порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Теж чула хороші відгуки про Бариляків, бо є тато і син. Син-той самий Андрій Юрійович (якщо не помиляюсь) працює ще в Параскеві...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Nica

    Nica Well-Known Member

    Вкотре переконуюсь, що ідеалу просто не існує! Хто допоміг, той і герой. Мала проблему з вухом, обійшла купу лікарів, була і в Бариляка в Параскеви! Гроші на вітер! Лікував гострий середній отит, а в мене було запалення слухової труби, тобто тубоотит. 427 грн за прийом, гроші на вітер, результату 0! Потім була в Кручаниці Івана Івановича, те саме! Мене витягла Нягул Роксана Ярославівна, щиро їй вдячна! Процедури були драконячі, але без них ніяк! Тому, для мене вона найкращий лор у Львові!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Tanyala

    Tanyala New Member

    Добрий день. Можете дати контакти!
     
  4. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    В мене чоловік рівняв носову перегородку в Бариляка А.Ю. Результатом і самою роботою лікаря він задоволений. Знає свою справу в тому. Але ми до нього ще після того звертались як просто до ЛОРа. Чоловік пару раз, я, бо маю хронічні проблеми з горлом та носом, ну і я сестру свою до нього водила теж з проблемами, але тут результату як хорошого лікаря він не показав взагалі. Зробили висновок, що як лікар для хірургічного втручання він сильний, а якщо необхідно лікувати горло/ніс, то треба шукати когось іншого.
     
  5. Esterhazi

    Esterhazi New Member

    Доброго дня!Якщо маєте контакти Нягул,дайте будь-ласка і де вона приймає?
     
  6. lyudiklak

    lyudiklak New Member

    Бариляк Андрій Юрійович він лор --- онколог тобто дуже кваліфікована людина яка весь час вдосконалюється і вчиться а не думає тільки за сьогодні якби гроші здерти він патріот ----- таким повинен бути кожен лікар нажаль маємо топольну де лори деруть гроші а особливо лікар на прізвисько Горак його батько стоматолог в мед університеті ото сімя бізнесменів ужасссссс.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Минулого тижня я ходила до Онутчака із своїм хронічним тонзилітом, вистояла 3 години, він прийняв двох людей, а на мене вже часу не було ( нас в черзі було троє), сказав прийти іншим разом, так як у мене часу немає ходити на Ужгородську (та й бажання до нього йти зразу відпало) , я вирішила піти до іншого лікаря Звір. Лікар я так зрозуміла він хороший в черзі до нього людей 15 було і усі хвалили, але він почав кричати, що не приймає без направлення. Я вирішила ще трошки почекати, так як направлення до нього не мала, в кінці черги попросилася на огляд і він мене прийняв. Скажу чесно враження від нього ніякі не дивився на аналізи, не питав про скарги просто подивився в горло і сказав рвати
    А сьогодні начитавшись посиденьок вирішила піти до Бариляка А.Ю. в мед, черги не було, прийшов оглянув і ніс, і горло, і подивився на аналізи усе гарно пояснив і розказав. Так як на мене чекає операція по видаленню гланд я вирішила зробити її у Бариляка, так як ставлення у нього краще ніж у лікарів з Ужгородської.
    Але я б ще хотіла запитати у тих хто видаляв у нього гланди, скільки коштує ця операція?
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я так розумію, що операцію вам ще до Бариляка хтось назначив?
     
  9. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Дільничний терапевт мені запропонував піти на консультацію до Онутчака, щоб вирішити лікувати чи різати.
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    З досвіду: Бариляк одразу каже різати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Знаєте, радити не дуже люблю, а тим більше лікарів, бо то все дуже індивідуально. Але так склалося, що прийшлося стикнутися в своєму житті з двома Лорами. Перша- Шоробура М.Б.(більше дитячий) непогана, знає толк в своїй справі, але останнім часом трошки зажерлася, як то кажуть, хоча як спеціаліста можна розглядати. Друга- Куценко С.Я , досить толкова, видно, що лікар на своєму місці, дуже ретельно розглядає кожну ситуацію, молода, що декого зупиняє при виборі лікаря. Але повторюю, що для кожного своє, хоча, думаю, якщо спеціаліст своєї справи, то має підійти кожному.
     
  12. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Дівчата ті хто недавно вирізав гланди розкажіть в пп будь ласка як це все проходить, і скільки часу відчуваються болі в горлі після операції. А то я дуже боюся.
     
  13. Milli

    Milli Well-Known Member

    Хто знає яким методом Бариляка вирізає гланди?
     
  14. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Ну а я би так не сказала. Якраз сестру до нього водила, щоб подивився чи треба рвати мигдалини (гланди) чи ні, бо інший лікар дуже настоював на втручанні. От він якраз і був проти того щоб рвати.
    Ціну він не називає. В більшості хто скільки може, за грошима в карман точно не полізе. В першу чергу він як лікар робить свою справу, а щодо подяки то вже хто скільки може і вважає за потрібним дати. Ну принаймі в нас так було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. jjj ob

    jjj ob New Member

    Нещодавно відкрила для себе чудового лора - Герона Р.М. не читала ніколи про нього відгуків на сайтах, попри те - в лікарні - величезні черги. Люди,кажуть, дуже задоволені. І я теж. Отримала фахову консультацію,ефективне лікування, людяне і ввічливе ставлення. Буду звертатись з сімєю, і рекомендую,якщо хто б не знав до кого звернутись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Я зараз промиваю гланди в приватному кабінеті на Чупринки. Це клініка Юрочко, але він безпосередньо гланди не промиває, інші лікарі. Мене промивала к-ка разів дівчинка, досить не погано. І чоловік років 30-ти - погано промив, дуже поранив горло, не тільки гланди.
     
  17. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Прошу відгукнутися в пп стосовно цін на операцію в Чушака І.М. у Винниках, терміново.
     
  18. pumaxa

    pumaxa Member

    Перш ніж призначати антибіотик, лор повинен був вас направити на бак-посів з зіву + антибіотикограму., ЕКГ та УЗД серця. І ще, якщо ревмофактор вже є, навіть не значний, то його тепер потрібно регулярно перевіряти, а також звертати увагу на дискомфорт не тільки в горлі, але й в суглобах і серці. Тому що якщо це все почне усугублятись, то краще терміново видалити мигдалики, щоб в майбутньому якраз уникнути ревматизму серця, ревматоїдний артрит і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    хто має мобільний телефон в клініку Юрочка на Коновальця,
    я згубила, а на стаціонарний їхній як завжди не дозвонитися(
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1