Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Nyashka, я вже згадувала- своі зуби довіряю там лише доктору Самеру. Комусь він підходить,комусь ні ( навіть тут на форумі дівчата були і відгуки різні), але і я, і мря мама цілком задоволені ( за 4 останні роки загалом обоє мали у нього різні маніпуляціі- від видалень, лікувань до протезувань різного виду та зараз ще буде імплантація- він сам імплантолог узагалі). Ціни не з дешевих ( хоча не знаю розкладу у інших приватних ). Наприклад з останнього: анестезія, видалення нерва в одноканальному зубі,пломбування каналу, тимчасова плрмба і реставрація зуба ( не просто пломба, бо там іактично 2 стінки відсутні були,а відновлення третини зуба) обійшлося біля 700 грн
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Це дешево. У клініці від 700 - просто пломба.
    Самер - це Самер Заза чи Хайдер Самер?
     
  3. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчатка підкажіть будь ласка стоматолога на сихові, перевіреного і щоб не з захмарними цінами. Локація район дитячої поліклініки або іскри. Буду вдячна за поради.
     
  4. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Якщо описані вамі маніпуляції дійсно обійшлися в 700 грн то це зовсім не дорого. Так може коштувати і в поліклініці.
    Справа в тому що справді професійний лікар який на совість відноситься до своєї роботи ( і своєї репутації) працює якісними матеріалами і користується якісною стерилізацією (ви не забувайте, що лікар в першу чергу наражається на небезпеку бо часто сам не знає якими хворобами може бути хворий пацієнт). І не важливо чи це поліклініка чи приваткабінет. І там і там лікар забезпечує себе матеріалами сам. В поліклініці вже давно поміняли всі установки на нові (лікарі робили там ремонти і купували установки за свої кошти). Тому не треба узагальнювати. Хороший стоматолог є хорошим не тому що працює в приватному. Досвід роботи і відношення до своєї роботи - це як на мене і є показник.
    А мій лікар, в якого роками вже лікується моя родина і часто мої друзі, працює і в приватній клініці і в поліклініці. Тому записуємось де зручніше і швидше попасти до нього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Самер Заза- Зазадент це його сімейна стоматологія. Я не знаю цін у інших, зрештою маж значення багато нбансів. Бо і в 640 грн мені обійшлася реставрація 6-ки з анестезією без пломбування каналів ( відколовся шматочок зуба+ знімалася вся стара пломба, площею на весь зуб ). Просто це " мій" лікар, тому я по любому не маю бажання знову методом проб шукати когось іншого. Його роботи ,принаймні у моєму випадку, нарікань не викликають+ він мені імпонує як людина ( єдиний стрматолог, в кріслі якого я мало не сплю, хоча зуби боюся лікувати патологічно:). Зі стоматологрм, то як з гінекологом- кожному своє
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. snegok

    snegok New Member

    Дівчатка, може хтось лікував зуби в стоматології Біш-Компані,що на Сихові?
    Які враження?Чи варто туди звертатися?
     
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Хто що може сказати про Персона люкс?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  8. snegok

    snegok New Member

    Лікувала там зуби,досить не погано і ціни адекватні.Дають гарантію, якщо пломба вилетить!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це з анестезією буде боліти???
     
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ні. малося на увазі, що на початку кожного візиту, лікарка мені розказує про свої майбутні маніпуляції і каже, що на цьому зубі може бути хіба дискомфорт, а на цьому, через особливості розташування дірочки, можливі невеликі больові відчуття.
     
  11. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Ще раз хочу похвалити Галину Коледу із Пародента на Глибокій. Зуби робить акуратно та якісно. Щодо анастезії не парить мозок - якщо боїшся чи болить - колить укол і нема проблем. Не хочеш - не колить. Запитує. Уважна до пацієнтів.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Товариство, розкажіть.
    Як було ваше самопочуття після видалення 8ки, верхньої.
    Цікавить перші пару днів або тиждень. Хто пам'ятає? Бо в реалі - у кого б не спитала, всі разом з "мудрими" зубами пам'ять втратили :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Самопочуття зовсім звичне було. "Яма" зросталась довго, що мене дратувало дуже.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Видаляла недавно. Абсолютно ніяких відчуттів. Навіть знеболююче не пила. Зажило більш-менш швидко.
     
  15. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Одну верхню вісімку видалила без проблем. Зажило швидко. Ну так, зразу не приємно, бо все таки треба щоб рана затягнулася. Але не боліло, хіба може трошки як анестезія відходила, але того не пам'ятаю. Після того видаляла нижню проблемну вісімку, то запам'ятала надовго, що вже 3 роки минуло, а я досі не йду видаляти, ще одну верхню вісімку. Хоча розумію, що це буде легше набагато.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені в п'ятницю видалили, легесенько дуже, швидко і без проблем. Зуб цілий, не зіпсутий.
    Перші 2 дні все було ОК, я не їла на ту сторону. На 3 день я стала дивно почуватись, боліла голова, закладало ніс з тієї сторони, з якої видалили зуб, і боліло за вухом. До вечора виявилось ,що маю температуру під 38. Саме місце зуба не боліло і не розпухало, і це збивало мене з пантелику. Я досі не знаю, чи то було від зуба, чи просто я перенесла вірус і від того всі відчуття загострились.
    Нині мала йти до лікаря, але на ранок температура впала і дискомфорт зник. Стан, як після хвороби - "хворий" присмак в роті, слабкість... що то було...
    --- дописи об"єднано, 7 Червень 2017 ---
    сам процес чи "відходняк"?
     
  17. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    І то, і друге. Мені як верхню видалили, то просто рана була. Більш нічого. А на нижню мені шви накладали+ був запальний процес, як видаляли, то і заживало важко, і антибіотик пила, і декілька днів нормально говорити не могла.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    маю видалені всі 4. Верхні- взагалі не відчула як і без усякого дискомфорту потім. Нижні- лівий нижній видалявся разом із 7-кою. Тому була велика рана ,швів не накладали, нічого не пила, болі як такої не було ( піднивало . але не критично). Ну і десь таки нервові закінчення мали відновитися, бо тижнів 2 не могла широко писок відкрти :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    видалила всі 4. знеболючі пила тільки в сам день видалення (видаляла зранку завжди).
    потім ще диждень-два дуууже чухалися ясна. При чому не тільки ранка , а й поруч. Як мені пояснили, то рухалися зуби трохи.
    Взагалі верхні в мене більш рівно росли, тому майже без проблем. 4й зуб після видалення навіть синець на щоку дав
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Таки відпишусь, що все у мене добре, вже нема ні температури, ні дивних відчуттів. Оскільки вісімка була збоку, поза зубним рядом, то ї ями не відчуваю, вже забуваю про те видалення. Завтра буде тиждень.
    а щодо самого процесу - таки підтримую думку багатьох, що видаляє краще лікар-мужчина. Для порівняння маю видалення своєї четвірки під брекети в чарівної дівчини, якій довіряю лікування зубок своїх дітей. Як же вона намучилась ,чисто фізично. Ледь не ногою в крісло впиралась, а асистентка, теж тендітної комплекції, тримала мою голову, а я трималась за крісло :) Процес зайняв до півгодини від уколу знеболювального до моменту, коли я вийшла з кабінету
    У випадку ж із вісімкою, я звернулась до лікаря, який мене оглядає і деколи пломбує мені зубки останні 10 років. Чоловік-лікар з хлопчиною-асистентом :) Видалення зайняло менше 10 хв від моменту, коли я сіла в крісло і до моменту, коли я сіла до своєї машини. При тому що 2 хв я пролежала вниз головою (так налаштували крісло), щоб утворився згусток і зупинилась кров. Загалом, задоволена своїм лікарем, як завжди, дуже.
    І моя фобія цього разу якось не так загострювалась, в день відвідин лікаря ні блювоти, ні втрати свідомості не було. Все йде на краще...
     
    • Подобається Подобається x 1