Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. KatyaL

    KatyaL New Member

    Доброго дня! Теж цікавить стоматолог на Сихові, так щоб по ціні/якості був оптимальний варіант. Лікуюсь у Біш-компані. За цілий місяць полікували 2 зуба (5-ий і 6-ий нижні) на суму близько 7000 грн. Зуби були в поганому стані, чистили канали, між відвідуваннями ставили тимчасові пломби і поставили на один коронку, на один композитну вкладку але все-одно це якось дорогувато і довго... Що можете порадити?
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    то в ту ціну ще й коронка входить? То ще не дорого скажу вам...:girl_nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Відписав в пп
    --- дописи об"єднано, 15 Липень 2016 ---
    Це все дуже індивідуально. 7000 за два зуба з одною коронкою не мало. Але це залежить що за коронка?
     
  4. KatyaL

    KatyaL New Member

    Вартість самої коронки ~1600 грн. (точно не памятаю). Композитна вкладка - приблизно стільки ж.
     
  5. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, де на Сихові роблять панорамні знімки?
     
  6. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    В приміщенні дитячої поліклініки, ліворуч від головного входу (вхід з вулиці).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    А що це за коронка, порцеляна може? Бо знаю, що за порцелянову 1200 грн.
     
  8. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Метало-Кераміка буває різною як і техніки які її роблять, тому і ціни різні. І не забувайте, що багато залежить як лікар обточить зуб. Бо можна так обпиляти що через пару років цей зуб під коронкою просто згниє, не раз вже таке бачив.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. Tais

    Tais New Member


    Доброго дня! Дайте , будь ласка, номер телефону або точну адресу цієї клініки. :)
     
  10. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Дівчатка, благаю порадьте якогось профі по художній реставрації. Бо 10 років не була в стоматологів, а після вагітності на зубах пішли темні плями. Пішла до одних горе-стоматологів, потім до других. І такої краси вони мені наробили реставрацією - всі верхні передні зуби в ямах, края реставрації не зведені в один рівень з моїми зубами, все чіпляється... На одному зубі яскраво жовта пляма. Ціна вже без різниці, хоч би це все гарно виправили ...
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  11. Volodumyr

    Volodumyr Member

    А чого ви з тими реставраціями мучитеся, зробіть собі естетичні коронки і забудьте, буде дорожче, але надовго.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  12. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Коронки? Пиляти цілком здорові зуби за винятком пари темних плям яких вже після Icon і не видно? Хороша порада :)
     
  13. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Ну по перше під реставрацію теж треба пиляти, не так багато але треба. З ваших слів я зрозумів що площа старих реставрацій досить велика, то як варіант запропонував. Щоб зробити повністю невидиму реставрацію як правило треба повністю перекривати вестибулярну передню поверхню зуба, відповідно прийдеться її трошки спиляти.
     
  14. asdfff

    asdfff New Member

    Цікавить, де можна якісно відновити 2й премоляр зверху, бо вчора випала пломба (потрібна реставрація десь на 2\3 зуба). Також цікавить ціна, не лише за пломбу, а у скільки мені обійдеться все загалом. Буду дуже вдячний за відповіді.
     
  15. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Напишу тут свої враження від відвідування клініки Усмішка на Виговського. Раніше лікувала зуби на Левандівці у стоматолога Луковської, була цілком задоволена, але цього разу вирішила записатися кудись ближче до дому. Так от, записалась за тиждень на дату і час, який мені був зручний, приміщення затишне, чисте, лікар (Студенна Жанна) уважна, приємна жінка, оглянула, розказала ситуацію з моїми зубами і назвала приблизну вартість лікування. За 1 зуб (4-ку), відкришилась стінка, без лікування- тільки пломбування, заплатила 520 грн. Це без анестезії (знеболення +90грн). Ще треба робити 3 зуби, не терміново, але відкладати не варто... :girl_in_dreams: Буду збирати гроші :sad:
     
  16. Inomniaparatus

    Inomniaparatus New Member

    Порадьте, будь ласка, хорошого стоматолога на Сихові, що б зробити професійну гігієну і пломбування фотополімером.

    Млжливо хтось має досвід лікування у клініці "Мій стоматолог", що на Сихівській, 7 ?
    Наперед дякую!
     
  17. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я не лікувала, але ходила на консультацію до Романа стоматолога, з вул. Трильовського 23. У принципі можете підійти до нього й собі на консультацію, може підійде.
    Це не реклама, просто мені добра знайома його радила як відповідального стоматолога з нормальними цінами.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Можливо, хтось в курсі, скільки вартує (не знаю як точніше чи правильно сказати) санація зубів? І бажано сказати де це професійно і гарно роблять?
     
  19. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Санація ротової порожнини це профілактичний огляд, і при потребі подальше лікування. Можливо ви мали на увазі професійну гігієну ротової порожнини?
     
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Так, гігієну ротової порожнини.