Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а цитокартин можна? В інструкції до нього є протипокази. Але що робити, якщо лише цей анестетик діє ( взагалі природня погана чутливість до анестетиків.І убізестин чи ультракаїн взагалі фактично 0 індивідуальний ефект дають)?
     
  2. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Що ви маєте на увазі, що вас анестезія не бере? Ще не чув щоб ультракаїн не знечулював адекватно.
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Саме так. Навіть у картці стоматолога зазначено,що застосовувати цитокартин. Ультракаін не знечулює фактично( дуже слабо). Цитокартину теж в 2/3 випадків вводять більшу дозу. І навіть так відходить він дуже швидко .До речі, у мами схожа особливість- слабо діє знечулення
     
  5. Lilita

    Lilita New Member

    Доброго дня. Мені потрібно срочно реставрувати 2 передні зуба, порадьте дуже хорошого спеціаліста, так як це передні зуби я боюсь не виглядати конячкою потім. Хто робив якісно гарно, напишіть будь- ласка. Дуже терміново:girl_cray:
     
  6. hnom

    hnom New Member

    усім доброго дня. чи лікував хтось зуби на Хотинській ,3. Які відгуки
     
  7. HelenKim

    HelenKim New Member

    Добрий день, не підкажете, чи добра клініка Зазадент, бо читала про неї гарні відгуки, але дуже давні 2012-14 років. До кого там треба йти. Якщо можна, дайте відповідь, бо у мене ніколи не було проблем з зубами. Тому приходила перевіряти будь куди, а ось зараз дитині треба і хочу повести її до свідомого лікаря, щоб вона потім не боялася стоматологів
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Порадьте, може є тут стоматологи! Пішла до лікаря з запаленням десни (щось мабуть туди залізло і пішло запалення), то мені лікар просверлив кусок десни, тепер там дира... То нормально? Та десна відросте, чи тепер завжди буде там дзюрка?(((
    Вибачте, якщо це дурне питання.
     
  9. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Питання не дурне, хіба фрмолювання трошки))).
    По суті: десна має здатність до регенерації, але в обмеженому обсязі. Але це все залежить де просверлив і чи багато, не бачучи важко сказати. Якщо це міжзубний проміжок то можливо затягне. Хоча я не чув щоб запалення десне лікували її видаленням)
     
  10. in todash

    in todash Active Member

    Дівчата, потрібна порада. До кого можна звернутись в Залізничному районі (можна і в інших, якщо хороший лікар), потрібно буде видаляти нерв з одного зуба і досить глибокий карієс у другому. Бажано так, щоб запис на найближчі дні. До цього лікувалась у Зазаденті, претензій не маю, але запис до доктора аж на 2 листопада. Мені задовго чекати, тому потрібна хороша альтернатива.
     
  11. Caramella

    Caramella Member

    Доброго вечора!
    Будь-ласка порадьте досвідченого стоматолога хірурга для видалення зубів мудрості. Один із зубів проблемний - сидить в яснах і не вилізе, тому що нема куди йому рости.
    Буду дуже вдячна!!!
     
  12. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Колега на сихові видаляє, акуратно і безболісно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Caramella

    Caramella Member

    Будь-ласка можна контакти?
     
  14. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Відповів в пп.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Caramella

    Caramella Member

    Дуже дякую ☀️
     
  16. CherryJazz

    CherryJazz New Member

    у мене така ж проблема, ходжу з діркою вже другий рік. Робила лазери, уколи, не піднімається вона, постійно запалюється. Горе-лікарі лікували, а потім сказали що треба видаляти зуб і зашивати. може хтось вирішив таку проблему або підкажіть будь ласка клініку яка займається такими яснами?
     
  17. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Якщо немає кісткової підтримки, то вже дуже важко щось зробити. Треба бачити рентген щоб щось радити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Volodumur, а порадьте клініку в ПП або вашу думку хто гарно імпоанти вставляє? В мене нема моляра одного, пиляти здоровий клик під місточок не хочу. І ваше ставлення до мостів і імплантів?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Відписав в пп
     
  20. veronikapobeda

    veronikapobeda New Member

    привіт. я ходила на Пекарську, віддала 300 грн за пломбу, я шматок вже надколовся наступного дня , тому не хочу туди повертатись. Тепер там дірка, треба йти скоро до лікаря.. порадьте будь ласка стоматолога на Левандівці або десь на Сихові, і щоб приймали після 6 ?