапну, а Сніжна писала, що як що шо - то коронку вже замінити не вийде.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Одноетапна добра,коли немає можливості чекати на приживлення самого імпланту ( наприклад,до нас приіжджають наші емігранти,щоб тут зробити зуби за час своєі відпустки. Чи коли самому треба іхати). Яка конструкція буде застосована, то треба питати стоматолога. Якщо цільна лита- то вона підлягатиме заміні хіба цілою. А якщо не цільна, то там буде можливість заміни коронки. Але: при одноетапній імплантації не цільної конструкції одразу встановлюється пластикова коронка. її треба за півроку( коли приживеться імплант із кісткою) її змінювати на металокераміку чи кераміку. Ну і при одноетапній імплантації дуже важливо , щоб організм був у хорошій фізичній формі (тут більше навантаження на кістку одразу йде і тому важливо, щоб добре йшов процес приживлення) і кістка має мати хорошу щільність та висоту.
    Можливо лікарка бачить, що у вас є умови для проведення одноетапної процедури, тобто : міцний імунітет; дуже хороший стан кістки потрібної товщини; здорові сусідні зуби та ясна. Тобто одноетапна імплантація- це варіант термінової стоматологічної допомоги.Бо найчастіше встановлюються власне нерозбірні конструкції імплантів
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2016
  4. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Було дешевше значить( але за коронку окремо платили. нам він (Драганчук) наголошував саме на двоетапній. Що це краще, надійніше і т.д. не знаю, чому зараз рекомендує по-іншому. Тягнулася та процедура дуууже довго. Десь більше ніж пів року. Зрештою, запитайтеся, лікар має пояснити свої дії. Тим більше, за такі немалі гроші☺
     
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    маю драму-треба йти до стоматолога. дуже дуже боюся я того всього.
    ми на дуже активному ГВ. підкажіть яку то анестезію можна мені, щоб не нашкодити малій?
     
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Не переживайте, ніби ультракаїн можна, почитайте в неті і спитайте в стоматолога. Скільки малечі? Якщо там без нерва, то можна і без уколу лікувати( я так вже 6 зубів пролікувала, деякі пломби поновила). Нам 1,8 , теж Гв, як лікувала, то малечі 1, 2 було спочатку.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    годуючим мама можна практично усі анестетики- і ультракаїн і цитокартин і т.п. Просто лікар спочатку дає мінімальну дозу ( щоб мінімум адреналіну в крові потім було і він швидше вийшов) і якщо під цією дозою терпимі відчуття, тоді не добавляється. А якщо є біль, тоді може додати ще. Просто буде довший час виведення з організму і все.А взагалі усі сучасні анестетики у стоматології мають дуже швидкий час напіврозпаду. Той же цитокартин наполовину розпадається вже через 30 хвилин
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Чи має хтось відгуки про стоматолога Примака Максима, працює на Сихові (клініка Авіценна)?
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Потребую поради...Бо муляє мене. Все ходила й робила зуби собі й Сашці в кабінет на Червоної Калини, до лікарки, яку знайшла тут, на ДП. , п. Роксоляна. Задоволена всім, але є одне велике "АЛЕ" - навіть якщо записуєшся на конкретну годину, все -одно сидиш в черзі мінімум годину-півтора...Що при наявності малих дітей дуууже незручно. Тому я періодично в пошуках іншого стоматолга. Добавлю, що ціни там дуууже демократичні, пломби тримаються добре. Останній раз літом платила не то 250, не то 300 грн.
    Записувала Марка в "Зазадент" до дит. лікаря, бо з "Рікотою" в нас не склалося - Марко чомусь боявся п. Тараса Музику й не хотів навіть рота відкрити. В Надії, в "Зазаденті" дався полікувати. Заодно й Сашці зубки перевірила - п. Надія сказала, що все ок, карієсу ніде нема, зубки здорові...А от п. Роксоляна перед тим якусь там дирку видивилася...Й не знаю, що й думати. На радощах, я під шумок теж записалася на гігієну до п. Надії. Й буквально після мого запису @Рибка пише, що в неї вилетіли 2 пломби, які робила не то в Надії, не то в Зази...Ну але я вже налаштувалася, то нічого не змінювала. Зробили мені гігієн.чистку й нарощення 2 зубчиків по боках - якось це називається - не то пришийковий карієс, не то якось інакше..Заплатила тоді за ці процедури 1200 грн. Й п. Надія сказала, що у 2 верхніх "вісімках" є дирочки. Ну я про це догадувалася, бо зуби стали дуже чутливі - реагували на холодне/гаряче. І як там так все швидко розвинулося - поняття не маю, адже за зубами дуже ретельно стежу й раз в пів-року й сама ходжу й малого воджу на профілактику. Але то таке.
    Черга була велика й записали мене аж на кінець квітня. Буквально в той же день, дівчата порадили стоматогічну клініку в мене під будинком практично - що хороший лікар, помірні ціни й т.д. Ну я й записалася на ті свої "вісімки" туди - порівняти, що і як. Лікар виявився на диво молодий, і як на мене трохи нервовий. Зробив він мені одну "вісімку", а другу щось почав мнутися - не то рвати її, не то лікувати..А може просто нерв витягнути й хай собі зуб такий буде. ..Це при тому, що рентген зробили й на один зуб й на другий. Ну йому ж як лікарю видніше, що там з тими зубами робити (((...Я сказала, що якщо є можливість лікувати - краще лікувати, а не рвати.
    За той один зуб я заплатила 460 грн, це з уколом й рентгеном. Але що мене настрожило й здивувало - його активна пропозиція, прям вже - робити гігієну зубів. Він спитав, коли останній раз робила - я ухильно відповіла, хоч настправді минуло тільки 2 тижні. Й мені цікаво - хіба не видно, що нема потреби вже робити, чи то п. Надія неякісно то зробила..Бо він казав, щов шпаринках є каміння.
    Й будь тут мудрий. Й залишилася ота одна остання "вісімка". Я в роздумах, чи то йти назад до п. Роксоляни, чи де його краще робити?... "Зазадент" трохи далеко географічно. п. Роксоляна й ця стоматологічна клініка - під боком.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Не вилетіли, а погано були зроблені))...чи почищено погано.. вопшем вторинний карієс (почав зуб під пломбою знову псуватись). Щось так пригадую, я ті 2 зуби в Надії робила. Сніжна тоді писала, що діткам добре робить..але я так подумала, якщо не дуже вичищає дорослим, значить так само може зробити й дитині..раз на раз не приходиться...
    На рахунок гігієни - мій муж робив у Надії в "Зазаденті". Там гігієна тривала всього 20 хв. Хоча це він робив вперше і, зрозуміло, стан був запущений. Через півроку я його записала до Наталі (приймає на Сахарова біля "Фуршету", "Дентафорт" вроді називається та клініка), то вона його мучила щось коло години, бо дійсно стан був не дуже (це, рахуй, всього 6 міс. пройшло). Недавно ще раз робив гігієну, знову ж у Наталі, знову через 6 міс., то вона сказала, що стан задовільний, зайняло все біля 20 хв.
    До речі свої малих уже всіх там "приписала". І добиратись ближче, і також має підхід. Максимум, що чекала (по запису)- то 15 хв.
    Ті два зуби з вторинним карієсом також в п. Наталі полікувала. Пломба була десь місяць тому 280-300 грн. Дитячі, звісно, трошки дешевші, бо менші)).

    Консультація там безкоштовна, можу скинути тобі її моб.))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    тут таке: дитині я не можу оцінювати якість стосовно молочних зубів, бо вони у нас практично усі уже змінилися. Тобто там не було можливості перевірити якість більше 2 років після робіт . Можу порівнювати хіба з Рікотою, де усі там зроблені зуби ( у Тараса) максимум рік тягнули. Зроблені у Надії трмалися до моменту зміни. Ну і що мені ще підійшло, що ті зуби, які йшли на зміну максимум до півроку часу і вже мали ознаки до змін, вона не радила лікувати радикально ( тобто так, як нам це робили у Рікоті- в результаті ці зуби при зміні починали розколюватися і вилітати частинами).
    Стосовно своїх зубів - я до Надії навіть на гігієну не ходжу, тому не знаю, як вона її робить. Робила у Христини ( не знаю, чи вона ще там працює). Усі ж зуби робив мені тільки Самер. Не знаю, як вони поведуть себе далі, але поки минуло 3 роки, зроблено було 19 зубів, зауважень до них наразі немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. Allo

    Allo Active Member

    Що можете сказати про Рікоту? Чи є там хороші стоматологи?
     
  14. lida

    lida New Member

    Порадьте хорошого стоматолога -хірурга.Потрібно видалити кісту.Переживаю:scare: ,хочу щоб лікар був професіонал своєї справи:help::help::help:
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а є ХОРОШИЙ стосматолог в районі хімічної, може і ближче до центру? в зазадент дуже далеко їхати, та і малявка в мене така ще малявка. а зуб мій молочний хоче сказати папа, і я дуже надіюся, що він дотягне додому. і його треба вирвати і зробити там порядок. ну і решту зубів пролікувати, бо за пів року трохи так і підпсувалися.
     
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Почитайте тему, тут писали дівчата. Або через пошук задайте слово. Можете мені в пп написати, я ходила на консультацію до кількох.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  17. Allo

    Allo Active Member

    Можу порадити Нетлюха Андрія Васильовича. Працює в поліклініці на початку Чорновола або в медінституті.
     
  18. Olenna

    Olenna New Member

    Доброго дня!
    Маю прекрасного стоматолога,але потрібно наперід записуватись.Підкуймуха Ірина Василівна.Лікується уся моя сімя вже років 10...Жодного нарікання.Все легко,швидко та безболісно...Дуже приємний персонал.
    номер реєстратури 238-70-72
    --- дописи об"єднано, 25 Квітень 2016 ---
    Доброго дня!
    Маю прекрасного стоматолога,але потрібно наперід записуватись.Підкуймуха Ірина Василівна.Лікується уся моя сімя вже років 10...Жодного нарікання.Все легко,швидко та безболісно...Дуже приємний персонал.
    номер реєстратури 238-70-72
     
  19. Olenna

    Olenna New Member

    Доброго дня! Юрій Богданович 238 7072
     
  20. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Порадьте стоматолога у Личаківському районі. Треба змінити пломбу на одиничці, бо трохи потемніла за 11 років і псує мені естетичний вигляд. Чи варто йти в Пародент? Які там є хороші лікарі?