порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. alinysichka

    alinysichka New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    в мене також проблема,викревлена носова перетинка.от думаю чи обов"язково робити операцію.напишіть будь - ласка ,а чи є якісь зовнішні дефекти після операції?
     
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    абсолютно ніяких...одразу після операції були синці під очима, які через тиждень зійшли...
     
  3. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Я теж ходила до цієї лікарки мені допомогло. Знайома пішла до неї після Кручениці (теж хороший спеціаліст), то вона її вилікувала без операції гомеопатією, в той час я к він пропонував гормони і операцію. Але обидві хороші спеціалісти, просто кожен має свій метод. І черги в кожного з них великі.

    ---------- Додано в 21:23 ---------- Попередній допис був написаний в 21:22 ----------

    Ну і обидва приймають діток, але Кручениця може подивитисьі сказати діагноз, ну і порадити як лікувати, але лікування то говорив, але всерівно відправляє до дитячого лікря. Чому, не знаю.
     
  4. Бісеня

    Бісеня Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Порекомендуйте хорошого ЛОРа,боюсь їх страшенно.... але виходу немає. Болять і вуха і горло і ніс заложений представляєте на Великдень.Завтра планую іти до лікаря,повторююсь,страшно того боюсь,по району відношусь до Данілової(вище писали про неї),направду хороша лікарка?!Допоможіть!
     
  5. rafaelka

    rafaelka New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Перечитайте вище дописи, там рекомендували мінімум 5-тьох перевірених і хороших спеціалістів, вибирати Вам. Повірте, якщо їх буде 20 - ще важче буде опреділитися. Виздоровлюйте.
     
  6. Milashechka

    Milashechka New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    дуже хороші лікарі, я з дитинства хворію ангінами і часто з ними консультувались. ще є чудовий лікар Антоненко, приймає в поліклініці на вул. Пирогова (це нижче госпіталя Шептицьких)
     
  7. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Раджу всім-Лаврук Галина Богданівна( поліклініка на Виговського і ще в р-ні ц. Юра) Я людина прискіплива і вимоглива(сама медик) гінекологів і інших лікарів, перукарів і т.д. перебираю поки не знайду 100%-тно людину , якій довірюсь. З Лаврук ніразу думка не промайнула змінити лора. Прекрасний підхід, методи лікування дуже щадящі. В мене хронічний тонзиліт і хоч процедура промивання м"яко кажучи не приємна, до неї іду як на свято!
     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Дунілова Наталія Федорівна з поліклініки по вул. Руській буквально врятувала мені життя. Я почитала тут хороші відгуки про неї і вирішила піти на консультацію після того, як моя дільнича лор (дуб-дерево!:girl_devil:) мене дуже розчарувала. На першому ж прийомі лікарка зразу сказала, що гайморит в мене не від простуди, а від зуба, і порадила піти на Пекарську до стоматолога-хірурга. Якби я до неї не звернулася і ще би трошки почекала, зараз би я не писала цього допису (гній би рванув в мозок і тю-тю...). Дуже-дуже вдячна всім, хто подав тут схвальні відгуки про неї.:girl_curtsey::girl_curtsey::girl_curtsey:
    Правда, я не думала, що до неї такі величезні черги - за півгодини до початку прийому в коридорі сиділо біля 30 чоловік... :8:
     
  9. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    А як туди потрапити місцево не прописаним? Чи вона приймає усіх? То на Руській та поліклініка, що треба в двір заходить?
     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    вона сама, приймає всіх
    від себе можу порадити дууууууууже хорошого дитячого ЛОРа - Шарабуру Марту Богданівну, працює в поліклініці чорнобильської лікарні. На прийом можна записатись, або довідатись в реєстратурі графік прийому і прийти за 15 хв до початку прийому, безвідмовно консультує
    Мене ще в шостому класі вилікувала від доволі важкого гаймориту без всяких антибіотиків, проколів і т.д. Тосьці Деспіниній дуже гарно отит пролікувала, теж напівтравяними краплями без антибіотиків:girl_claping:
     
  11. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Дякую, Богданко!
     
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

     
  13. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    а де вона приймає?
     
  14. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    А вона дітей приймає?
     
  15. Amira

    Amira New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Кому потрібен дитячий ЛОР, можу порадити Юрочко Федір Богданвоич - завідуйчий відділом вухо, горло, ніс В Охматдиті, Лисенка,31. Дуже хороший лікар і хороший спеціаліст, до нього приїзжають навіть із сусідніх областей на прийом, має підхід до дітей, що дуже важливо для дитячого лікаря.Єдина проблема - до нього важко попасти, дуже великий наплив людей, в приймальні треба простояти 2-3 години...В п"ятницю в нього прийомний день з 14,00 до 15,00 , третій поверх в лікарні, там легше попасти без запису.

    ---------- Додано в 16:39 ---------- Попередній допис був написаний в 16:34 ----------

    Якщо для дорослих то Лагошняк Василь Ярославович, зараз у нього приватна консультальтація, а до того він працював завідуючим Лор відділення у залізнодорожній лікарнію. Адераса Пл.Липнева, 4 - тел.2374684, приймає в окремі дні.
     
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Була у нього не задоволена, моя мама теж була не в захваті. Зараз лікуюсь у Любінця Юрія Володимировича-наразі задоволена.Приймає у залізничній лікарні.
     
  17. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    У Львівській обласній дитячій лікарні (Чорнобильській) .
    Приймає.
    Лікар непоганий,але оті стояння на сходах ,в холодному коридорі, з хворими дітьми по 2-3 години,навіть,коли ти "по дзвінку " :girl_in_dreams:...
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    як каже моя доця лікар Огірочко (то вона так недочула Юрочко) вже приймає в приватному новому кабінеті, таким чином проблема черги вже зникла - є попередній запис.
     
  19. dydik

    dydik New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Дуже хороший лор - Гаєвський Ю.
     
  20. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Дунілова!!! приймає на Руській..про неї вже сказано-написано багато і я вкотре пишу знову її фамілію..лікарка-чудо!