порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Member

    Питання можна? За що померла"небесна сотня"
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    а де зараз Лаврук приймає? бо казали, що вона ніби за кордон виїхала
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 16 Травень 2015
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    О,так вона казали виїхала за кордон.Я теж до неї ходила з малим,хороша лікарка,але вона була пішла і заміну їй я в поліклініці там так і не знайшла.А де вона зараз приймає???
     
  5. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    була я в неї в Дорожній поліклініці на Суботівській, там взагалі то діагностика слуху, але ми давні пацієнти і вона не відмовила - прийняла нас, бо впізнала, що я ходила до неї на Виговського.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    то вона де саме прийає? там де аудіограму роблять(2 чи 3 поверх)?
     
  7. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    вона приймає на 1 поверсі, здається 121 кабінет, там люди зі слуховими апаратами ходять, я так розумію, що їх там підбирають.
    маю розклад роботи цього кабінету, можу написати в ПП кому цікаво.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Maternity

    Maternity Member

    Напишіть і мені в пп номер тел Юрочка, бо додзвонитися в приватний кабінет неможливо
     
  9. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    а як туди на прийом потрапити? треба якесь скерування чи талончик? Якщо це не моя територіально поліклініка- мене приймуть?
     
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Напишіть мені будь-ласка і якщо маєте можна і моб.її)
     
  11. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    мене прийняли, хоча я теж не звідти територіально.
    Лікар - чуйна і доброзичлива людина, принаймні це моє враження і так було завжди, колись ходила до неї на Виговського в поліклініку. відколи вона там не приймає, то її медсестра сама дала мені номер мобільного і я зверталася не раз.
    понеділок - вихідний, вівторок, четвер і п'ятниця - 11-15 год, тільки серед 13-17 год (але краще дзвонити -питатися, щоб я бува щось не наплутала)
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Vendy

    Vendy Active Member

    підкажіть, в кого краще лікувати хронічний фаринго-тонзиліт
     
  13. vita

    vita New Member

    дівчата, моя доця 2,4р. вже місяць і тиждень мучиться з насмарком. То соплі жовті витягую і ніс забитий битком, то вже соплі закінчуються, а в носі все одно забито, в носі ніби оркестр грає, дихати неможливо. І так по колу, соплі закінчились, але ніс не дихає, а за 4-5 днів знову соплі починаються... Пробували вже багато крапель до носа, ходили вже до різних лікарів, але нічого не міняється. Кажуть запалення аденоїдів, виписав лікар в ахмадиті крапі на гормонах "Полідекса з фенілефрином". Інший лікар на Орлика казав гормон не спішити давати. В інструкції пише, що їх можна приймати з 12 років... а нам тільки 2 рочки! Хочу до якогось провіреного і хорошого лікаря на прийом попасти.
    Радили мені звернутись до Юречка в приватний кабінет. Дзвонила сьогодні - весь наступний тиждень повністю розписаний, місць нема. Цілий тиждень чекати не можу.
    Ще казали, що хороший лікар Висоцька Роксана Ярославівна в шпиталі шептицького, дзвонила сьогодні туди, але мені сказали, що вона там вже не працює.. Можливо хтось підкаже де її можна знайти і її номер телефону.
    Або порадьте хорошого лікаря на Орлика.
     
  14. vita

    vita New Member

    знайшла телефон в приватний лор-кабінет на Городоцькій, де приймає Висоцька Роксана Ярославівна - на весь тиждень теж все забито... Можу почекати до понеділка через вихідні, але не цілий тиждень.....
    Порадьте будь ласка, хорошого лікаря на Орлика. Бажано з номером телефону...
     
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    дівчата, в дитини отит- 5 років.
    поїхали на Орлика до лора - підтвердив, але класти не хочуть там бо прописка районна. в дитини Т поза 39, вже пів дня по лікарях...
    що зробити щоб її таки лишили на Орлика в стаціонарі?? ми вже не знаєм куди її везти.
    що дійсно вони не можуть таку дитину покласти? бо я щось сумніваюсь..
    --- дописи об"єднано, 5 Червень 2015 ---
    тху, не туди написала(
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Просіться, скажіть, що ситуація термінова, або дзвоніть в охматдит, виясніть, коли він є, тай й йдіть туди шукайте, пояснюйте ситуацію....,там швидше вас прийме ніж по запису
    --- дописи об"єднано, 5 Червень 2015 ---
    З дитячих лорів ще раджу Шарабуру з Чорнобильської, але в неї теж по запису
     
  17. Mylnyk

    Mylnyk Member

    Спробуйте здати алергопроби 150 +- грн і 25 хв вільного часу у спец поліклініці
     
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, лора хорошого, потрібно для брата. Вже багато років шморгає носом. Підозрюють викривлення носової перегородки.
     
  19. Olja Viva

    Olja Viva New Member

    дівчата порадьте будь ласка оторалинголога у Львові. У моєї доці 2,3р. вже рік проблеми з постійними ангінами, і що не лікар то інші антибіотики, робили посіви на Дністерській, там нісіялось і золотистий стафілокок і грибок і ще якась зараза, нам сказали пропити ністатин, і сказали що таке горло для нас уже норма. Тобто діагноз хронічний тонзиліт, нехай буде, до нової иангіни,а там побачим. І я вирішила проконсультуватись на Лисенка у лікаря Булигіна Світлана Василівна, вона подивилась горло, ніс і вушка. Зовсім мені нічого не пояснила сказала хронічний тонзиліт і аденоїди 2 ст. і треба буде оперувати, зробила призначення на місяць, а потім вона подивиться. Тому хочу ще з кимось проконсультуватись
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ви читали темку?, тут є багато відгуків. Радити можу море, а те що вже хронічне, воно вже й так залишається, просто кількість загострень можна зменшити. Я от скільки лікувалася і всеодно стафілокок висівається і все:girl_cray:, і про аденоїди є тема, вони теж не лікуються