порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. Oleksfro

    Oleksfro New Member

    Всім привіт! В мене така проблема: Довгий час хворів на фронтит, то захворію -спочатку як проста заступа потім починає гній йти коли промивав носа. або бувало просто болі в лобі.. -дуже часто допомагав бісептол. І недавно Два лікарі сказали операцію робити. Ну все ж таки зробив в Винниках. пройшло пів року.. десь мабуть провітрило в поїзді знов захворів. Та сама історія знову. спочатку проста застуда. .а потім гній з носа.. коли промиваю.
    Вродіби думав все вилікувався тиждень проходив здоровий і тут знов шось мене підкосило.. і знов то саме .Температура .. нежиті як такої немає. але і гній не дуже хоче виходити коли промиваю носа.. сіллю.І Тепер почало боліти в області брови трохи нище блище до Ока.. Підкажіть до Кого можна звернутись.. і можливо хтось якимось методами лікував. і вилікував ??
    Буду вдячний за любу інформацію.
    Наразі не дуже хочу шоб знов робили операцію. Хочу якось вже без хіріргічного втручання вилікувати.. Можливо хтось стикався з таким і лікар без хірургічного втручання ,допоміг вилікувати.. Або можливо хтось підкаже якийсь дієвий метод.. щоб той гній вийшов або щоб зникла ця біль і все стало на свої місця.
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А в чому полягала операція? Якщо гній не хоче виходити, це набряк слизової, не знаю чи вдасться його видути, мені робили прокол гайморової пазухи. Рекомендую Гербіша Ю.О. Дуже хороший лікар, лишнього не порадить.
    Крім антибіотиків не знаю способу і то не факт, що допоможуть...А чому не звернетесь до лікаря який робив вам операцію?
     
  3. Oleksfro

    Oleksfro New Member

     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    на фронтит -тобто гній в лобних пазухах
    тобто, операція полягала у видаленні гною з лобних пазух? не чула взагалі - то такого. Може вам пункцію робили? Вам треба добре пролікуватися, не розумію при чому тут операція, ну і уникати переохолоджень і продувань
    --- дописи об"єднано, 20 Червень 2017 ---
    Тут у темі багато відгуків про лікарів, читайте, вибирайте, походіть на консультації до тих лікарів.
     
  5. Oleksfro

    Oleksfro New Member

    так мені видаляли гній з лобних пазух.
    ну і уникати переохолоджень і продувань -це правда.. а то скоріше за все десь продуло.
     
  6. MariaSadova

    MariaSadova New Member

    Доброго дня! От недавно побачила рекомендації щодо доктора Герона р.м.. як-то кажуть "береженого Бог береже"- маю дотичність до медицини. Потрапив мій чоловік по рекомендаціях до цього доктора, розказати він вміє, як і здирати гроші ні за що, а тепер чому нізащо : робили операцію -вирівнювали перегородку, так-от цей лікар лише говорити може, а сам операції не робит , тільки інструменти подає світилу лору.( добре мати знайомих в лікарняних стінах), тільки запізно про то визнала, біда.Так-би мовити чужими руками лікує. Щодо препаратів, має певну схему, а щось більше розказати - тут вже дар зникає. На протязі тижня, що була присутня в коридорах лікарні, можу сказати одно: всіх хворих відводить за межі оглядових і там вже починає розказувати. Людей багато до нього це правда, за пацієнтами доглядає, тут питань нема. багатьом помагає звісно ж, але є але..Незадоволені ним, багато слів -( оратор з нього добрий), а от щодо лікування - не варто обманювати людей і брати гроші нізащо. Не рекомендую. Була б на то воля - зверталась б одразу до Бариляка напряму. не гоже так чинити
     
    Останнє редагування: 26 Червень 2017
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

    Прошу порадити лора який би мав змогу приділити пацієнту більше часу ніж 10хв, все спокійно пояснити та знав останні новинки в лор-медицині. Ну і бажано щоб був якийсь попередній запис до нтого без кілометрових черг. Хоча відсутність черг - то не головна вимога.
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Однозначно Гербіш Юрій Остапович.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А де він працює і як до нього записатися?
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Працює у Військовому госпіталі, 0679030698, Дзвоніть в районі 15.00, він тоді менш зайнятий.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. ladygossip

    ladygossip Member

    Дякую, ми вже скористались Вашою порадою!
    Дуже вдячна Гербішу, що поміг батькові в складній ситуаці. Тоді коли інший "хвалений" лікар Артемишин Зоряна, навіть не хтіла в горло заглядати і кричала, що вона нічого не бачить( неприємна особистість, зверхня, не поставила діагнозу, а просто "послала" на Ужгородську(
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Barambulechka

    Barambulechka New Member

    Може в когось була така ситуація. Заклало ліве вухо, лікар сказав, що є дірочка у барабанній перетинці і хронічний отит. Мене нічого не болить, з вуха нічого не тече, температури нема. Вже 4 день капаю Отофу і п"ю Зитрокс, поки що покращень нема. Чи реально що ліки ще не допомогли? Чи варто звернутись до іншого лікаря? Порадьте до якого піти. Зараз лікування назначив Звір Ю. М.
     
  13. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Підіть на консультацію до Чушака в Винники, в воєнний госпіталь. На сайті госпіталю є його номер телефону.
     
  14. Barambulechka

    Barambulechka New Member

    Порекомендував мені Звір Ю. М. зробити операцію на барабанній перетинці, пришити латку на дірочку. Дав контакт лікаря Павлюка П. С., який робить таку операцію. Я дуже боюсь такої операції. Може хтось проходив це, напишіть, що, як? Хочу йти ще до лікарів інших щоб проконсультуватись.
     
  15. Barambulechka

    Barambulechka New Member

    Порекомендував мені Звір Ю. М. зробити операцію на барабанній перетинці, пришити латку на дірочку. Дав контакт лікаря Павлюка П. С., який робить таку операцію.

    точніше Павлюк другий хірург при таких операціях. Головний - проф. Яшан О. І. з Тернополя
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    У ЛЬвові мікрохірургією вуха не займається ніхто, ну хіба приїжджає Яшан і в нього вчиться Павлюк. А Київ вам не рекомендували?
     
  17. Barambulechka

    Barambulechka New Member

    @Materynka, за Київ нічого не казали. Якраз Яшан і має робити операцію. Ви не вкурсі як він?
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    ні, я не знаю, просто знаю, що він робить мікрохірургічні операції на вусі. А ви вже в нього консультувалися?
     
  19. Barambulechka

    Barambulechka New Member

    @Materynka,консультувалась з Павлюком
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я щось не дуже розумію, консультуєтеся з одним лікарем, але Яшан приїде на операцію і вперше вас на ній побачить. То Павлюк його викликає?