порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    на Ужгородській всі хороші спеціалісти. А головне -- ЛЮДЯНІ. Такі добрі, причому всі! Знаю, бо в мене там вже певно вся сім"я із різними проблемами перелікувалась: у мами і баби проблеми із вухами, у мене-брата-двоюрідного брата-дядька -- із носом. І про всіх є і добрі відгуки, і погані. І тому, що лікарі некомпетентні, а тому, що оте вухо-горло-ніс дуже міндива і неоднозначна "субстанція"...... І в мене таке враження, що то не так від лікаря залежить, як від ситуації, від організму....

    Наприклад у мене. Була вагітна, ніс заклало, дихати не могла. Вже 39 тиждень був. Звичайно, що ні на який рентген мене ніхто не скеровував і ніякого лікування окрім авкамарісу не призначав (лор із поліклініки). Родила. Ніс не "пробився". Щойно виписалась із пологового -- відразу пішла до лора. Таки відправили на рентген. Діагноз -- гнійний гайморит (але без температури і вже трохи щось із носа почало витікати, бо перед родами був, як зацементований: і не дихала ним, і нічого не витікало). Відазу скерували в стаціонар на Ужгородську. Ага, шас, вже лягла -- дитині 4 дня...

    Соколовський глянув, сказав інгаляції вдома із настоянкою евкаліпту робити і цмоктати цинабсин та інфлюцид. Я це робила -- і весь гній із пазух вийшов. Але я думаю, що він і без цинабсину вийшов би (в гомеопатію особливо не вірю). Але, виходить, що Соколовський взяв на себе відповідальність -- не робити мені проколів -- і його лікування дало результат. Тому мені він допоміг. Але комусь у такі же ситуації навпаки стало гірше... Наприклад, моєму двоюрідному брату. Йому теж заклало ніс, теж пішов до Соколовського, він теж виписав інгаляції і гомеопатичні ліки, а в брата соплі так і не прорвало, натомість піднялась температура до 40 і все закінчилось антибіотиками і проколами. Тому лікар, я вважаю, ні до чого. Тут вся справа у організмі....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. glamour

    glamour New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Доброго дня,
    Скиньте, будь-ласка, в пп номер тел для запису в приватний кабінет до Висоцькоі Роксани. Терміново, хочу дитину встигнути перед Новим роком зводити до лора.
    Наперед вдячна.
     
  3. knatka

    knatka Member

    Цілком з Вами погоджуюся, мала в нього операцію, якщо потрібно напишу координати...
     
  4. Luika

    Luika Member

    Його фраза після 1хвилин. промивання горла - "Дай 50 грн.". Я була в шоці. Більше не ходила до нього.
     
  5. Kurylychyn

    Kurylychyn New Member

    Доброго дня, підскажіть як зараз приймає Онутчак і чи хтось має його особистий номер???
     
  6. sashapais

    sashapais New Member

    Вітаю! Не можу додзвонитися у приватний кабінет лікаря Юрочка, хотіла б показати йому свою старшу дитину. Якщо хтось має його актуальні контакти і адреси прийому, поділіться, будь ласка.
    У дитини раптово заболіло вушко, був вечір (ця середа), тому помчали на Орлика, потрапили до чергового ЛОРа Семенюка (не зрозуміла про нього нічого особливо). Донька була налякана, ледь дала себе оглянути, але лікар встиг побачити пробки у вушках, призначив краплі для промивання і місцевого знеболювання +нурофен або парацетамол від болю. Приїхали додому, і у маленької піднялася температура, наступної ночі так само, наступної теж, і трималася от сьогодні до обіду. Викликала чергового педіатра, вона подивилася, послухала, і порадила звернутися до ЛОРа, бо визначити причину температури не змогла і побоялася призначати антибіотик. Радила не чекати понеділка і знову їхати на Орлика, але я цього разу хотіла б потрапити до перевіреного спеціаліста.
    Семенюк написав під знаком питання гострий отит, але дитинка не жаліється на біль, і я про це одразу сказала - вона перший раз поскаржилася, що болить, а далі весь час каже, що там стукає, але не болить, або що трошки болить. Тому я дещо розгублена: в дитинстві отити були часто, і я пам'ятаю, що це сильний біль, не "трошки"...
    Словом, хотіла б потрапити до Юрочка, судячи з відгуків. Наразі знайшла, крім його особистого сайту (з міським номером, який не відповідає), його у списку лікарів центру Святої Параскеви, але туди зможу звернутися тільки з понеділка.
     
  7. Fajnalera

    Fajnalera Member

    2091588, member: 58134"]Вітаю! Не можу додзвонитися у приватний кабінет лікаря Юрочка, хотіла б показати йому свою старшу дитину. Якщо хтось має його актуальні контакти і адреси прийому, поділіться, будь ласка.
    У дитини раптово заболіло вушко, був вечір (ця середа), тому помчали на Орлика, потрапили до чергового ЛОРа Семенюка (не зрозуміла про нього нічого особливо). Донька була налякана, ледь дала себе оглянути, але лікар встиг побачити пробки у вушках, призначив краплі для промивання і місцевого знеболювання +нурофен або парацетамол від болю. Приїхали додому, і у маленької піднялася температура, наступної ночі так само, наступної теж, і трималася от сьогодні до обіду. Викликала чергового педіатра, вона подивилася, послухала, і порадила звернутися до ЛОРа, бо визначити причину температури не змогла і побоялася призначати антибіотик. Радила не чекати понеділка і знову їхати на Орлика, але я цього разу хотіла б потрапити до перевіреного спеціаліста.
    Семенюк написав під знаком питання гострий отит, але дитинка не жаліється на біль, і я про це одразу сказала - вона перший раз поскаржилася, що болить, а далі весь час каже, що там стукає, але не болить, або що трошки болить. Тому я дещо розгублена: в дитинстві отити були часто, і я пам'ятаю, що це сильний біль, не "трошки"...
    Словом, хотіла б потрапити до Юрочка, судячи з відгуків. Наразі знайшла, крім його особистого сайту (з міським номером, який не відповідає), його у списку лікарів центру Святої Параскеви, але туди зможу звернутися тільки з понеділка.[/QUO
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2015 ---
    Йдіть до Висоцької ,в неї досвід неабиякий,професіоналізм,відповідальність і апаратура на максимальному рівні!Вона нас витягнула з великої халепи,і не тільки нас.Ціни невисокі.в.Городоцька 174.Тел. в пп.
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Kurylychyn

    Kurylychyn New Member

    Добрий вечір. В четвер зробили операцію донечці 5років на Аденоїди і пів гланди. Робив Онутчак Адріан Васильович, лікар з великої літери, дуже чуйна,і приємна людина. В вівторок ми прийшли до нього на прийом в лікарню,людей багато в черзі,але дочекались і потрапели. Тільки зайшли він сказав що в малої Аденоїдне лице, і вони можуть лікуватись до року часу,а далі якщо Адиноїди збільшуються то тільки виривати. В середу здали аналізи і все,четвер прийшли на 11:00 в 11:30 анастозіолог поставивив катетор в вів якусь речовину і дитина з відкритими очима,але під дурманом,забрав на ручках. Через 15хв. виніс,так і з відкритими'очима, сказав щоб полежала на боку пів годинки. Через 30хв,дитина прийшла до себе і попросила їсти,лікар сказав що дати щось холодне. Дали морозево,і дитина щаслива пролежала під капельницею і в другій годині нас відпустили додому. Сказали що потрібно прокапати 3 дні ,антиибіотик щоб все легко зажило. Дитину нічого не боліло ,і ніс дихай. А Анастозіолох,такий хороший чоловік і має дуже великий підхід до діток,жартома поставив катетор,що навіть дитина не зрозуміла коли. Кому потрібні контакти ,всім дам не пожалкуєте,так як пишуть все добре про Адріана Васильовича ,що він дуже уважний і добри,то це так і є. Не так як у Висоцької конвеєр. Ми в неї лікували ті Адиноїди 2роки . Годувала нас сніданками ,що все пройде ,а тільки гроші їй давай,а нічого меньше не ставало,а імунку дитині вбили її припаратами.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Але ж можна було за той час проконсультуватися й з іншими лікарями, а то два роки її підхід вам подобався, а тепер виявляється
     
  10. Kurylychyn

    Kurylychyn New Member

    Коли ми прийшли до Висоцької ,то перед цим ми консультувались в багатьох лікарв і нам сказали рвати. А Р.Я. сказала що будемо лікувати,бо вони алергічного характеру і через пів року знову можуть вирости,якщо вирвати. І ще сказала ,якщо будемо її слухати і робити все як вона скаже вони зникнуть. Тай ми повірели. Висоцька нам виписувала кожних пів року,а той частіше антибіотики,вони давали дитині дихати ,а потім знову все те саме. А коли дитина оглохла і вона була на курсах ми звернулись до іншого лікаря. І лікар сказав ,що Адиноїди якщо 3 -4 типу,зменшетист аж ніяк не можуть,а антибіотики поки були в організмі просто їх трошки зменшували,а потім знову. От вам лікування супер Висоцької
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я не за Висоцьку, ми теж пробували лікувати, але вони практично не лікуються, і нам про це ясно було сказано, хіба дитина переросте.
    Тобто покази в вас до видалення вже були, ви ж намагалися обійтися без операції, от і дотягнули до такого стану.
     
  12. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Можуть і вирости знову-- тоді напишете, що Р.Я. правду казала. А ще якщо Онутчаку розповіли, як Висоцька вас довго лікувала, то зразу вирішив, що тре різати, щоб ви багато не говорили потім.( можливо...). Бо є і діти, яким не радив виривати. Але то ж до кожного в лікарів індивідуальний підхід. Звісно, найкраще, як не виростуть знову.
    А я тепер зауважила: В моєї доці як були аденоїди такі, що
    то вона рідко хворіла, а тепер, коли зменшились -- ходить в школу. як діти в садок часто--тиждень школи, тиждень вдома--- всі віруси- до нас липнуть як до меду.
     
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я теж була у Висоцької,то тільки купа потрачених грошей і даремно потрачений час...Ніяких змін не спостерігалося.і там дійсно як конвеєр.Всім дітям з різними проблемами і діагнозами роблять одинакові процедури .І то все кругом бігом,зайшов-вийшов...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    У Висоцької (Нягул) була один раз з дочкою. Як про лікаря нічого сказати толком не можу, бо були в кабінеті навіть не 5 хв. Теж підтверджую, що конвеєр. Те що до неї багато людей, це їй в плюс звичайно, багатьом помагає її лікування, напевно. Зокрема знайомі, що нам її рекомендували, дуже нею задоволені. Але хотілось розповісти, яка в нас ситуація, задати їй питання, які цікавили. Зрештою ми заплатили 100грн, то хоча б 10 хв. своєї уваги можна нам виділити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    От і мені це не сподобалось.Бо гроші за консультацію заплатили,а самої консультації і не отримали.Понавиписувала купа всього,що я пловину з її писанини не зрозуміла,за секунду розказала.А все решта вже в медсестри перепитувала,тоді як вона займалася вже іншими...Не сподобалось мені таке ставлення до пацієнтів.:girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    І я аналогічної думки.
    Можливо, як спеціаліст вона й хороша, але у мене склалось враження про неї погане... Ми потрапили до неї вперше і востаннє. Назначила нам лікування вдома, яке в даний момент уже було недоречним і з такою ситуацією треба було відправляти дитину в стаціонар терміново.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. miafox

    miafox Member

    Напишіть в пп вартість,бо теж маю робити,але конкретної ціни він так і не назвав..А ще скажіть-вам робили ендоскопічно?Бо Онутчак каже що всі операції робить тільки так-без скальпелю і молотка:).Які відчуття після операції-дуже болить?А то страшно..не можу наважитись..
     
  18. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    та, що в пп, може ще комусь буде цікаво:)
    Сказав дати 5000грн +1000грн за анастезію. Більше нічо і нікому не давала, ніяким медсестрам, прибиральницям і тд.
    відчуття ужасні, що тут казати.
    Страшно! Мене на столі так трусило, що всі сміялися з мене....
    А потім було страшно чекати гістологію... А потім неприємні процедури (на кукушку він мене "не вламав", хто був той знає).
    Одним слово "єслі надо", то що вже тут думати.
    На прощання сказав, щоб в лікарню до нього не приходити, лише в приватний кабінет:girl_crazy:. Мдааа... він такий:meeting:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. miafox

    miafox Member

    Ну кукушку я не раз проходила,тому неприємно але звично вже...Але він запевняє що операція не така й болюча,бо без втручання ножа.Багато шукала відгуків про ендоскопічні операції носа,але не найшла-всім роблять по старих методах..А анастезія була місцева?
     
  20. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    . В госпіталі в Винниках є ендоскоп точно. Колись читала, які вони там прогресивні : і обладнання мають, і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 2