Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Katrusja

    Katrusja New Member

    Підкажіть будь- ласка, у Львові лікаря-ортопеда чи лікаря -хірурга, який займається дисфункцією скронево-нижньощелепного суглобу. Потрібна капа чи шина.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    @Katrusja можете звернутись в Доктор Гук вони там таке роблять
     
    Останнє редагування: 15 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    дівчата порадьте стоматолого, по відносто доступних цінах аби працював у наступний понеділок-вівторок (27-28 червня) десь у залізничному районі. і приблизно з орієнтуйте по цінах, два зуба лікування каналів, мабуть вкручення анкера і нарощення тих двох зубів плюс видалення камені.
     
  4. Volodumyr

    Volodumyr Member

    По цінах можу приблизно зорінтувати. Але скажіть які це зуби кутні чи передні.
     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

  6. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Думаю десь мін. 800грн, але краще не ставте анкера, відновіть на скловолоконних штифтах
     
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Volodumyr то з лікуванням каналів?
     
  8. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Так, але це мін, в 5-тірках 1канал.
     
  9. @Volodumyr, скажіть, будь ласка, наскільки безпечно ставити імпланти чи все таки є негативні наслідки для організму людини? Якщо можна то напишіть в приват повідомлення.
     
  10. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Відписав.
     
  11. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, де зробити якісний панорамний знімок. Бажано у центрі
     
  12. pharmac

    pharmac Well-Known Member

  13. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Личаківська 54 клініка пародент
     
  14. Shukayu Stomatologa

    Shukayu Stomatologa New Member

    Запитання до Volodumyr.
    Доброго дня. Скажіть будь-ласка, які є бюджетні стоматологічні кабінети на Сихові. Ключове слово "БЮДЖЕТНІ" ;)
    Спасибі за відповідь!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Що для вас бюджетно?
     
  16. Shukayu Stomatologa

    Shukayu Stomatologa New Member

    Мається на увазі порівняно дешеві. Взагалі не орієнтуюся ні в цінах, ні в стоматології загалом... останній раз була у стоматолога років зо три назад, так що роботи назбиралося багато;)
    Наскільки я зрозуміла, полазивши трохи по інтернету, стоматологічні клініки можна приблизно поділити на певні цінові сегменти: бюджетний сегмент, середній сегмент, бізнес(еліт)-сегмент. Так от, хотілось би щось з бюджетного або скажімо так, між бюджетним і середнім сегментом... і бажано приватні клініки (кабінети), не державні.
     
  17. Volodumyr

    Volodumyr Member

  18. vyshenka_6

    vyshenka_6 New Member

    Дівчата порадьте хорошого ортодонта.
    Наперед дякую.
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2016 ---
    стоматполіклініка на Симоненка До Новаківської хтось звертався, напишіть будь ласка.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Sassenach

    Sassenach New Member

    Форумчани, дуже прошу вашої мудрої поради. Перелікування каналів шостого зуба - нижня щелепа, зліва. На одному із каналів є утворення. Є радіовізіографія цього зуба. Ниє іноді. Ще п'ятий і шостий верхні перепломбовувати напевно треба. Підкажіть лікаря, який на "ти" з ендодонтією. І щоб ціни середні. Заздалегідь дякую.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  20. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Переліковування шістки з відновленням десь 1500, п'ятірки десь 600, скиньте рентген в приват, зможу сказати точніше.