Порадьте уролога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marcha, 1 Вересень 2009.

  1. Switi

    Switi New Member

    Доброго дня. Дівчата напишіть, будь ласка, номер телефона Мартина І.Ю., чоловікові треба проконсультуватись.
     
  2. Klimi

    Klimi New Member

    О, да...к сожалению, знакомая история. И нашему деду назначили операцию...хорошо, что нашли толкового доктора, который сказал, что лучше не оперировать в таком возрасте, потому что восстановительный процесс будет очень долгим. Предложил безоперационное лечение. Дед пьет простамол...говорит, что чувствует себя хорошо. Одно но - не сразу результат виден, но это лучше, чем операция и долгое восстановление. Почитайте про него, поссоветуйтесь с другими врачами, может и вашему отцу подойдет.
     
  3. Switi

    Switi New Member

    Чи ви би не могли номер тел. Мартина І. дати?
     
  4. jenyakravchuk

    jenyakravchuk New Member

    @Klimi ну это уже лучше...нужно узнать подробнее...спасибо большое за отклик)
     
  5. santasanta

    santasanta Member

    Порадьте хорошого уролога для жінки. Знайома хоче перевіритись. Дякую!
     
  6. LIUDMYLAXXX

    LIUDMYLAXXX New Member

    Добрий день, всім!!! Прочла весь форум з 2003 року. І зрозуміла, що нам потрібний уролог Мартін В. Ю. Напишіть, будь ласка, номер його телефону.

    Може, хтось порадить хорошу приватну клініку або лікаря, з хорошим урологом, лікування потенції. Дуже треба. Були в "Oxford Medical" справжній лохотрон. Виписують одні вітаміни. Заздалегідь величезне СПАСИБІ!!!!!!!!!!
     
  7. Marten

    Marten New Member

    Доброго дня!Лікуюсь,а результатів ніяких((Не можу знайти нормального лікаря,який зміг би допомогти
    Почитала багато хороших відгуків про Мартина Ігора Юліановича, скиньте будь ласка його номер,наперед велике дякую!!
     
  8. OlyaKS

    OlyaKS New Member

    Доброго дня! Прочитала багато хороших відгуків про Мартина Ігора Юліановича, скиньте, будь ласка, його номер телефону. А він приймає тільки в 2-ій поліклініці чи ще десь?
     
  9. L i s s a

    L i s s a New Member

    Дівчата, порадте хорошого уролога, шукаю для себе, замучив цистит
     
  10. kamaliya

    kamaliya Member

    він приймає ще на русових!
     
  11. nadiatretiak

    nadiatretiak Member

    Доброго дня, дівчата! Киньте в приват номер Мартина Ігора Юліановича та (по можливості години його прийому на Русових та 2-ій поліклініці). Буду вельми вдячна.
     
  12. mirpodwodoi

    mirpodwodoi New Member

    Доброго дня! Cкиньте, будь ласка, номер телефону Мартина Ігора Юліановича. Дякую!
     
  13. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    А це точно до уролога? В мене був цистит років 6 тому, лікувала в гінеколога.
     
  14. L i s s a

    L i s s a New Member

    точно, гінекологи відправляють до урологів
     
  15. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Хороший уролог - зав. відділення у військовому госпіталі на Чехова - Поліщук. Не знаю, чи саме цистит лікує, але спеціаліст хороший.
     
  16. Lyaska

    Lyaska New Member

    Напишіть будь ласка номер телефону до уролога Мартина І.Ю. дуже треба. До нього треба записуватись чи так само живе черга як до брата гінеколога Тараса Юліановича?
     
  17. Lyaska

    Lyaska New Member

    Дівчатка, киньте мномер в приват, уролога Мартина І.Ю.
     
  18. irakicya

    irakicya New Member

    В мене аналогічна проблема з камінням в нирках. Хочу зауважити, що я звернулась не до уролога а до нефролога. Все йшло до операції але обійшлося... Камінчик подробили і він вийшов :haha: Лікувалася в відділі Нефрології там де Медінститут ( незнаю як правильно називається) в лікаря Кособуцької Любомири Станіславівної--- дуже рекомендую, приємна жіночка пенсійного віку, я взагалі звертаюсь завжди до лікарів скажем так немолодих з досвідом--- хороший спеціаліст. Кому треба можу дати номер.
     
  19. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @irakicya дайте будь ласка номер телефону, терміново треба доброго лікаря((
     
    • Креативно Креативно x 1
  20. irakicya

    irakicya New Member


    +380 (98) 575 70 65 Любомира Станіславівна
     
    • Подобається Подобається x 1