Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. vivianastella

    vivianastella New Member

    --- дописи об"єднано, 12 Червень 2017 ---
    --- дописи об"єднано, 12 Червень 2017 ---
    А от я клінікою взагалі не задоволена,- особливо лікарем Олегом Діжаком!!!Ціни високі(навіть рентгену у них немає)а компетенції 0!!ВІДРАЗУ ПО ЗАВЕРШЕННІ ЛІКУВАННЯ ПОЧАЛИСЯ БОЛІ! ДІЖАК СКАЗАВ, ЩО ЦЕ НОРМАЛЬНО!!!В ЗВ'ЯЗКУ З ПОСТІЙНИМИ БОЛЯМИ ВПРОДОВЖ МІСЯЦЯ МЕНІ ДОВЕЛОСЯ ЗВЕРТАТИСЬ ДО ІНШИХ ЛІКАРІВ ЗА КОНСУЛЬТАЦІЄЮ !В РЕЗУЛЬТАТІ ПОТРІБНО ВСЕ ПЕРЕРОБЛЯТИ. 13000 ГР. ВИКИНУТІ НА ВІТЕР,А ВІН ОМИВАЄ РУКИ!!!ЩЕ Й РЕКОМЕНДУВАВ ЛІКУВАТИ ЗУБИ ЯКІ ЛІКУВАННЯ НЕ ПОТРЕБУЮТЬ(КОНСУЛЬТАЦІЇ В ІНШИХ СТОМАТОЛОГІВ)!!!!!
     
  2. vivianastella

    vivianastella New Member

    А от я клінікою Аверс-Арт - вул.Виговського, 29А взагалі не задоволена,- особливо лікарем Олегом Діжаком!!!Ціни високі(навіть рентгену у них немає)а компетенції 0!!ВІДРАЗУ ПО ЗАВЕРШЕННІ ЛІКУВАННЯ ПОЧАЛИСЯ БОЛІ! ДІЖАК СКАЗАВ, ЩО ЦЕ НОРМАЛЬНО!!!В ЗВ'ЯЗКУ З ПОСТІЙНИМИ БОЛЯМИ ВПРОДОВЖ МІСЯЦЯ МЕНІ ДОВЕЛОСЯ ЗВЕРТАТИСЬ ДО ІНШИХ ЛІКАРІВ ЗА КОНСУЛЬТАЦІЄЮ !В РЕЗУЛЬТАТІ ПОТРІБНО ВСЕ ПЕРЕРОБЛЯТИ. 13000 ГР. ВИКИНУТІ НА ВІТЕР,А ВІН ОМИВАЄ РУКИ!!!ЩЕ Й РЕКОМЕНДУВАВ ЛІКУВАТИ ЗУБИ ЯКІ ЛІКУВАННЯ НЕ ПОТРЕБУЮТЬ(КОНСУЛЬТАЦІЇ В ІНШИХ СТОМАТОЛОГІВ)!!!!!
     
  3. tsyganka

    tsyganka Member

    Якраз для мене дуже актуально.
    В четвер видаляли нижній зуб "мудрості".Боліти почало,коли відходив наркоз і на другий день зранку,тож пила обезболюючі.До кінця дня п'ятниці я була нікакая,мене морозило,слабість,піднялась темперетура до 38,3.Відчувала набряк ясен,біль не турбує.Лікар при видаленні зуба сказав купити антибіотик на 3 дні - п'ю.
    Зараз зранку температури нема,але я дуже ослаблена,паморочиться в голові.Думаю дзвонити до лікаря,щоб глянув на рану,бо дуже рідко маю температуру при будь-якій хворобі,а тут видалення зуба і така реакція.(може якесь ускладнення)
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    до лікаря, звісно, зверніться.
    Але я так собі думала, коли сама мала температуру після видалення, що якби були ускладнення - ясна мали б розпухнути, або з рани виділення якісь мали б бути.

    Слабкість у Вас пов'язана і з антибіотиком теж. Одужуйте!

    З.І. а як відчуття підчас видалення? Чи довго, чи боляче?
     
  5. sonnestrahl

    sonnestrahl New Member

    Теж недавно видаляла верхню вісімку, налаштовувалась на гірше (панічно боюсь стоматологів), але на диво все пройшло досить швидко, навіть не боляче було, тільки неприємні відчуття. Видаляла зранку, а на вечір трішки припухла щока, і біль з"явився, коли почав відходити укол, але досить терпимий, знеболюючі не пила.
    Ще мене чекає видалення 2 вісімок, нижньої та верхньої з правої сторони, лікар радить видалити одразу 2 в один день, щоб одразу пропити антибіотики, помучатись пару днів і мати спокій, але щось я сумніваюсь чи варто одразу 2 виривати на один день, як бачу з дописів, нижні вісімки досить проблематичні і заживають довше. Чи видаляв хтось одразу 2 вісімки?
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    знайома видаляла 2 верхні. Боліло перші дні, але без ускладнень
    мені у фб часом приходять відео від клініки Драганчука, то в одному відео хлопцеві за раз 4 вісімки видалили. Він казав, що трохи припухло, але не критично. На час зняття швів виглядав він цілком пристойно. Так що все буває..
     
  7. sonnestrahl

    sonnestrahl New Member

    4 вісімки за раз це жесть:girl_impossible:Я б після такого видалення запухла і була б схожа на китайця,)) Він або ,,псіханув" або вирішив за 1 раз відстрілятись і мати спокій,) От мені цікаво, як той бідолаха їв, бо я після видалення перші дні їла, нахиляючи голову в протилежну сторону від вирваного зуба.:girl_haha:
     
  8. YeWa

    YeWa Well-Known Member

     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ну так. тому стоматологи можуть видаляти по 2 зуба на одній стороні . Щоб людина могла їсти. По іншому- там добу узагалі хіба пити через соломинку, бо ж немає можливості їсти ні на одну сторону, щоб не вимити кров яний згусток
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в нас також оперують під загальним, в медінституті. І я також слухала розповідь дівчини, яка жила за кордоном і там саме таким чином видаляла всі 4 вісімки на раз.
     
  11. Tamanna

    Tamanna New Member

    Стоматолог Кучерук Андрій Євгенович що має свій кабінет у м. Рівному - калічить людей!!!!!Ніколи не звертайтесь до цього урод - ця особа вас покалічить за ваші ж кошти і ще й зробить з вас психічно хворого. В нього зламалася голка під час того як він працював з моїм зубом, цю голку він не витягнув і коли зробити знімок зуба він сказав, що це не він і що я все сама придумала. Інший зуб так запломбував що тепер його протрібно розпломбовувати, через то що він створює поміхи в гаморовій пазусі. Цей урод відмовився переробляти навіть щось і признавати що це його кривих рук справа. Я знаю, що я не одна кого він скалічив. Не відомо як він закінчив університет і як отримав свій диплом... Лікар який взагалі не відповідає за свої вчинки і дії це ганьба!!!!
     
  12. Guapa

    Guapa Active Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, стоматолога для дорослого з власного досвіду в поліклініках на Петлюри або Симоненка. Або з інших мед.установ цих районів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Хто має свіжі відгуки про Пародент (на Чайковського)? Цікавить, зокрема, Вдович М.М. В неї лікується свекруха і чоловік, то вони поки задоволені (правда пройшло ще мало часу). А я начиталася відгуків про сам Пародент, подивилася їх прайс і прикинула, що один зуб мені буде коштувати тисячі три-чотири, якщо не більше. То нормальна ціна для коронки зі всіма супутніми процедурами? Просто востаннє я лікувала зуби масштабно 11 років тому. Я трохи в ступорі і від цін, і від відгуків про клініку в інтернеті. Чи то послухати чоловіка і не шукати в місточку дірочки, чи таки пошукати і зекономити (а чи зекономлю?)...
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Минулого року чоловік за коронку ткд заплатив 3000 грн. В чкогось приватного лікаря. Думаю, що це нормальна ціна за таку процедуру.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Дівчата потрібен фаховий парадонтолог.
     
  16. YuliaK

    YuliaK New Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, клініку (стоматолога) де можна зробити професійну гігієну за адекватною ціною(вкажіть ціну зразу ж)? + щоб все було стерильно та акуратно:girl_smile:Буду дуже вдячна,якщо хтось відгукнеться)
     
  17. StasjaZ

    StasjaZ Member

    В клініці на Єфремова 500 грн, а той самий лікар приймає ще і поліклініці на Симоненка - 350 грн (якщо не помінялась ціна :) Стоматолог Заремба Юрій
     
  18. shoniko

    shoniko Member

    Доброго дня. Порадьте спеціаліста.
    Подруга видаляла кісту на передніх зубах рік тому. Зараз знову проблема. Запухає, кістка не відновилася, запальний процес.....
    Обійшла кілька лікарів - не хочуть братися, дають якісь розмиті консультації...
    Поможіть будь-ласка!
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата порадьте дитячого стоматолога . В РОми стоматит .(ясна спухли - то вже мабуть гінгвіт і запах неприємний з рота)
     
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В медінституті, відділення щелепно-лицевої хірургії Філіпська Тетяна хороший спеціаліст.