порадьте травматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Komashka, 4 Січень 2012.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Так, свіжих дописів нема, але все ж запитаю. Тут на форумі прочитала про ортопеда-травматолога Жолоба Андрія. Знайшла його у Фейсбуці. Він виявляється шоу- мен. Ведучий на радіо, має свою групу. Чи варто надіятися на нього як на хорошого спеціаліста? Бо чомусь склалося враження, що лікарська робота для нього якась не дуже актуальна. Але може я помиляюся. Чи вартує пильнувати на його прийом. Бо здається мені,ж що то ще той квест.
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дівчата, ніхто не має контактів ортопеда Комнацького Миколи?
     
  3. Anton Levkiv

    Anton Levkiv New Member

    Можете звернутись до Машталера Романа Тарасовича. Дуже толковий спеціаліст. Багато їздить на навчання в Європу. Приймає в клініці ,,Естель'' на Липинського.
     
  4. amilum

    amilum New Member

    Может кто то слышал, у нас проводят операции при Hallux Valgus новым методом менее травматичном, без вмешательства в кости. Нашла его на сайте Киевской клиники Косточка на большом пальце ноги или Hallux Valgus, лечение в Киеве | МЦ Медиленд. А у нас что то не могу найти подобного, неужели в Киев ехать придется?
     
    • Баян Баян x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Тема не дуже активна, але мушу спитати. Свекруха травмувала ногу: розірвані зв’язки, сухожилля і ще якийсь хрящ пошкоджено. Першу медичну допомогу надали в районній лікарні. Ми забрали її до себе. Потрібна консультація спеціаліста, що робити далі. Бо в районній лікарні наклали гіпс і вкололи знеболююче, навіть не сказали чи то на довго.
     
  6. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    То надовго... але свекрусі так не кажіть, обовязково проконсультуйтись з кимось хорошим, знаю, що звязки-сухожилля якось зшивають, там потім ще довга реабілітація у вигляді вправ.
    --- дописи об"єднано, 15 Липень 2019 ---
    Але чим швидше гляне хтось розумний - тим краще.
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    То вони самі не зростаються? Опа... А не порадите хоч куди то звертатися? Мені на думку спадає тільки травмпункт у 8-й лікарні, але ж першу допомогу вже як надали, то там певно і не приймуть...
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Happy Fiancee , як варіант військовий госпіталь у винниках. Мені там власне лікаря Комнацького радили, але я сама в нього не була. Є ще там син Підлісецького. Черги до нього величезні, але особисто теж не була.

    І ще до слова про Машталера молодшого. Нічим не вразив, одразу запідозрив дуже серйозні дагнози, які не підтвердилися.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Робить добре операції на суглобах. Правда, використовує закордонні титанові шурупи і тд, що коштує грошей, але тоді нема потреби в другій операції, щоб забирати їх назад.

    У нас з чоловіком протилежний відгук. Запідозрив специфічну травму, яку підтвердили 2 хірурги, які до нього відношення не мають. Але я так розумію, він більше спортсменами і тд займається.
     
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Ну... "Втішу вас" то надовго.
    Погода, настрій, найменший невдалий камінець - її. Надовго.
    Мусить берегтися і постійно мотати (фіксувати) ногу. Шпильки - в далекому минулому.
    Операції дорого, і, невідомо, чи надовго стане результату.
    Обережно з гіпсом. Нога має властивість опухати і робити рани (натирати до гіпсу).
    Берегтися.
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Боюсь, що варіант - операція не підходить. В неї вже запланована операція по онкології, яку не можна відкласти... А дві операції організм навряд чи «витягне». Ще не знати чи онкологічна буде, вона така виснажена після хімії і відмовляється їсти (поначитувалася... то забилам би...). Я взагалі розумію, що то внаслідок хімії м’язи втратили еластичність і тому таке сталося (бо власне то один з побічних наслідків). Тому навіть не знаю з ким консультуватися... Щей без рентгенологічного знімку (бо вони його в районній лікарні забули)...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  12. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    То дійсно може бути побічний ефект хіміі-раку. В такому стані то все може дуже довго зростатися, довго - то місяці. У мене в рідного дядька був рак вроді би нирки і в той час він поламав ногу, гіпс то знімали, то знов накладали, думаю, що вам варто звертатись до якогось хірурга в лікарні десь, не можу когось рекомендувати, бо не знаю. І ще - переймайтеся основною хворобою, ота нога - то зараз не головне, як викарабкаєтесь, то будете займатись ногою. Але на консультацію сходіть самі, розкажіть що і до чого. Знаю є якась хороша клініка в Тернополі, можу погугліть, може там заочно нададуть консультацію
     
  13. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    @HOPIC, Ви про Машталера Романа Тарасовича, так? Він приймає у клініці Естель? На чому він більше спеціалізується? На суглобах знається?
    Може хтось порадить хорошого лікаря, який спеціалізується на травмах суглобів? Бажано, щоб приймав по запису.
     
    Останнє редагування: 19 Липень 2019
  14. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Доброго дня, дівчата! Чи має хтось контакти Комнацького Миколи? Поділіться, будь ласка. Або, можливо, можете порекомендувати інших травматологів у Винниках? Є підозра, що мамі зле зробили операцію у 8-мій лікарні, хочу ще з кимось професійним порадитися....
     
  15. jylanda

    jylanda занууууда

    Операції такі роблять, але воно дійсно довґо і реабілітація складна. Чоловіка оперували, вчився ходити і довго займався, плюс сама операція складна. Тому наразі, вам мабуть не на часі. Обстеження пройдіть, але якщо не помиляюся, рентген вам нічого дуже не покаже, ми робили магнітно резонансну томографію, а вже з тим були в лікаря. Спеціалістів на жаль вам не підкажу, бо лікували та оперували не в Україні
     
  16. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Чи робив хтось операцію на Халюс вальгус (кісточка на нозі)?
    Бачила на сайті Естель - Машталери роблять.
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Може, вони в цьому специ, але я була в молодшого на прийомі зовсім з іншими скаргами, то абсодютно не вразив. Але інша форумлянка добре про нього відгукувалася.
     
    • Подобається Подобається x 1