Порадьте уролога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marcha, 1 Вересень 2009.

  1. kabucha

    kabucha Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    ? У мене каміння в обох нирках (оксалати 4-5 мм)Якщо є каміння я радила б звернутися на Огієнка там хорші урологи
     
  2. Njunja

    Njunja New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Напишіть, будь-ласка, контакти Мартин І.Ю. в ПП.
     
  3. sonnestrahl

    sonnestrahl New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Привіт всім!Напишіть, будь ласка, мені також телефон Мартина Ігоря Юліановича в ПП. і де він приймає?
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Хто знає де зараз Черепанин і коли буде? Чи може має нові номери, бо ті два, які маю я, зараз не відповідають. Дуже треба.
     
  5. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Порадьте уролога

    щойно натрапила на цей допис...я не знаю що таке той Блемарен, але в мене завдяки грамотному лікуванню останній оксилат 6 мм. вже виходить саме зараз (болить дико але то таке)-на все про все місяць, і був він в такому місці, що казали не вийде сам. Шипучі таблетки то сміхота-перше і найважливіше при лікування нирок-дієта-строга, тепло-не замерзнути не промочити ноги ну і уролог толковий-мене лікує Федорчук з Огієнка, завдяки його грамотному лікуванні уникла складного хірургічного втручання+ще трішки і камінь вийде матиму абсолютно здорову нирку
     
  6. solomijochka

    solomijochka New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Напишіть будь-ласка в пп контакти Загоруйко Ростислава Романовича
     
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчатка, може хто має контакти Іваночка Андрія з Репродуктивного центру, киньте будь ласка в пп або карму. І скільки в нього коштує прийом?
     
  8. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Порадьте уролога

    А скажіть, до Мартина Ігоря Юліановича краще йти на Русових чи на Симоненка? чи немає різниці?
    І ще дайте номер Воробця.
     
  9. zorianan

    zorianan New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Киньте, будь ласка, номер Мартина І.Ю. І підкажіть де він приймає і скільки коштує в нього прийом?
     
  10. orsol

    orsol New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Привіт. Скиньте, будь-ласка, номер телефону Мартина І.Ю. або Загоруйко Р.Р і де шукати.ДУЖЕ ПОТРІБНО.Дякую
     
  11. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Привіт! Може хтось має контакти Свистули Віталія Миколайовича - киньте в пп. Дякую.
     
  12. TyLyLa

    TyLyLa New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Доброго дня. Велике прохання сикнути телефон Мартина Ігоря хто має. Дуже дуже потрібно.
    Щиро дякую!
     
  13. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Порадьте уролога

    Підкажіть, будь ласка, в карму чи в пп, до кого можна звернутись з нефрологів чи урологів (болить права нирка, аналізи сечі не дуже добрі). Боюсь потрапити на некваліфікованого лікаря.
     
  14. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Доброго дня. Порадьте мені як попасти до Загоруйка, може телефон маєте чи напряму іти і де шукати. Наперед вдячна. Мучаюся нирками вже 6 років...в кого тільки не була:sad:
     
  15. kamaliya

    kamaliya Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Можливо в когось є інформація про уролога Фітьо з медінституту!!!
    дуже потрібно!!! дякую!!
     
  16. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Може хто знає, ще тут напишу, хто є фаховим у питаннях чоловічого безпліддя?
     
  17. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Багато хто так випитує телефон Загоруйка, а хоч хтось до нього звертався і має позитивні враження? Я був в ЛОКЛ в понеділок зранку, враження жахливі. Нам порадили прийти на 10, бо зранку обхід і т.д. Прийшов він аж в 11:30, пройшов швидко "з умним ліцом" і закрився в кабінеті. Після того час від часу асистент когось викликав, але дуже рідко. Черга не організована, хтось не записувався, чекає і незрозуміло як записатись, хтось записався, але не викликають, в реєстратурі не записують і нічого не знають (до речі, в реєстратуру була черга, швидше вийде подзвонити :)). Щоб потрапити люди в черзі пхаються, штовхаються, ніхто толком не розуміє, як той прийом організований (крім, можливо, постійний клієнтів). На приблизно 30 людей в черзі (на 2 кабінета, до Загоруйка і завідувача) 5 крісел і тісний коридор. Більшість чекали в загальному коридорі, брудно, холодно.

    Після півторагодинного очікування дружині вдалось заглянути в кабінет, побачила на столі в кабінеті коньяк, закуску... Не берусь стверджувати, що він бухав, але уявлення в мене трішки інше про медичний заклад. Це мене "добило", я погуглив альтернативу, знайшов центр літотрипсії на Огієнка (його також наш лікар радив, але ж ми хотіли до славетного Загоруйка в славетний Медінститут... Ну і зекономити:)).

    Подзвонив на Огієнка, записався і через 20 хвилин ми чекали в теплому і комфортному приміщенні (тісному, щоправда, також, зате з вішаком, вбиральнею), а ще через 10 хв. дружина вже була на обстеженні, дивився лікар хвилин 30, детально, проконсультував, роздрукував результати, взяв аналізи і ще через 10 хв. ми були вдома.

    Коштувало нам це 190 грн. (обстеження нирок), літотрипсія якби довелось робити - від 3000 грн. Офіційно, в касу, з чеком. І апарат в них новіший ніж в Загоруйка (лікар з швидкої сказав). Приблизно стільки ж коштує УЗД в "Центрі Параскеви", умови, відношення - також на найвищому рівні. Консультація уролога - 250 грн., чи є літотрипсія не знаю.
    Щодо Загоруйка, "однабабаказала" в коридорі - процедура 1500 грн, обстеження 50-100 грн. Хіба вартує того така економія?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Iren84

    Iren84 New Member

    Дівчатка, хто має телефон урологів Воробець і Мартина І. Ю.напишіть будь-ласк а в ПП, Дякую )
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    порадьте хтось хорошого уролога., а то сьогодні з циститом не знала до кого бігти. Про Загоруйка і Мартина вже в курсі, може ще хтось є?
     
  20. skolozdra

    skolozdra New Member

    Боржоєвський Олександр Анатолієвич (медінститут), хороший лікар, тактовний, знавець своєї справи. З якими проблемами ви б не приходили, завжди дасть хорошу пораду і правильне лікування.