Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Nata lwow

    Nata lwow New Member

    Можу порадити Кривко Ірину, приватна кліника Ваша стоматологія, вул Короленка 8
    В мене теж не рівний прикус передніх, але іі технік умудрився зробити мені гарну природню усмішку.
     
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А де вын приймаэ зараз? Можна контакти?
     
  3. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Він приймає у Софії, ну принаймні рік тому приймав. З понеділка наберу клініку, бо самій потрібно на огляд і Вам напишу чи ще у Львові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Solomiyagirl

    Solomiyagirl New Member

    Рекомендую стоматолога Павленко Володимира Петровича. Приймає в стоматології, що знаходиться на Драгана 1 /76 (Сихів). Лікар - чудовий спеціаліст! Дуже якісно полікував зуби! Ціни помірні. Лікар приймає в другій половині дня і працює до 21.00, тому можна спланувати візит в післяробочий час.
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2018
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дякую.
    я от не знаю що робити.. мені за імпланти і всякі пластики, синус-ліфтинги набігло під 4 тис у.е. (ну бо власне там складна ситуація, 2 зуба під гайморовою) і радить лікар хіба такі дорожчі імпланти, з якими чується впевнено.. але каже, що можна ставити і місток, просто збоку цілком здорові зуби..
    але це ще не все...)) внизу по діагоналі нема зуба, два сусідні ідеальні під місток
    але... рецесія (опускання ясни на передніх нижніх зубах просто жахливе, прогресує (наслідок брекетів ну і того, що я не вирішила питання з протезуванням... кістка там добра - можна ставити і дешевший імплант, і без пластики
    поможе на рецесію, якщо я і там покладу імплант чи не поможе... там на сусідні ітак треба класти коронки, на один точно... (то власне чи буде толк.. буде імплант, збоку коронка, яка наскільки знаю, погіршує рецесію...) ну і це ще збільшує витрати, бо ще один імлпант...
    одним словом - планую рейди по клініках, послухаю думки щодо того всього, бо голова обертом
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я колись теж думала, що то щось унікальне, не повірите, у багатьох таке. А чим лікар пояснює, що треба дорожчі імпланти?
    Це якась ваша особливість? Бо коли я цікавилась подібними питаннями, то лікар сказав, що зміни в яснах , коли поставлять коронки не такі критичні.( тобто їх практично не буде) Але може у вас таке генетично?
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я не знаю причини.. але я носила брекети, і мені видається що ортодонт налажав з прикусом + я не вирішувала питання з втраченими зубами в декреті
    прогресувати почало, коли я полікувала корені в сімці нижній, сусідній від втраченого зуба.. але чомусь мої спостереження щодо цього ніхто не сприймає серйозно) генетичних причин нема
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну та не унікальне, я напевно думала, що в цього лікаря вийде дешевше)) лікар відносно відомий імплантолог, використовує хороші імпланти 3 цінових категорій.. найдешевші відкинув, щодо середньої категорії то впринципі можна обговорити, але переконує на швейцарські
    (можливо ще нюанс, що він хоче це все зробити в один етап, підготовка десни + імплант, а не всі імпланти це дозволяють.. не знаю)
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Багіра, бачу у вас залишилося більше питань, ніж відповідей. Можливо дійсно опускання ясен від того, що в тих місцях нема зубів, але чому вони мали б опускатися там де зуби є, я щось не знаю. та й не думаю, що брекети в цьому винні. А лікар щось про це опускання сказав?
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Полікували мені верхній премоляр з пломбуванням каналу, і пломбувальний матеріал потрапив в гайморову пазуху ( вперше таке чую і просто в шоці, що можливо доведеться в хірурга вичищати той матеріал. Лікар стоматолог сказав, що то може через місяці аж знадобитися. А я читаю, що на тому матеріалі може наростати грибок, утворюватися гній( що робити, йти вже до хірурга?(

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Нещодавно знайомому оперували кістку в гайморовій пазусі, то причиною якраз був "перепломбований " корінь, матеріал попав в пазуху. Правда, виявилось то вже після операції ( зуб лікований вже давно, кісту побачили на мрт.) Дивно, бо мій стоматолог завжди відправляє на рентген при пломбуванні коренів. В мене один теж трохи пробився , але не глибоко, до пазухи не дістав, то дали спокій тому. Вроді би нічого. А тому знайомому там все гарненько почистили, аналіз вмісту таки показав грибок, то навіть антибіотик не могли призначити. Якось то долікував він, зараз ніби все о.к. Так що такі трафунки бувають, і про можливі наслідки Вас не надурили... А що Вам палити - то не знаю... Може тут хто з лікарів появляється, то порадить щось толкове...
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я не знаю чи на прицілному ренгені таке видно, але при бломбуванні лікар повинен користуватися приладом, який визначає довжину каналу. Тоді таких проблем можна уникнути. Я наприклад про це дізналася не з ренгенів, а з КТ.
    Ага, типу коли загноїться чи перетвориться в кісту чи як?
    Хоча є варієнт, що гайморова може сама очиститися
    Але напевно походіть по кількох лікарях, попитайте.

    Цікаво як лікар пояснив таку свою роботу?
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я вже давно останній раз пломбувала, в комунальній поліклініці, то виглядала та примірка так - запихалась така тоненька металева штука і з відкритим писком велося мене на рентген - потім було люкс видно глибину того кореня. Але то якось не кожний раз, один чи два рази, коли кривенькі корені були, чи що, і лікар сам себе страхував. Може тепер є сучасніші методи і пристрої. А той корінь, що перепломбувався, то лікар каже - щось я пхаю, а воно десь лізе і лізе... не альо, шуруй на рентген. То побачили вчасно, той " горошок" невеличкий і не глибоко заліз. Але там такий нездалий зуб був, тобто вжефактично не щуб, а пеньок, що я і так щаслива що хоч якось врятували і вже стільки років стоїть собі під коронкою...
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Порадьте когось доброго. Бажано в Залізничного району, але не головне. Проблема: в чоловіка повідколювались нарощені пломбовані зуби, 4а і 5а. Останній раз, влітку робив рентген тих зубів і на одному з них була гранульома. Були уколи антибіотиків. Коріння одного з зубів, за словами лікуючого стоматолога, є дуже вузьке. Дивимось в сторону коронки чи коронок на 2 зуби. Бо на місці тих зубів тепер дира.
    Зорієнтуйте по цінах.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Мені все життя казали, що в мене вузькі канали. Але як виявилося, це тільки тому, що в лікаря не було відповідних голок під мої канали. Коли попала до приватника, то це взагалі навіть не обговорювалося, що в мене вони якісь не такі. Може у вас аналогічна проблема. Там де гранульома , можна пробувати спасти зуб, то все чиститься, миється. ПРивести в порядок корені, а тоді вже коронки.
     
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Корені ніби поліковані. Був курс уколів.

    То на кожний зуб окрема коронка буде, чи місток? Що взагалі можна зробити при відсутності 2 підряд зубів.

    Цікавлюсь, бо не маю можливості піти з чоловіком до зубного ну і по ціні зорієнтуйте.

    Як приватна клініка? Де скільки за 2 зуба+ обмеженість по часу, треба це все за тиждень зробити.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    гранульома зникла?
    Якщо є нормальні корені, то роблять металеві вкладки ( то така металева культя) на неї ставлять коронки.
    Якщо взагалі нема, ну то місток.
    Оце я не знаю чи так швидко зроблять.
    По цінах не знаю, в кожного своя.
    А по лікарях, то тут радили: Заремба Юрій, і Головецький здається.
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    з нашими лікарями треба брати знімок і ходити по лікарях показувати і слухати що скажуть.. бо якщо слухати лише одного, навіть дуже хваленого і толкового то може бути з наслідками.. всі мають різний досвід і різні медичні ситуації, тому чим більше думок тим краще
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2018 ---
    ну з мого досвіду та відправка то тільки перевірити чи щось він може направити.. а є ситуації що не може направити наприклад.. ну то хіба змовчить (то не про вашого, а загалом)
    на будь-якому рентгені видно актуальну ситуацію, а зміни чи наслідки починає бути видно десь за 3+ місяці, і в більшій мірі на КТ
    в мене була гранульома, чи то мала утворитись. то лікарі знизували плечима, на прицільних знімках нічого не бачили.. а зуб нив довго
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2018 ---
    вже більш менш отримала відповіді.. показав мені один з лікарів, в яких консультувалася, на КТ кістку в місці рецесії.. вона дуже стоншилася, припускає що після брекетів, ну і тепер як нема декількох зубів то великий тиск на зуби/ясна
     
  19. StasjaZ

    StasjaZ Member

    обмеженість по часу, треба це все за тиждень зробити.


    Ви добре подумайте, чи варто підганяти лікаря так швидко все робити. Вам має бути в пріоритеті якість, а не час. Думаю, відповідальний лікар ніколи не візьметься за тиждень провести таку роботу. Це ж людський організм, треба зуб пролікувати, що займає певний час, а лише потім накрити коронкою зуб.
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ніби вище писали, що корені поліковані. Мені колись піджимало до свят, то культю і коронку встигли за тиждень (а то було би некрасіво:girl_crazy:, паска, а я без зуба, а 5 й верхній видно добре), правда, корінь ми лікували до того цілих 2 тижні).