Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Пишу обмеженість по часу, тому що працює лише чоловік, поки що. Ну і рахунки ніхто не відміняв.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  2. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Я почала робити зубки десь наприкінці лютого і також лікарям сказала, що мушу на ДН мати гарну посмішку, щоб поспішали. Все пообіцяли, але почалась проблемка із одним коренем - при чищенні постійно кровив. То перенесли на "до Паски". Потім знову на 2 тижні відклали, бо я застудилась і не змогли пролікувати корінь вчасно.

    Тому, з власного досвіду, можу сказати, зуби - це не той випадок, коли треба підганяти лікаря, бо горить.

    Корені - до речі - переліковую, після приватного кабінету. Де робили все круто і супер швидко.

    До речі також працюю, то прошу лікарку ставити прийом на 8.30 або після 18.00. Вона в мене крута, тож йде на уступки.
    Правда лікую зуби не у Львові.
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чи спілкувався хтось зі своїм стоматологом на предмет препаратів для зміцнення зубів? Щось типу кальцій і т.д. Чи ефективно таке чи просто міф? Зуби кришаться катастрофічно, не встигаю лікувати(((( При тому, що чищу регулярно, не палю і маю більш-менш збалансоване харчування.
    ПиСи До свого стомат. потраплю аж за два тижні, а цікаво послухати вже)))
     
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ехххх, коріння прогнили, і їх вже немає. Схиляємось в сторону імплантів. Хтось орієнтується в цінах. Пропонують 1000$ за 2.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це ще низька ціна. Імпланти стартують від 450 і вище. Хороший імплант потягне 800-900 у.о за один.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт!Підкажіть де можна зробити рентген зуба для дорослого після 18 район Пасічної, Сихів.
     
  7. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, і я за порадою. Хочу гарну посмішку))) Маю здорові зубки, але у двох передніх пломба між ними стала жовтою, від чого ці два зуби втратили свою білизну, а я отримала комплекс( боюся посміхнутися. Вже навіть дітки запитують, що це у мами із зубками сталося. Порадьте, будь ласка, із власного досвіду хорошого лікаря, що добре розуміється на вінірах чи цирконієвих коронках. Читала, що останні гарно себе зарекомендували. Бо дуже боюся вирвати здорові зуби і залишитися ні з чим(.
     
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @HappyViki в мене теж пломбовані передні зуби. Але на білизну воно ніяк в мені не вплинуло.
    Якщо зуби здорові, то можна просто пломби змінити? Реставрацію? Але то однозначно треба консультація лікаря.
     
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я теж таке мала на 2 передніх -це потемніли стики між зубом і пломбою старою. Зробили мені на них реставрацію і все, навіть не помітно тепер. Думаю, коронки чи вініри завжди встигнете поставити. Якщо площа зуба і пошкоджень дозволяє, то я за реставрацію.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  10. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Не спішіть ставити коронки чи вініри. Поміняйте пломбу, проконсультуйтесь в стоматолога. Хороший лікар не буде натягувати на коронку, якщо можна пролікувати і поставити пломбу.
     
  11. Siania

    Siania Love Life

    Я лікую зуби в клініці на Пасічній, 36 ММ називається якось так. Там роблять ренген, панораму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Пломбу я вже змінила, але ефекту - 0( у мене зараз це так виглядає: жовті зуби і між ними біло-жовта пломба. Один лікар радить вініри, інший - цирконієві коронки. Вініри трішки лякають через їхню недовговічність.
     
  13. StasjaZ

    StasjaZ Member

    [QUOTE="HappyViki, post: 2597581, member: 61796"Один лікар радить вініри, інший - цирконієві коронки. Вініри трішки лякають через їхню недовговічність.[/QUOTE]

    Дуже дивно, що лікар не підібрав пломбу під ваш колір зубів. З мого досвіду, вініри дійсно дуже крихкі, на них дуже треба вважати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Зуби живі? Нерв не забирали?
     
  15. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @StasjaZ, зубки були ремонтовані востаннє 7 років тому, на перших порах різниця не така відчутна була, а пізніше, вони повністю пожовтіли(
    @synuchechka, я не впевнена, але нерв, мабуть, ще є.

    Я готова їх видалити, так вони мене нервують)))), але не знаю, як це ходити із коронками і боюся потрапити на халатного лікаря.....
    --- дописи об"єднано, 15 Травень 2018 ---
    @Leditanya, художню реставрацію пропонує мені дитячий лікар моєї доньки, але якось так не впевнено вона це каже, що я сумніваюся)
     
  16. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Борони Боже видаляти зуби без поважних для цього причин! Вони вам знадобляться свої і якнайдовше їх збережіть :)
    З часом будь яка, навіть сама якісна пломба, змінює колір. 7 років - це багато, враховуючи що це передні зуби які на виду. Вам потрібно показатись лікарю, зробити рентген (щоб знати в якому стані канали, чи треба перепломбовувати), а тоді зробити якісну реставрацію. Якщо у вашому випадку стоматолог вирішить зробити коронки, то на церконії -це добрий варіант. Тоді робіть дві коронки одночасно, щоб вони дійсно були однакові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @StasjaZ, дякую) а лікаря не порадите?
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Це живі кришаться чи мертві?
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Materynka і живі і ліковані. Свіжий приклад. Під час передостаннього візиту до стомат. лікар помітила невелику плямку на зубі, подивилась і сказала, що ще пару місяців можна ходити(зараз вирішуємо з нею інші нюанси). І от минув лиш майже місяць, а на тому місці вже порядна така дірка зробилась((( Знову свіжа пломба буде.
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Якщо не живі, то так вони справді коляться.
    А ви самі якось можете перевірити чи вона велика? Бо я наприклад ні. Кажуть, що є карієс треба лікувати, то лікую. В мене теж пломба на пломбі. Своїх тканин зуба дуже мало залишається.