Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Ціни на гігієну в діапазоні 350-800. Залежить від статусу клініки і к-сті зубних відкладень.
     
  2. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    В пароденті минулого тижня платила 480
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    перепрошую, це одноразовий візит? Що саме вам робили. Бо я платила 800 і приходила 2 рази упродовж місяця, а потім ще раз через місяць. Були процедури, консультація, рекомендації.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Monada

    Monada Active Member

    Все залежить від кількості зубних відкладень та від стану ваших ясен.Якщо ясна силько кровоточать і є ознаки гінгівіту,то гігієніст не взмозі в кінці гігієни остаточно оглянути ,чи не залишилося десь каміння.Тоді назначає ще один візит.Переважно на наступний день або через день,щоб ясна заспокоїлися.Можливо ше проводять ряд процидур для того.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Natalia Stomatolog

    Natalia Stomatolog New Member

    400 грн за чистку всіх всі зубчиків)
    --- дописи об"єднано, 24 Серпень 2016 ---
    Цікаво хто скільки платить за пломбу ?
     
  6. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Є різної якості пломби, та й методики постановки теж є різні, тому не варто узагальнювати. Може бути ціна в 250 може бути і в 600
     
  7. Natalia Stomatolog

    Natalia Stomatolog New Member

    Методики постановки різні? )))) розсмішили
     
  8. Volodumyr

    Volodumyr Member

    А що тут смішного в нас ще багато хто по блеку порожнини формує і однією порцією фотополімер кладе. О це дійсно смішно, або наоборот сумно.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Мені за один візит поставили дві пломби (маленька і середня) і зробили гігієну. Гігієна содою 480 грн, а за все разом 1380
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. yaroslavdas

    yaroslavdas New Member

    недавно лікував коливається в межах 450-400 це скажем так оновлення пломб, старі покололися. робив в котура ярослава (кульпарківська р-н колишнього управління даі). Видно що спеціаліст, але я незовсім задволений таке враження що він постіно спішить з коронками не все ідеально получилось.
     
  11. Ромулька

    Ромулька New Member

    Скажіть будь ласка скільки зараз коштує пломбування одного каналу?
     
  12. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Десь 150-350 напевно. Там багато від чого може ціна залежити. Якщо зуб складний може і більше коштувати.
     
  13. IrynaShypka

    IrynaShypka New Member

    зуби "запустила",аж соромно йти до стоматолога,але треба... тому порадьте й мені хорошу стоматологічну клініку з адекватними цінами.
     
  14. Persei

    Persei New Member

    Пiдскажiть хто був у стоматолога Мельник Володимира Iвановича клiнiка "Сiм"...вул. Перфецького 14...якi вiдгуки?
     
  15. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Хороших клінік багато, який район у вас в пріорітеті, і що для вас адекватна ціна?
     
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Буду вдячна, якщо хтось зможе дати перелік найпоширеніших анестетиків в стоматології. Маю вибрати, що мені підійде одночасно при гв і по алергопробах. @Volodumyr, підкажете?
     
  17. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Ультракаїн завжди колю в таких випадках. Погодували дитину і зразу нехай колять, наступне годування десь за дві години.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дякую, наразі теж планую його, але не знаю, чи тест на алергію пройде...хочу підстрахуватися і одразу підібрати альтернативний препарат сумісний з гв - які взагалі використовуються, без відношення до гв? Сумісність я собі перевірю на спеціалізованому сайті.
     
  19. Monada

    Monada Active Member

    В лікарні на Ужгородській в алергологічному відділенні роблять проби на анестетики.Всі анестетики якими користуються стоматологи в них є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Септанест, убістезин як альтернатива ще можуть бути, впринципі на ужгородській повинні бути зразки.
    --- дописи об"єднано, 8 Вересень 2016 ---
    А що це за перевірка сумісності через сайт? Киньте ссилочку...
     
    • Подобається Подобається x 1