Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. Ziben

Ziben :)

підкажіть, чи ходили ви на консультації і до кого? Чи може вже поставили брекети?
    також зараз цікавлюсь цим питанням. Стоматолог, в якої я зараз лікую зуби також ставить брекети, лікує вона дуже добре, жодних претензій, але все ж думаю що краще консультуватись саме в ортодонта

2. Materynka

Materynka Well-Known Member

Ходила до Зази і в Біш компані до Білик М.А. І там і там дорого. Хоча в Біш компані дешевше. Але Заза зорінтував одразу як буде виглядати лікування, носіння, показав подібні приклади і результати інших людей. Тому схилилася в його сторону. Але брекети ще не ставила.

Останнє редагування: 10 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
  3. Fantazy

Fantazy Member

Чи робив хтось імплант і задоволений результатом? Порадьте перевірену клініку.

4. StasjaZ

StasjaZ Member

Мій брат і мама ставили в клініці на Єфремова. Задоволені підходом лікаря і своєю посмішкою :)

• Інформативно Інформативно x 1
  5. Arc en ciel

Arc en ciel New Member

Добрий день!
    Тут вже кілька разів згадували медінститут. Зокрема те, що там можна видалити зуби мудрості під наркозом. А як туди потрапити? Для них прописка має значення?

6. StasjaZ

StasjaZ Member

Думаю, якщо ви просто прийдете туди на кафедру щелепо-лицевої хірургії з метою проконсультуватись, то лікарі вам самі запропонують пролікуватись там. Просто питайтесь на місці і вам дадуть відповідь :)
    Там хороші спеціалісти, які переважно мають проблемні випадки.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1