Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Якби то знати хто толковий. До стоматологів ходила хіба років 5-7 тому.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Можу вам зі свого досвіду порадити. Трохи по місту знаю стоматологів хто як і чим працює. Головне має бути лікар з досвідом. Матеріали переважно ті самі. Є і в приватних добрі або не дуже спеціалісти, є і в поліклініці лікарі від Бога. Спробуйте також по знайомих попитати про відгуки про лікарів. Хороший лікар на вагу золота, так є в любій медичній галузі. І тому важливо знайти свого лікаря
     
    Останнє редагування: 4 Березень 2017
  3. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Якщо знаєте таких - напишіть в пп)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. Finit

    Finit New Member

    Можу порадити до кого не йти(зі свого сумного досвіду)
    3 неділі тому ставив коронки з МК в 5-а стоматологічна поліклініка на Промисловій 18 у так званого лікаря Канюга Христина Василівна в 5 кабінеті, - до сих пір находжусь в стрессовому стані!
    В неї свій метод встановлення коронок:без нормальної примірки встановлює(у мому випадку верхні)коронки на постійний клей,потім підганяла нижні здорові зуби під коронки)))Поспилювала нижні зуби до нервів так і не підігнавши толком.На мою пропозицію компенсувати лікування, безпітставно спиляних нижніх зубів,обізвала мене аферистом і обманщиком)) та послала мене жалітися куда завгодно.
    Хами які не несуть ніякої відповідальності,хоча послуги коштують майже так само як і в приватному кабінеті.
    850-900 гр. одна одиниця МК, лікування 400гр.
    Не рекомендую звертатись до цієї поліклініки тим хто хоче зберегти здоровья,нерви та гроші.
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2017
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А прізвища? Самер точно ні. А інші?
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Та стоматолог теж добра, він собі підібрав сам. Правда в нього характер...... Але зуби робить дуже добре
     
  9. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А що значить характер?) Дівчата, я його набрала, записалась, але голос був такий, наче п'яний? Такк може бути? Чи то вже "глюки".


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ну він дуже своєрідний, ви побачите))))
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чи має хтось відгуки про роботу стоматолога-ортопеда(протезування) Микиєвича Олександра з клініки на Пекарській?
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Знаючі люди, прошу мені на хлопський розум пояснити процес імплантації, скільки часу це займає(знаю, що там має щось прижитися) і середня ціна...Дякую.
     
  14. Seppy

    Seppy Active Member

    Толковий лікар, спокійний, уважний. Звертайтесь і не пошкодуєте. Про ціни не скажу бо то чоловік в нього лікувався, років ще з 5 тому і досі проблем ніяких
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    мені недавно лікар пояснював. Спочатку вкручують штир, який має прижитись ( 6 міс), потім докручують щось, щоб сформувати ложе, чи як воно там правильно зветься) ( це ще 4-6 міс), потім ставлять сам зуб. Від початку до кінця - 1 рік. Ціна від 500 у.е. ( якщо треба нарощувати кістку - ціна збільшується).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @silvia а на час того процесу на порожнє місце ставлять щось тимчасове чи так і ходиш з діркою між зубами?
     
  17. Louth

    Louth Well-Known Member

    В мене весь процес зайняв близько 3-х чи 4-х місяців. Ставили імплант три роки тому на місце шістки. Ціна залежить від імпланта (є за 300 дол., а є і за 800 дол, мені лікар порадив дешевший) і плюс ціна коронки (тут також ціни дуже різні). Мені все в сумі обійшлося десь в 800 дол. (тоді ще долар був по 8, то ціна не так лякала). Суть операції: вскривають ясна і в кістку вкручують штифт з отвором, який закривають тимчасовою металевою "затичкою". Операція займає хвилин 20-30. Ясна зашивають, чекаємо місяць (чи три - не пам"ятаю), щоб імплант прижився. Все безболісно, тільки запухла сильно і перші три дні нічого їсти не можна, ну і потім акуратно треба. Прописують антибіотики, полоскання і т.п. Пізніше знов ясна вскривають, ту "затичку" викручують і на її місці вкручують такий стержень (це друга частина імпланта): тут тратимо хвилин 10. Далі в гру вступає протезист, він виготовляє коронку і надягає її на той стержень. Десь на протязі доби ясна повністю заспокоюються. З того часу по відчуттях - ніби рідний зуб, ніякої різниці. В мене це була шістка, тому відсутній зуб нікого не лякав. Якщо це спереду - ставлять тимчасову коронку відразу, але цих нюансів я не знаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Halyna sen

    Halyna sen New Member

    Порадьте, будь-ласка, хорошого стоматолога в Шевченківському районі або цент, в основному пломбування, дякую
     
  19. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я хожу в стоматологічна поліклініку 4, що на Замарстинівській до Добош Оксани Степанівни. Хороша лікарка, я так розумію з досвідом, це якось відчувається. Вона вже і старша, років 40-50. Може пояснювати що робить, особливо якщо спитатись.
    Хожу до неї переважно, щоб запломбовувати зуби, чомусь маю дуже багато карієсу.
    Моя сетра ще до неї ходила, вона ще чистку зубів робила.
    Ренген, до речі в поліклініці роблять, 30грн
    І ціни приємні
    Фотополімер 250грн, покращений для передніх зубів 350грн, анастезія 50грн.
    Але є мінус. Вона приймає по запису, але часто так, що треба, все-одно почекати

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  20. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Не плутайте :) Комунальна стоматполіклініка #4 знаходиться на Симоненка і там також є добрі лікарі :)