Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Можливо у вас проблеми зовсім не з яснами? В мене теж постійно кровили, але як вияснилося проблема була в неправильно анатомічно поставлених пломбах, тому погано вичищалися зуби, і як наслідок кровили ясна.
     
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Поділіться враженнями кро клініку Гаука.. мої стоматологи не можуть мене прийняти. А йти до будь-кого не можу, зуби мають специфіку

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і як, не боліло?
    Це була верхня вісімка?
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Не боліло. Нижня.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Так до слова- мені верхню вісімку видаляли кілька місяців тому, не боліло, дірка була велика, вже тепер повністю зрослось. Нічого зовсім не приймала з препаратів.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  6. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    у вас розташування зуба було звичайне, тобто правильне? Просто у моєї близької людини вісімка лежить коренем під сімку, горизонтально, крім того його майже не видно.
    Дівчата, хто таке видаляв, або куди і, головне, до кого порадите звернутися?
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Мені 2 нижні видаляли: ледь ретиновані кінчиком. Решта- лдна в щоку, друга- під сімку. Та,що лежада під 7 видалялася разом із сімкою, оскільки через таке положення зіпсувала корені 7- ки і зуб зсередини зіпсувався Плюс під 8- ками були гранульоми. Усі видалення 8- ок пройшли безболісно, без накладання швів,антибіотиків і навіть знеболюючих я потім не пила. Єдине,що сторона,де видалялася 8 і7 одночасно- там була більш травмована кістка. Тому тижнів 2 був дискомфорт - не могла повністю широко відкрити рота і яма на місці видалення була величенька.Але за 2 тижні чутливість відновилася,рана затягнулася добре. Видаляла усі своі чотири вісімки у Самера в Зазаденті
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2017 ---
    Верхні 8- ки видаляються легше нижніх.Там інша " анатомія". Навіть анестезія на верхню щелепу вводиться по іншому.І кістка теж менш травмується. Я видалення верхніх практично взагалі не відчула.
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2017 ---
    Родичка коронки ставила у Гаука. Ніби непогано. Але він сам не займався зубом від і до. Тобто " готували" зуб під протезування ( канали і т.д) його інші стоматологи. Він лиш протезував.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Ніби трохи в бік ріс. Він виліз роки 3 тому одним боком, а інший бік був вкритий яснами. Тепер почав рости і шалено боліли оті ясна. Це, мабуть, в щелепно-лицьову хірургію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Дівчата, а якщо годуєш дитинку грудьми , анестезію можна робити при лікуванні ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Можна. Попереджуєте лікаря, він вам підбере сумісний анестетик .Для підстраховки можна 4 години після втручання утриматися від годування. Але,загалом,є сучасні сумісні препарати і для вагітних,і для годуючих
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. maavka

    maavka Well-Known Member

    А я думала, що то нема значення яка анастезія, вона і так місцева, тобто в грудне молоко не попаде. Я між іншим сказала що годую, але анестезію не міняли.


    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Анестетик має значення при ГВ. Не можна застосовувати ті пркпарати, які містять високу дозу адреналіну. Наприклад,ультракаін можна, цитокартин- ні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    лікую там зубки брекет системою, батьки там ставили вініри і пломби, дуже задоволені всім. Головна лікарка дуже розумна і приємна жіночка.
    Гук координує роботу клініки(+всі оглядові), тобто своїм лікарям вона каже хто що робить, один тільки по брекетах, інший пломбує кореневі канали бо золоті руки, ще іншийлікар реставратор.
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  14. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    тоді вам в ЩЛХ до Філіпської(в моєї подруги сімка зачіпала вісімку яка лежала горизонтально під нею+ вісімка обвивала своїм коренем сімку)
    але краще ще з кимось проконсультуйтесь
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    @YeWa можете ще з Горготою порадитися, тут просто ще різниця в оплаті буде, така суттєва різниця
     
  16. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    а де цей (ця) лікар приймає?
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Ви у Г
    Ви обслуговуєтесь у стомаьологіі Гаука чи Гука? То дві різні.Гаук- то мужчина.Гаук Андрій
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    Топольна, Андрій Горгота
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2017 ---
    Гук. Подумала була що мова про клініку Доктор Гук, вибачайте:girl_blush2:
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 2
  19. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    там важлива прописка чи ні?
     
  20. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    Ні
     
    • Подобається Подобається x 1