Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Olya Staryk

    Olya Staryk New Member

    Порадьте будь ласка хорошого стоматолога у 3 міській поліклініці на вул.Петлюри.Дуже дякую
     
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Порадьте хорошого дитячого стоматолога за нормальну ціну. Недавно поставили 2 пломби за майже 1000 грн. Мені здається, що це забагато. Тим більше, треба ще багато пломб.
     
  3. Yevgesha

    Yevgesha She's like cold coffee in the morning

    Порадьте, будь ласка, приватну стоматологічну клініку в районі вул.Наукової, вул.Княгині Ольги, вул.Кульпарківській.
    Можливо хтось лікував зуби в Інтерсоно, що скажете?
     
  4. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Знаю де по 450$ за щелепу.
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2017 ---
    Якщо ви лікували в клініці де є суто дитячий лікар, який лікує тільки дітей, то це норм ціна. Якщо дитина задоволення і для неї все пройшло безболісно, то я б не радив шукати де дешевше. В дит. стоматології ви платите також за індивідуальний підхід до дитини, її психологічну підготовку до лікування, а це не менш важливо ніж хороша пломба.
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2017 ---
    Чув норм клініка, і ціни теж відповідні. Якщо у вас складні проблеми з пародонтом які потребують хірургічного втручання то там є хороші спеціалісти.
    Якщо у вас просто кровочивість ясен, то можливо допоможе звичайна професійна гігієна ротової порожнини. Можна знайте за 400 грн, в пароденті однозначно дорожче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Хтось може має досвід носіння кап замість брекетів? або для зміни навантаження на суглоб щелепи? Бо я зі своїм лікуванням зубів закінчую, тепер на черзі наступні етапи. Треба ставити коронки, але верхні зуби не рівні і прикус заглибокий, нижні зуби сточуються . Може то можна трохи підрівняти? Але за той час зуби можуть продовжити сипатися...
     
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Лікар "приходящий" 1 раз на тиждень. Безболісно не пройшло. Підхід звичайний, ввічливий як у всіх приватних клініках. Якогось особливого не було, але й дитина в мене вже не 3 річна. Все розуміє і дає зробити. Що дуже не сподобалось - сильно поранили слизову на внутрішній частині губи і приховали це. Жодних рекомендацій по полосканню чи обробці рани. Не могли не побачити - там добряча ділянка здерта. Вже до вечора губа розпухла, ранка загноїлася. Тиждень заживає. Так що з цією клінікою ми в будь-якому разі прощаємось.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Volodumyr

    Volodumyr Member

    @Online Зрозуміло, а часом знечулення не робили в цей раз, коли ранка з'явилася, бо часто буває після знечулання що дитина не відчуває губи і може собі покусати.
    Маю декількох знайомих дитячих, на сихові, і центрі. Якщо треба пишіть в приват.
     
    Останнє редагування: 12 Лютий 2017
    • Корисно Корисно x 1
  8. gamma

    gamma Well-Known Member

    Поділіться, будь-ласка контактами п. Дорожовець з поліклініки на пр. Червоної калини. Загубила візитницю, а дуже треба на прийом.
     
  9. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Шукаю контакти Котура і мені викидає за адресою Перфецького 14 клініку Сім та Сімдент. Це одна й та сама, чи все-таки різні?
     
  10. Astasja

    Astasja миється в бані

    Мені сподобалась клініка коло спорткомплексу "Україна" на Єфремова. Там хороші лікарі і ціни нормальні. Це недалеко від Інтерсоно
    --- дописи об"єднано, 17 Лютий 2017 ---
    Поділіться, будь ласка, досвідом відбілювання зубів. Як швидко знов темніють і коли треба знов відбілювати. І наскільки це неприємна процедура? Дякую
     
    Останнє редагування: 17 Лютий 2017
  11. Volodumyr

    Volodumyr Member

    @Astasja Темніють в кожного індивідуально, залежить від к-сті випитого чаю кави, скурених сигарет, а також якою системою відбілювали.
     
  12. Astasja

    Astasja миється в бані

    а яка вважається найменш шкідлива для зубів?
     
  13. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Домашнє відбілення в капах, або відбілення в клініці, але не апаратом в один візит. В середньому в мене відбілюють за 6 візитів по 30 хв. Буває в декого чутливість зубів підвищується 10-20%, буває взагалі немає, це все індивідуально.
     
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Цікаво, а що це за відбілення в капах, тривалість і т.д? Як це все проходить? Чи не шкідливо, як довго тримається результат, ну і ціна?
     
  15. Volodumyr

    Volodumyr Member

    Погугліть система відбілення Opalescense.
     
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Погуглити кожен зможе, а от реально відповісти на запитання?
     
  17. Volodumyr

    Volodumyr Member

    @Козенятко
    Раз ви так просите)
    Домашнє відбілення-тривалість 2-3 тижні. Виготовляються індивідуальні прозорі капи в які ви вносите гель і одягаєте. Носите від 2-3 годин, до 8, залежить від концентрації гелю.
    Офісне відбілювання 4-6 візиьів по 30- 45 хв. Гель наноситься на зуби безпосередньо в крісні лікарем.
    Негативний вплив всіх відбілюючих систем ймовірність підвищення чутливості зубів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Слухайте, Ви заінтригували, і думаю не мене одну, ще би знати ціну? І скажіть чи є якісь протипокази. А якщо людина курить, вживає каву, на скільки дієві ці способи? Вибачте, що тривожу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mylnyk

    Mylnyk Member

    @Volodumyr питання, чи можна визначити якість вже встановленної пломби ? В якому районі міста працюєте і які у вас розцінки .
     
  20. Volodumyr

    Volodumyr Member

    @Козенятко Впринципі протипоказів немає, хіба що підвищена чутливість зубів. Ну і самі зуби повинні бути проліковані, без гострих карієсів. Якщо багато курите + кава чай, то просто прийдеться частіше робити гігієну, десь раз в 3-6 міс. Бо на білих зубах наліт буде більш замітний. Ціну скину в пп.
    --- дописи об"єднано, 18 Лютий 2017 ---
    @Mylnyk Відписав в пп