порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    а я нині в ЛОРА була в поліклініці біля палацу Україна, там де двійка ходить. Почистив мені вушка, так акуратно. Звати Юрій Іванович. Я вже не вперше була в нього, маю проблему - сірка глибоко у вухах утворюється так, що я сама її фізично вичищати не можу, тому раз в 2 роки мушу приходити на чистку, бо глухнути починаю))
     
  2. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    А можна координати кабінету або телефон (можна в пп). То від і дітей, і дорослих приймає? І чи допоможе дитині з збільшеними аденоїдами?
     
  3. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Шарабура Марта Богданівна, Чорнобильська лікарня - мені її рекомендували як хорошого спеціаліста. Щоб потрапити туди потрібно мати скерування, або попередньо записавшись у її медсестри. Я попала туди лише за третім разом. В малої були аденоїди. Але не критична стадія - лікар порекомендувала операцію, але я відмовилася. Але через рік все одно прийшлося йти до неї, видалити ті аденоїди і я ні чуть не шкодую. Вже два роки маємо святий спокій з носиком. Зараз проблеми маю я - не дочуваю на одне вухо. Шарабура дорослих не приймає, тому звернулася до лікаря в поліклініку - вроді толковий лікар, але хотілося б отримати консультацію ще одного спеціаліста. Знайома порадила Висоцьку Роксану з лікарні Шептицьких. І на форумі відгук знайшла про неї, правда лише один.
    Щодо Лаврук з поліклініки на Виговського - прийшла я до неї з насморком- вона так і сказала - в вас звичайний насмарк. Виписала ліки, я чемно почалапала в аптеку, аптекар вибила на компі ті всі ліки і сказала "з вас 150 грн":eek: (це роки три тому, а може і чотири!) Я сказала, дякую, мені будь ласка піносольчик. За три дні в мене все минуло. Може це і не характеризує її як поганого спеціаліста, але лікувати соплі за такі гроші я ще не готова.
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    А подивіться на то з іншого боку. :)
    Приходить пацієнт зі скаргою на ...нежить.
    Висновок: робити пацієнтові нічого, хоче витратити час і гроші.
    От і маєте. :)
    Нє?
     
  5. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Та ні..:girl_smile:Ну це зараз я знаю що то був нежить. Але ж дихати важко! ніс закладає. А в мене колись були аденоїди. А може вони знову зявилися. Ну треба ж було до лікаря піти. Чи ні?
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Звертався! Навіть описував на форумі результат відвідин ЛОРа:
    рецепт на 200 грн. БАДів. :)

    ЗІ: останнім у рецепті був камфорний спирт, за "пару копійок". його й користав. помогло.
     
  8. sirudenka

    sirudenka Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Теж вожу своїх дітей тільки до Левкута Юрія Івановича, бо коли Юрочко наполягав на антибіотику, він просто повитягнув пробки з вух і пролікував нас місцевими преператами
     
  9. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Була я в сурдолога Хомишин Наталії Михайлівни, але на Ужгородській - діагноз не втішний. (правобічне порушення ф-ції слухового нерва (здається так, нерозбірливо написано) Сказала,що треба лягати в лікарню, капати крапельниці, але не відомо чи те лікування дасть результат. Лікар в поліклініці порадив гомеопатичні горошки (за 16 грн. )денний стаціонар і ті самі крапельниці, єдине що сказав, що буде консультуватися з іншими лікарями чим би то мене таким капати, щоб не зашкодити дитині. Адже я годую. От в мене виникає питання - вірити йому? чи йти до іншого спеціаліста, щоб підтвердив діагноз? Сама колись радила іншим, що не можна зациклюватися на одному лікареві, що треба взнати думку кількох спеціалістів. А коли то торкнулося мене - то думаю, вагаюся. А ще таке - а як інший спеціаліст скаже - "та ні, ніякі капельниці, пийте травичку якусь там, і все буде добре." Як тоді бути? Яке рішення приймати і якому зі спеціалістів вірити?
     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Дівчата, болить вухо вже 4 дні :sad: капала і борним спиртом і каплями - нічого не помагає. Порадьте хорошого Лора в районі Стрийська -Наукова.
     
  11. nadjusja

    nadjusja Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Лаврук Галина Богданівна - 5 поліклініка на виговського. дддууужжже толковий лікар.правда до неї треба в черзі години 2-3 висидіти, дуже баагто бажаючих, притому що ще є 3 лора збоку )))
     
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Обов"язково.
    Лесів Ярослава Антонівна - сурдолог в Чорнобильській лікарні, попитайте, не знаю, чи ще працює. Ну і до Дунілової на Руській я б вам порадила піти - дуже хороший ЛОР, особисто переконалася, тут багато схвальних відгуків про неї; може, вона вам щось порадить.
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Чи "прогрівали" змоченим у спирті джутиком?
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Все робила :sad:. Єдине, що трішки полегштло стан - то каплі софрадекс, але не суттєво
     
  15. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Яська Березнева Дякую за поради, обовязково піду до Дунілової, ну і до Висоцької ще сходжу. ТОді буду думати що далі.
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2010
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    А ще там є Андріан Васильович, прізвища не пам"ятаю, він мене перший раз оперував (другий раз Звір), то до нього теж народ косяками валить, але особисто в мене склалось враження, що то троха штучно створена "зірка"
    Онутчак Андріан Васильович.ДУЖЕ хороший лікар,професіонал,просто він забіганий дуже,постійно часу не має,бо і на Ужгородській,і в Шептицького,і ще десь там... Я 3 роки мучилася з тонзилітом,холодів чекала з жахом,бо - постійно температура,слабкість,голос пропадав... була багато в кого(в тому числі в Соколовського - завідуючого на Ужгородській,-спершу сказав зразу вирізати мигдалики,а коли я відмовилася(вирізати можна,але ж гарантії нема,що буде краще,потім же ж не пришиють:)то взявся лікувати,проте змін не було,крім того,ставлення,яке спочатку було досить гарним і уважним,погіршувалося по мірі того,як я перестала йому платити...), аж потім потрапила до Андріана Васильовича,і з кожним роком мені все краще:girl_curtsey:
     
  17. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    дуже нею задоволена лікувала дочку (від геймориту) і мене( були збільшені на шиї лімфовузли) але шалені черги:girl_cray:
     
  18. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Так ,у розділі про гайморит ,я вже також писала про Дунілову Наталю Федорівну, вона дуже допомогла моєму сину ,і хоча там дійсно черги великі ,зате знаєш , що чекаєш до хорошого спеціаліста і віриш в допомогу.
     
  19. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Абсолютно згодна! Оперував мене взимку - дихати носом взагалі вже не могла. Дільничі лікарі з дитинства лікували то від ГРЗ, то від гаймориту. А він відразу сказав - алергія.
    То що він забіганий то правда, але я і не люблю коли лікарі занадто багато пояснюють. Коли треба було то він знаходив час все докладно і професійно розказати і заспокоїти. Рекомендую! І вдячна що такі лікарі в нас є!
     
  20. poetka

    poetka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Дівчатка!!!!Хто чув про аптеку Андрія Падуса на Личаківській 92а? В малого соплі зелені,і скільки не лікували...от пішла вчора до Падуса ,гроші потратила, і не знаю..
    Хто був?