порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Вже пару днів як поболюють суглоби на руках, такий ниючий біль чи ломота. Колись писала, що не пілтвердили мені тонзилит, хоч після родів місяців через 3 таке само було. Постійно хіба АСЛО підвищений, тоді був 500, зараз 200 ( при нормі 200). Казали дужки червоні, але ні пробок, ні ангін, ні першіння я не маю ніколи. І що робити? Тоді роки 2 тому мені покололи біцілін з 3 місяці та й все. Була в багатьох і лорів і ревматологів, ніхто нічого не пропонував тоді, аналізи чисті, в мазку трохи було стафілококу, але не критично. Просто отак якось раз і пройшло тоді, зараз вже дні 2 знов поболюють. Порадьте щось.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    В мене теж з тим трабли, припускаю, бо лиш недавно дізналася за ту всю катавасію, чекаю результати бакпосіва, фарингіт є і пробки час від часу, думаю прийдеться таки пити якісь АБ, думаю як то сумістити з ГВ. Біцилін ясне діло якщо тре буде, то тільки після ГВ, але я не знаю чи його хочу колоти, невже нема альтернативи?? Ревмопроби казав лікар здавати аж після лікування горла

    Щодо порад - можу лиш порадити фізичну активність, вона стимулює лімфатичну та імунну систему. Звичайно дуже обережно і помірно, враховуючи біль у суглобах
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Біцелін - це стандарт, який можуть колоти і без бакпосіву. А після бакпосіву лікар вам визначить чутливість до антибіотиків, і назначить, те що підійде саме вам
    З тим промиванням була б дуже обережна. Я обійшла багатьох лорів і лише один заїкнувся про промивання. І я лише один курс пройшла того промивання, і під час того курсу дістала чи то ангіну чи то грибок був. Але горло боліло і було обкладене білим нальотом. Теперішній мій лор пояснив, що разом з поганими бактеріями вимиваються і здорові, може порушуватися мікрофлора і призвести до такого результату. Зараз суб"єктивно мене мигдалики не турбують, але поболюють перші фаланги на безіменних пальцях. І щось я очкую чи то ревматизм починається. Тим паче, що в мами моєї ревматоїдний поліартрит
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2016
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ну так без бакпосіву, але не без ревмопроб, які я ще не здавала) але по відчуттях зле, хоча може причина й в іншому. Мені лор казав спочатку горло вилікувати, а тоді здавати ревмопроби, щоб була чітка картина
    я розумію що медичний стандарт, але чи є альтернативне лікування

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я так на хлопський розум: промиванням ви на якийсь час забираєте пробки, а антибіотики діють на причину появи цих пробок. Я не за антибіотики: зараз їх взагалі стараюся оминати. Але колись проходила кілька етапів лікування антибіотиками. Але мій стафілокок стійкий, і лікар розвів руками. Сказав, що жити мені з ним, але так як воно мені не заважає, то нема потреби з ним щось робити.
     
  8. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2016
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А тоді що то промивання дає?
     
  10. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Справа в тому, що в мене не бачать зв'язок з мигдалинами, бо трози червонувата стінка, та й по всьому, все. Чутливість здавала - мені біцелін і підійшов, але якщо колоти, то то не раз-два, медсестра до малого приходилоа, то коле собі 2 на рік курсами. З ревмопроб лише АСЛО збільшгенк, але саме по собі воно теж ні про що не каже. Я була в ЛОРів і в мелхді, і в військовому, і на ужгопродський, і в ревм-гів, толком ніхзто нічо не знає,тойте,той се каже, хірурги казали "давай виріжимо", але не факт, що то вони. Може то в нас через пологи і таке, ну типу загострення того, що сиділо тихо.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  12. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Ще мені радив ЛОР тонзилотрен смоктати, там по схемі курс і полоскати прополісом і морс сіллю.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в ломоти можуть бути інші причини, наприклад защемлення в хребті
    кажу ж, фізична активність, спробуй походити на масажі ,а ще краще до мануального терапевта
    мені взагалі ліву руку добряче віднімало, бо на лівому боці частіше годую вночі і в плече щось вступило, хоча нерівномірне навантаження йшло ще з поясниці і дискомфорт втома були по всьому хребті
    може ще серцево-судинна система дає вплив
     
  14. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Мені від хребта серце боліло так досить сильно плюс тахікардія, аритмія. Почала пильнувати хребет- зникло.
    Хронічний тонзиліт маю з великим стажем. Під час мононуклеозу вже десь в універу мала дві сильних ангіни. Ревмопроби тоді ніби були від'ємні, але ехо- серця показало початки ревматизму. Тоді я три роки колола раз в місяць ретарпен. В час перереєстрації колола біцилін раз в три тижні ( пояснювали, що ретарпен довше тримається в організмі; але і то, і то болючі і неприємні уколи).
    Під час ГВ мала сильне загострення. То кололи щось типу цефтріаксону ( вже точно не згадаю назви, лиш виробником ніби Грузія була, бо наше часто підробляють). Після цього ще було щось в таблетках з антибіотиків, але з іншої групи ( щоб так наверняка). Також промивали. Під час названого загострення- якимсь Хлорофілом ( або щось таке, в спец аптеці якійсь брали). Промивала загалом разів зо чотири курсами ( років за 20). Ніяких побічок не бачила, лише позитив. Раз в рік тепер ( після загострень було і по 2 рази) стабільно профілактика: мазок, по результатах мазка або антибіотик з наступними пунктами ( але останні роки , як дууууже пильную, то без нього); плюс пшикалки- смокталки курсом; плюс щось типу респіброну на підняття імунітету, плюс бактеріїдля кишківника ( за версією мого лора все від слабкого місцевого імунітету, і в кишківнику в тому числі); ну і курс турбус - кварцу і ультразвукові з гідрокортизоновою маззю ( під час ГВ лишу кварц робила).
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  15. miafox

    miafox Member

    Там жива черга
     
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А хто недавно до Онутчака звертався? Як враження? Мені знайомі порадили, але бачу що він вже зазнався, гроші немалі бере. Що "ліпше у його приватний кабінет, там дорожче, але ліпше", хоч тут пишуть що і там він не носиться із пацієнтами, займається своїми справами. Тут дописи дівчат почитала то взагалі сумніваюсь чи варрото саме до нього йти (планувала консультацію бо в лежачому положенні по носоглотці вже пару років слиз заваджає, якийсь алергічний риніт чи що то вже не знаю, лікарі взагалі там проблем не бачать). А недавно мала гайморит, то успішно вилікувала в лора у своїй ближній поліклініці:girl_smile:
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я про нього лиш читала на ДП і загалом в неті.. і відгуки часом як про одного з найкращих у Львові, нехай це буде пятірка чи десятка кращих
    ну але не розумію коментар "гроші немалі бере" якщо він хороший спеціаліст і є високий попит, то хай хоч тисячами бере (в приватному порядку), ніхто ж не закріплює за ним як за лікарем чи каже в обовязковому порядку до нього
    але звісно роботу державну лікар має робити теж належно або взагалі відійти вприват, як деякі лори, і лікарі загалом, роблять
    але "зазнався" і "не носиться з пацієнтами", тут як то кажуть, є чого то варто писати скаргу у відповідні інстанції, а як не підходить вам просто, не ідіть до нього:)
     
  18. VERO

    VERO Well-Known Member

    Моя сестра їздила в приват. кабінет з дитиною. Задоволена. Приділив увагу, назначив необхідні аналізи. 2тижні тому у нього рука в гіпсі була і приймав лише в приват. кабінеті.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. hishnik

    hishnik New Member

    Хочу поділитися своїм досвідом з проблемами носу та операцією у Винниківському госпіталі.

    В січні цього року мала операцію на викривлений хрящ в носі, який спровокував гайморит.
    - Як все почалося-------До цього 4 місяці ходила в поліклініку, де мені ставили різноманітні діагнози, не бачачи викривлення на рентгені (лише Артимишин З.І. змогла встановити правильний діагноз і призначити антибіотики і електрофорез!!!) Всі ці 4 місяці були кошмарні, оскільки без судино-звужувальних капель не могла прожити і дня. А коли випадково забувала купити нову пляшечку, то серед ночі бігла в аптеку, оскільки здавалося, що до ранку задихнуся. Ходила на електрофорез, але користі з нього не було взагалі!
    - Операція у Винниках----Так от.. після обстеження в Радовенчика Петра Петровича було призначено операцію, він же і оперував. Сама операція пройшла добре, швидко (30хв.) і майже безболісно, наркоз місцевий. Під час операції лікар виявив ще поліпи, які тільки почали утворюватися. Відповідно, їх також видалив. Найважче було пережити першу ніч. Дискомфорт спричиняли силіконові тампони, через що ніс розбухав, голова розривалася. Одним словом, очей за ніч я так і не закрила і рахувала хвилини до ранку. Зранку тампони витягнули- було трішки неприємно, але нічого смертельного. Зазвичай, на наступний день після операції відправляють додому. У мене ще були в носі силіконові пластини, тому через 2 дні після операції довелося ще раз піти до лікаря, щоб він їх зняв. В мене була ще невелика кровотеча, поки не зняли пластини.
    - Післяопераційний період/Реабілітація-----Після того, як витягнули пластини, я ніби знову народилася на світ. Я змогла дихати! Радості просто не було меж. Мене, мабуть, зрозуміють ті, хто був у подібній ситуації. Пройшовши період реабілітації, з диханням все добре. Під час застуд судино-звужувальними каплями не користуюся і не збираюся. Натомість, лікар призначив промивання носа сумішшю з морською сіллю "Аквамаріс"- дійсно дієвий спосіб позбутися нежиті і продизинфікувати/зволожити слизову носа.
    - Умови----Обладнання в госпіталі нове і, на скільки мені відомо, у Львові більше такого немає.
    Палати з ремонтом, є туалет і душ в палаті. Я попала в двомісну. Все це (операція/палата) наразі безкоштовно. Хіба що можна віддячити лікарю, але це виключно за бажанням пацієнта. Ніхто не називає сум і нічого не вимагає.

    Пройшло вже пів-року після операції і, на щастя, нічого не турбує. Дуже тішуся, що попала саме до Петра Петровича і всім дуже рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Дівчата, вибачте, але всю тему перечитати не в силі.
    Хто був у Звіра? В нас в місті відгуки про нього дуже хороші.
    Киста на яснах з заходом на гайморову пазуху + поліпи.
    Ніс не закладений, але постійні шмарклі, особливо після вживання дуже теплої іжі. Пов'язувала з тонзилітом хронічним, але ж не зуби. Хоча...
    Отже, треба консультацію лора.
    Порадьте щось, будь ласка!