порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Поділіться інформацією у якого лікаря Ви були і чи задоволені результатом, бо у нас подібна ситуація.
     
  2. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Відповіла в пп.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. SovaBa

    SovaBa noctua

    Дуже добрий лор Звір (прізвище) на Ужгородській
     
  4. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Може я попала до нього в поганий день, але мені не сподобався ні як людина, ні як лікар. Дочці 2 роки, плакала, дьоргала за вушко ,тем 38. Нашого лікаря не було, він попросив подивитись Звіра. Під кабінетом багато людей, він криком чого їх так багато, ідіть в поліклініку. Мала страшно плакала, діагноз запалення вушок, атибіотик. Але ми всетаки дочекались нашого лікаря , і коли він нас дивився зайшов Звір, і таким злим голосом, чого ще прийшли. Наш лікар показує що нічого не має, вушка здорові, Звір буркнув, що мала плакалаІ вушка були червоні і він поставив діагноз запалення.
    Дочці на другий день всі симптоми пройшли, що це було не знаю.
     
  5. SovaBa

    SovaBa noctua

    mamvasulka.
    щиро здивована(( Від багатьох чула про нього лише найкращі відгуки(
     
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    може просто не той настрій , не той день:girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Inkov

    Inkov New Member

    Доброго дня.ходив з діагнозом-хронічний тонзиліт біля 3 років.Постійна темп. Та самопочуття заставили зробити операцію.До операції лікувався в багатьох лікарів.Крім багацького витрачення грошей нічого не змінилось,лікувався і в києві,і ззакордоном...у львові в 4 місцях...І от вирізали гланди але після зажиття утворилась дира та далі є гнійні пробкі..:girl_cray::girl_flag_of_truce:
     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Перечитала всю тему. Обираю між Шоробурою та Юрочком. Може, в когось є свіжі відгуки? Що порадите? Чи Юрочко ще працює в Охмадиті, і чи в нього жива черга, чи треба записуватися (приватний кабінет нам не підходить). Вже цілий місяць мала має нежить, по сто разів на день вишмаркує носа, йдуть зелені соплі, по задній стінці стікають, аж відхаркує то все соплення-мокротиння. Пару разів закапали називіном, випили дві пластинки синупрету, вишмаркуємо гарно і ретельно, але то все лікування "что в лоб, что по лбу". Якщо можна, напишіть телефон Юрочка в приват, будь ласка. Залишилося три тижні до школи, хочеться вже вилікувати той дурдом нарешті.
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2016
    Reason for edit: РАЦЮЖЄ
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А пазухи не болять? Не хочете спочатку сходити до лора в поліклініку, може зробити знімок, якщо він вважатиме доцільним. Бо як підете в охмадит, вистоїте черги, а Вас відправлять рентген робити, може затягнути час. Може того і не треба, але так подумалось, раз тривалий такий нежить.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    І як довго зелені соплі, можна ще мазки здати. В Синево досить дорого. Модна і в державній поліклініці, правда без чутливості на антибіотики.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Та ви екстрасенс! :girl_smile:
    Пішли ми все ж таки в дільничу поліклініку сьогодні до лора, розказали то все, і відразу направили нас на знімок. Зробили, а там сюрприз - лівобічний гайморит. Причому ні пазухи не боліли, ні голова, ні температури високої не було, а просто такий тривалий зеленосопляний харкотиннячий нежить, ось і ускладнення. В п"ятницю йдемо з тим знімком на прийом і виписують нам лікування.
     
  12. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    У вересні йдемо з малим на операцію до Юрочка,хто робив останнім часом поділіться пліз його розцінками,знаю що все індивідуально, але хоч приблизно, в пп,дякую
     
  13. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Дівчата, може хтось має телефон мобільний медсестри Юрочка ( вона давала, а я десь посіяла). Треба чоловікові аудіограму зробити тижня, а там або не відповідають, або зайнято. Або хтось має контакти де можна ще пройти це обстеження для дорослого. Дякую.
     
  14. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Дівчатка, підкажіть, будь ласка, в пп телефон Бариляка Андрія Юрійовича. Або як до нього можна на прийом потрапити? Буду дуже вдячна.
     
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я можу поділитись, напишіть пп мені.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  16. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Дуже дякую, мені вже дали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Хто може поділитися враженнями про Бариляка? Були у нього на прийомі в Параскеви, то враження двоякі. Зараз маємо зробити дитині аудіограму, і дальше думаю чи вертатися до нього...
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Violka

    Violka New Member

     
  19. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Violka, ви точно в Бариляка були? Він приймає в медінституті і Параскеви.
     
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, а Дунілова ще приймає? Як до неї потрапити на прийом?