Порадьте уролога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marcha, 1 Вересень 2009.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    До кого порадите піти якщо пісок в нирках, болі, можливо запалення - в моїй поліклініці поставили діагноз циститопієлонефрит:girl_sad:

    ---------- Додано в 09:51 ---------- Попередній допис був написаний в 09:36 ----------

    Можна до нього звернутись з моєю проблемою? Якщо в когось є телефон, напишіть мені, будь ласка
     
  2. sonkaks

    sonkaks New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    в мене чоловік лікується в Мартина І.Ю.,мені подобається цей спеціаліст)
     
  3. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    чи не могли б ви скинути номер Мартина в приват? дякую наперед
     
  4. lydvin

    lydvin New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчата, а ще яких знаєте урологів (спеціалізацій андрологія, сексопатологія). Але не хірургів,
    Буду дуже вдячна!!!!
     
  5. derby

    derby New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    В моєї мами біля восьми років проблеми з нирками (каміння величезних розмірів)..Багато лікувалась в нашій лікарні, а також у рівненському діагн. ценр. періодично болі зникали.За порадою знайомої, в чоловіка якої також були хворі нирки звернулася за допомогою до лікаря - уролога, який працює у Львівській обласній лікарні Пасічника Сергія Миколайовича..Не дивлячись на велику кількість роботи він відразу прийняв нас, проконсультував та зробив мамі операцію..Прекрасна людина, надзвичайно хороший спеціаліст.. Що тут ще скажеш..
     
  6. vereta

    vereta New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Усім бажаючим потрапити до Черепанина категорично не рекомендую, з власного досвіду. Неадекватний. Агресивний. Неспівчутливий. Безцеремонний. Ласий на гроші. Скеровує до "своїх" на аналізи (і Боже збав піти до іншої лабораторії!). І взагалі останній візит наш з чоловіком закінчився тим, що спершу викричався, як на дітей, образив, довів нас обох до нервового зриву 9дісталось ще й бідненькій дівчинці-медсестрі), а тоді вигнав!!! ЖАХ!!!! Тікайте від таких лікарів! Вони створюють собі "ім"я", але забувають про своє покликання. Усі негативні відгуки, що є про Черепанина вище - підтверджую!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. BlackTiger

    BlackTiger New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Будь-ласка, скиньте у привет номер Загорулька. Дуже терміново! Дякую!!!
     
  8. Rul

    Rul New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Скиньте будь-ласка номер телефону Мартина І.Ю.,дуже потрібно,дякую!!!
     
  9. OSKAR

    OSKAR New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Скиньте в приват номер Мартина. Дякую.
     
  10. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчаточка і мені також скиньте його номер в ПП хто знає....Дякую:smile:
     
  11. Llilichkaa

    Llilichkaa New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Привіт. Скиньте, будь-ласка, номер телефону Мартина І.Ю.,дякую.
     
  12. Відповідь: Порадьте уролога

    дівчата,а хто чув щось про Кузьменко Олександра Євгеновича (5те урологічне відділення)?
     
  13. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчатка, якщо маєте, скиньте, будь ласка, в ПП моб.тел. Мартина І.Ю.
     
  14. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    [quote=галичанка;1016365]Допис від medychka
    Ходила сьогодні до Воробця.Дуже сподобався як лікар і в ставленні до хворих.

    Можна до нього звернутись з моєю проблемою? Якщо в когось є телефон, напишіть мені, будь ласка[/quote]

    Напишіть і мені в пп його координати.Чи допоміг Вам? (маю невизначений діагноз з лівою ниркою, тому хочу толкового лікара, бо стикнулась з некваліфікованістю молодих спеціалістів)

    А також координати Мартина І.Ю. (чи може він тільки чоловіків приймає?).
     
  15. rose

    rose Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Привіт, можливо хтось підкаже хорошого лікаря по чоловічому бесплідді?
     
  16. rose

    rose Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Скиньте, будь-ласка, номер Мартина І.Ю. в ПП
     
  17. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчатка, будьте добрі, порадьте чи варто чоловіка відправляти до І. Ю. Мартина?
    Може хтось має номер телефону його чи якісь контакти? буду дуже вдячна за допомогу) Ну дуже вже хвилююсь...:girl_sad:
     
  18. Izoldaa

    Izoldaa Загублений

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчата, порадьте хорошого уролога! Моя мама вже пів року страждає від наслідків халатночті гінеколога під час операції - перерізав сечовіт і ще багато натворив=( Після того ще були 2 операції - вже рятували нирку... Під час останньої робили пластику сечоводу=( після останньої операції пройшло вже 3 мсяці, а сечовід не працює так як треба=( Вже знесилені!!! Допоможіть знайти хорошого лікаря!!!
     
  19. Azalia

    Azalia New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дуже мені сподобався уролог в госпіталі ветеранів війни в Винниках. Він зав. відділенням. Прізвище точно не пам’ятаю, ніби Бучма. Позитивних відгуків про нього чула багато. Мені сподобався тим, що не виписував купи ліків і під капельницю відразу не клав, а почали лікування з народних методів і самого примітивного антибіотика. Попри погрози інших лікарів, що таке лікування не допоможе - результат був позитивний.
     
  20. inga

    inga New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Скиньте будь-ласка у приват номер Мартина І.Ю.! Буду дуже вдячна.