Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Знов шукаю стоматолога, мій знову поїхав за кордон, а з зубами халепа.
    Може хтось щось порадить у Франківському або Залізничному районі, бо перечитала темку і багато написано про Зазадент, але і негативні відгуки теж проскакують.
    може є ще хтось з адекватними цінами і щоб були дуууже уважні до чистоти інструментів та приміщення )))
    Дякую :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. vyshenka_6

    vyshenka_6 New Member

    Дівчатка,порадьте будь ласка дитячого стоматолога !
     
  3. xtm

    xtm New Member

    @Рибка Якщо можна скиньте мені будь-ласка контакти п. Наталі. Дякую.
     
  4. Joyful

    Joyful New Member

    Вже давно сімєю ходимо до хорошого стоматолога,на вул К.Левицького 42,Оксана Євгенівна,стаж роботи десь років 30,дуже задоволені!приємна жінка,результатом задоволені,і діток водимо,вміє підхід знайти до них.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. RedRidingHood

    RedRidingHood Member

    Дівчата порадьте будь ласка хорошого лікаря який добре може видалити вісімки
    Ситуація така що вісімки (нижні) ростуть під кутом і вже тиснуть добре на сімки. Роки два тому потрапила до лікарки в Біш в вона розказала що обов'язково треба буде видаляти і сімки і тоді аж вісімки і все під наркозом :sad: ( в мене дитина на гв, та й не хочеться зайвий раз з таким мати справу) може є хтось хто міг би кваліфіковано ще проконсультувати і може відразу та ж людина могла тим зайнятись ( можливо можна обійтись без видалення сімок)? Дякую

    Sent from my Nexus 9 using Tapatalk
     
  6. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    В мене вісімки росли впоперек. Видаляла на Пекарській. Сімок ніхто не рухав.
     
  7. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Така сама ситуація. Будь ласка, скажііть в кого видаляли. Можна в пп Це була як операція?
     
  8. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Так, це була як операція. Насправді це звучить страшно, але все пройшло терпимо, враховуючи, що пішла до лікаря вже з запаленням, бо інший лікар (в приватній стоматології) не зміг перед тим вирвати (день перед тим). Треба було йти в той же день мені туди. Якби не запальний процес, то і відходняк в мене був би значно легший і коротший. Тільки но відповіла в ПП. Продублюю:
    Я зверталась в щелепно-лицеву хірургію, проф. Готь М.М. (але нажаль побачила, тільки що, що його вже не стало). Ще там працює, його родич, напевно брат, проф. Іван Мирославович.
    Думаю, там є ще хороші лікарі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я свої відгуки вже писала не раз- є темка про Зуби мудрості, можете там пошукати. У мене видалені всі 4 вісімки. Дві нижні лежали поперек і одна пробивалася крім того одним кінчиком у щоку, а інша- росла в напрямку сімки. Видаляла кожну почергово, без наркозу ( тобто із стандартною анестезією, вид і дозу лікар підбирав індивідуально). Із сімок одночасно видалялася лише одна, оскільки через те, що вісімка дуже довго чинила тиск на ту 7-ку, зруйнувала повінстю її коріння. Тому довелося видалити і одну сімку. Усі інші сімки на місці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Volodumyr

    Volodumyr Member

    А впевнені що киста? В деяких випадках можна полікувати терапевтично!
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2016 ---
    Між імплантом і коронкою є так званий абатмент, на нього садиться коронка, на цемент або вкручується(гвинтова фіксація)
     
  11. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Вул. Трильовського 23 район іскри консультація безкоштовна.
     
  12. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Саме я рекоменувала Бульбашці Зазадент і саме доктора Самера - за професійність, адекватні ціни і приємне ставлення до пацієнта. На той час у доктора я міняла кілька старих пломб і робила одну реставрацію (до цього кілька років лікувала зуби в іншій клініці). Робила у Зазаденті також гігієну, то була приємно здивована ретельністю виконання. Зараз, на жаль, так само як і Бульбашка - дуже й дуже розчарована. Два рази я звертала увагу лікаря на те, що періодично у мене підниває один зуб, але той, оглянувши, сказав, що з зубом усе в порядку. Не було запропоновано зробити рентген і я списала все на чутливість. Через якийсь час той зуб я стала відчувати все частіше, знову звернулась до лікаря, рентген, - і на тобі - вже треба видаляти нерв. На пломбування каналів доктор хотів перекинути мене до п. Надії, однак наголосила, що хотіла б зробити цей зуб саме у нього. Чекала понад три тижні, бо у лікаря дуже щільний графік. Врешті полікувала. Склалось, втім, враження конвеєра. Купа пацієнтів, лікар постійно дуже спішить, банально не пам'ятає з чим я прийшла і що він має робити... лише гарно посміхається вкінці. Зрештою, як і в історії Бульбашки, після ендодонтичного лікування мені не було запропоновано зробити рентген, а це насторожило. З'явилися негативні відгуки про Зазадент на ДП - додатковий дзвіночок. Зробила рентген і проконсультувалась з іншим лікарем - один канал запромбовано дуже добре, два інших зле - один з них лише на 1 мм, пломба навіть добре не зашліфована . Під час перелікування виявилося, що у третьому каналі лише сліди пломбувального матеріалу. Не можна порівняти і якість самої пломби - тепер це не плоска пломба на весь зуб, а повністю відновлена анатомія зуба з буграми. В результаті - депульпація, якої можна було б уникнути, даремно викинуті гроші і кругленька сума за перелікування...

    Для себе зробила висновок, що не завжди варто покладатися на форумні відгуки й не варто економити на зубах ;)
     
    Останнє редагування: 20 Травень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Маю таку ситуацію...Занедбала передостанній зуб, розкришився, а більша частина порожнини зуба "заросла" тканиною десни. Починає мене муляти. Хочу вирвати на днях, в своєму лікарі-стоматологу сумніваюсь, мала нюанси. Знаю що там якось ту десну відрізають...Не знаю всіх нюансів того процесу. Тому прошу порекомендувати лікаря, що міг би таке зробити. Може хось мав таку ж ситуацію. Буду дуже вдячна.
     
  14. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Можу порадити толкового хірурга. Локація Сихів. Ціна 150-450 залежно від складності.
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Підкажіть, скільки зараз коштує фотополім. пломба(сама пломба)?У приватних кабінетах...
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В кого переліковували?
    --- дописи об"єднано, 9 Червень 2016 ---
    Так в Зазаденті ж і не дешево
    --- дописи об"єднано, 9 Червень 2016 ---
    А я якраз збиралася в Зази коронки ставити
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


     
  18. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

     
  19. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Від 200, все залежить від складності, та к-сті уражених поверхонь.
     
    Останнє редагування модератором: 28 Червень 2016
    Reason for edit: реклама
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"