порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    Можливо Онутчак колись і був дуже хорошим лікарем як тут його дехто хвалить, (я сама до нього по хороших відгуках йшла), але тепер він дуже зазнався, відношення до людей жахливе, тільки гроші дере, як в своєму приватному кабінеті, так і в лор відділенні на Ужгородській... Нічого конкретно не пояснює, а чекати його можна взагалі годинами, при тому що по запису... Так ще й під час консультації може зі своїм комп'ютером розбиратись і одним вухом слухати що тебе турбує, а через дві хвилини вже того не пам'ятати що ти розказувала, це жах і хамство! Так ще й раз вухо мені до крові роздер, чистив мені сірку розмовляючи при тому по телефону і не попередивши що зараз буде робити..., посадив в крісло і як запхав мені довгу шпицу таку, я аж закричала від болі... Це було жахливо, і як виявилось потім сірки там і не було (сам так сказав)... Ще й все якесь не стерильне на тій Ужгородській... Ну але при тому всьому два рази він мене вилікував!
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Fajnalera

    Fajnalera Member

    Городоцька 174.Приватний ЛОР кабінет.Оксана Ярославівна .Дуже фахово і недорого.
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  3. TusSsi4ka

    TusSsi4ka Member

     
  4. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    Ось телефон Висоцької (Нягул) Роксани Ярославівни що приймає на Городоцькій 174 - 0679989771, але деколи туди важко додзвонитись, буває що вони зайняті і не беруть трубку, то ви дзвоніть поки не додзвонитесь.
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. malkaya

    malkaya Member

    Дівчата, напишіть будь ласка в пп номер телефону Бариляка Андрія Юрійовича. Дякую!


    Отправлено с моего iPad используя Tapatalk
     
  6. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

  7. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    На Симоненка приймає дитячий лор Владімірова О.С. - зверталися до неї кілька разів, то враження склалося позитивне.
     
  8. Stefaniya

    Stefaniya New Member

    Скажіть скільки коштує операція з видалення поліпів в носі під загальним наркозом. Намскоро оперуватися,вже оформилися в клініку( дорослу). Лікарі ціни не називають, очевидно бояться. Якщо все пройде добре , хочеться віддячитися по людськи. Дякую
     
  9. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    І мені номер Бариляка дайте, будь ласка.

    Надіслано від мого HTC Desire 601, використовуючи Tapatalk
     
  10. uliana

    uliana Well-Known Member

    поділіться номером тел Онутчак А,В. , бо маю старий 050. Дякую
     
    • Баян Баян x 1
  11. pepsico

    pepsico pepsico

    Всім привіт.
    І мені, будь-ласочка, поділіться номером Онутчака Адріана Васильовича!
    Хотіла б попасти до нього на прийом.
     
  12. YuliaB

    YuliaB New Member

    Недавно робила операцію, а перед нею довго читала відгуки на цьому форумі.
    Робила у Винниках у завідувача відділенням Чушака Ігоря.
    Направду, здивована хорошим ставленням всього персоналу, починаючи із медсестер і анастезіолога та закінчуючи самим лікарем - завжди позитивний, усміхнений. Черги довжелезні до нього.
    Про ефект не можу повноцінно судити, бо пройшло всього три тижні, але з того часу ще ні разу каплі, без яких раніше не обходилось жодного дня, навіть до рук не брала.
    Якщо когось турбує це питання - грошей справді не вимагали і не натякали. Тому я особисто щиро вдячна цьому лікареві за його невтомну роботу, за охайні палати та за ніс, який більше не турбує, мабуть такі люди і вертають віру в медицину.
    Раджу!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Вам рівняли перегородку?
     
  14. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Порадьте лора, в районі АС2, Чорновола.
     
  15. YuliaB

    YuliaB New Member

    так
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Мене теж така процедура в майбутньому чекає. Щось з роками ця проблема тільки посилюється. Тому попередньо збираю інформацію.
     
  17. YuliaB

    YuliaB New Member

    я робила три тижні тому, теж була постійна проблема.
    мені цього лікаря порадили ще і в Параскеві, куди я пішла на додаткову перевірку, тому відважилась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А хто що може сказати за лікаря з Медінституту Рибачук Ю.Г.?
     
  19. sherry

    sherry Well-Known Member

    Хто знає як тепер попасти до Дунілової? По талонам тільки? Чи черга як завжди хто швидше займе?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    По талонах, але трапляється, що на один і той самий час талон має кілька людей. Плюс є ще жива черга.
     
    • Інформативно Інформативно x 1