Порадьте уролога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marcha, 1 Вересень 2009.

  1. Virusuk

    Virusuk New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дуже попрошу також телефон Мартина І.Ю., скиньте в приват, пліз !
     
  2. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчата, а цікаво, чи є у Львові урологи-жінки? Чи ця галузь медицини приваблює виключно чоловіків? Так ніби в жінок ніколи немає проблем з сечовим. Щось уролог - мужчина мене напрягає. Шукаю до кого можна було б при потребі звернутися...
     
  3. Talochka

    Talochka New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Привіт. Скиньте, будь-ласка, номер телефону Мартина І.Ю. або Загоруйко Р.Р ДУЖЕ ПОТРІБНО.Дякую
     
  4. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчатка, напишіть будь ласка в ПП номер Мартина І.Ю. і Загоруйко Р.Р. Наперед вдячна!
     
  5. kalynka

    kalynka New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Черепанин Василь Іванович. Приймає на Короленка (центр репродуктивного здоров"я) і в приватній поліклініці на Личаківській (адреси не пам"ятаю, перед поворотом на Мечнікова)

    ---------- Додано в 09:29 ---------- Попередній допис був написаний в 09:25 ----------

    Не знаю,що сказати....завдяки його лікуванню в нас двоє дітей. Перед тим три роки лікувались від безпліддя безрезультатно
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. kalynka

    kalynka New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Аналогічно...результат був через 4 міс. лікування (перед тим 4 роки лікували невідомо що)...до речі "результатів" вже два по хаті бігає
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Порадьте уролога

    переважно чоловіки :)
    не хочуть жінки чоловічі простатити лікувати.

    А в чому проблема піти сечовий до чоловіка лікувати? Він там нічого дивитися не буде. Йому аналіз сечі головне.

    Якщо треба, то можу в дати координати толкового лікаря.
     
  8. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Порадьте уролога

    Мені планують робити літотрепсію. Чи комусь таке робили? Хотілося б почитати відгуки.
     
  9. Stern

    Stern Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчатка, скиньте, будь ласка, в приват телефон уролога Загоруйка. Дякую.
     
  10. Njyta

    Njyta Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Привіт! Дівчата скиньте,будь-ласка,номер телефону Мартина Ігоря Юліановича.Хочем з чоловіком потрапити до нього на консультацію з приводу чоловічого безпліддя.Буду дуже вдячна. Але тільки в ПП
     
    Останнє редагування модератором: 2 Листопад 2012
  11. deltrix

    deltrix New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дайте будь-ласка телефон Мартина І.Ю. буду дуже вдячний.
    Терміново потрібен.
     
  12. Korzuk

    Korzuk Active Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Нас з чоловіком відправили, до Черепаніна, але відправив знайомий гінеколог , якому не можемо не довіряти.....ходили покищо 1 раз, дав чоловікові направлення на аналізи в Синево на гормони і якийсь пакет 22 ( можливо хтось здавав і знає скільки то коштує?) Враження в мене від нього не приємні, вийшла від нього морально роздавленою і ще не сподобалося те що він прямо сказав 1 консультація коштує 100грн. то виходить зайшла на 2 хвилини написав направлення на аналізи і 100грн. нема ( я розумію що зараз всюди платять, але на той момент навіть небуло стільки з собою) короче ще й з позором звідти вийшли:girl_sad: Ось і незнаю ,що робити йти до нього знову чи шукати іншого:girl_phone1: Але почитала цю гілочку і про нього теж є хороші відгуки....Підкажіть шось:girl_curtsey:
     
  13. lizarda

    lizarda New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    3026
    Пакет №22 "УГВ-максі" (ПЛР: мікоплазма, уреаплазма, хламідія, трихомон.; бакпосів)
    240 грн.
     
  14. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    мій чоловік роки 4 назад лікувався у Черепаніна. результатом був незадоволений. було витрачено багато грошей і за прийоми (приймав тоді десь у приватній клініці на Личаківській) і за прописані ним ліки.. якщо коротко, то чоловікові слова "залікував зовсім він мене!!". більше не хоче до нього звертатися.
     
  15. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Порадьте уролога

    Колись договоиться, що з позором вилетить з роботи. Як люди не розуміють, що вимагання грошей в таких ситуаціяч ніколи не принесуть добра. За все в житті приходиться потім платити.
     
  16. oksibly

    oksibly New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    + 10 грн. інструменти. Але чоловік нехай готується, бо процедура дуже болюча, потім ще 2 дня відходити.

    ---------- Додано в 11:13 ---------- Попередній допис був написаний в 11:06 ----------

    Аналогічна консультація в "PARENS Україна", де працює також Черепанін В.І. коштує 250 грн. :girl_mad:
     
  17. Korzuk

    Korzuk Active Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    шо ж то за аналіз такий ?

    ---------- Додано в 16:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:59 ----------

    набивають собі ціни, роблять бізнес на людських бідах, :sad: але всерівно нічого просто так не проходить ....

    ---------- Додано в 16:08 ---------- Попередній допис був написаний в 16:04 ----------

    ---------- Додано в 16:09 ---------- Попередній допис був написаний в 16:08 ----------

    Скажіть будь ласка а після Черепаніна кудись зверталися? якщо так то куди і чи є якісь результати.
     
  18. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    ні, після нього нікуди вже не йшов. а от тепер, щось його почало турбувати, тому шукаємо гарного уролога. але до Черепаніна вже не підемо.
     
  19. Korzuk

    Korzuk Active Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Можливо вам знадобиться ,як один з варіантів, Мартин Ігор Юліанович (він приймає на вул.Русових,колишня Щорса) це мені форумчанки порадили, але ми ще здамо аналізи підемо до того Черепаніна і потім будемо вирішувати що робити далі.
     
  20. ArStElLa

    ArStElLa New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Поділіться, будь-ласка, контактами Мартина І.Ю. та Загоруйка, та їх розцінками і де приймають
     
    • Подобається Подобається x 1