Порохотяги

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, порадьте мені якийсь простенький порохотяг. Мені так щоб швиденько пройтися по хаті. Треба мені його як додатковий варіант до миючого зелмера.
     
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, хто має Zelmer voyager twix? Які відгуки?
     
  3. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Я б Вам порадила краще розглянути варіанти електровіника - і місця менше займає і пройтись на раз-два по дому якраз.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    @KAPUCHINKA у мене також миючий зелмер, і я до нього купила керхер VC 5. Це швидше навіть електровінник, але я задоволена як слон) Не потрібно мити після кожного використання, користуюсь, навіть, коли діти сплять, він тихенький, гарно працює, порохів не залишає, і ще гарно, що довгий дріт,вистачає на всю хату, легенький і мало місця займає, навіть 6-ти річний син ним пилососить після вечері)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А по килимі як? Маю в коридорі теракотовий видно кожну пилинку. Плюс почалося гуляння в пісочниці, піску на ньому, капець. І зняти нема як, бо то взуття мокре, то пісок, то візок, щкода паркету (((. От , власне, той килим і є причиною чому мені треба пилосос. Бо більше ніде килимів не маємо можна там віником чи шваброю пройтися.
    --- дописи об"єднано, 17 Березень 2017 ---
    На фотках прікольний ))) і по характеристиках і функціональності класний.
     
  6. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    @KAPUCHINKA у мене коврик тільки один, і то в дитячій (тобто взутими туди не ходять). Час від часу я проходжусь там керхером, але й зелмер там працює раз на тиждень. Крихти з печева збирає, про пісок мені важко сказати( Я купувала його, власне, щоб втікти від віника) Він значно слабший від зелмера, але ж і розміри та гучність також значно відрізняються)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а на скільки він маневрений? чи зручно працювати однією рукою? чи справді розкладаєте його кожен раз? справді було б цікаво, чи пісок би подужав тягнути. бо коридор, то вічний бруд
    шукаю собі в рахунок дн щось замість шуфельки з віником. бо годі на колінах то все підмітати.
    і де ви брали - у львові чи через розетку?
     
  8. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    @HOPIC про маневреність, то це найкращий парохотяг, що я тримала в руках. Він розкладається на 180 градусів, щітка так спроектована, що керую лише кистю і без зусиль, до того ж уся панель керування під руками. Маю в хаті сходи, то тут також ця модель виграє у решти, бо не потрібно в іншій руці нести "бандуру". Він легкий, я ним з легкістю проходжусь по пристельовим карнізам. Я, власне, і замінила ним шуфельку, бо скоро літо, і знову дітки після босоніжних купань на вулиці, будуть бігти до хати, тому я його і купила. А щодо розкладання) то не розкладаю, тільки дріт скручую. Він так мало місця займає у кладовці, що я просто його поставила на місце, де раніше стояло відерце з картоплею, а це чудо техніки більше і не потребує. Його розмір дозволяє навіть моєму 6-ти річному синові ним пилососити після обідів-вечерь, коли крихт на підлозі чомусьбільше, ніж на столі. А ще великий плюс, що не потрібно витріпувати мішок і мити резервуар з водою) просто порохи висипав зі стакана у смітник,і все) все чисто і без пилу) Але, є і мінус( таки без потужного пилососа раз на тиждень не обходимся, цей керхер просто замінив віник.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, прошу щось порадити, дано : дерев'яні підлоги, килимів ніде немає. Який обрати порохотяг , щоб ним прибирати пилюку з підлоги? Підлога темного кольору, все на ній видно і я вже не маю сили мити той порох через день, та й що з того дерева буде від такого частого миття? Треба щось таке негроміздке, потужне, не дуже шумне і щоб нерозкидало пилюку по хаті )))
    Елекровіника не розглядаю від акумулятора, хочу від розетки.
    І в яку сторону мені дивитись?
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В сторону робота)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Ой, не спите сіль на рану. Зараз не потянемо (((
    Думаю над зелмером
     
  12. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Ой( тільки не Зелмер... місяць по закінченню гарантії мій зелмер... упс-с-с...( ще й гудів як трактор... брр-р-р... поглянь в сторону керхера. Тихенький і потужний. У мене і віник з дротом і побутовий з аквафільтром, отож,маю з чим порівняти.
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    А я маю зелмер, вже 4 роки, і тттт все супер
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Ви перша від кого чую негативний відгук)) але з технікою як пощастить, це я знаю добре ))
    Пилосос без мішка DIRT DEVIL Dusty360 (DD1400)
    А про таке чудо ніхто нічого не чув?
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ми мали Зелмер - згорів мотор за пів року.
    А щодо робота, то наш знайомий має китайського з Алі за 4000 грн вже рік - задоволений
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Dgaga

    Dgaga Active Member

    Дівчата підкажіть може хто має
    MPM MOD-19 Bora? Чи варто його розглядати?
     

    Вкладення:

  17. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    От і я в виборі порохотяга що все таки придбати зелмера чи керхер, для прибирання і мийки килимів ,лінолеумів вдома, от дивилася на керхер вд2 то він навіть бруд на подвір'ї прибирає чи то дійсно так і ціна невелика ,може хто має порадьте конкретні моделі від тих двох фірм
     
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Маю зелмер такий, що зі всіма можливими функціями. Зламалась мені основга щітка, скоріше від мого активного використання. Другий раз такий не брала б. Моя суб'єктивна думка, хоч і сама не мала, що керхер кращий, але й відповідно дорожчий.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    А яка модель або може фото
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    [​IMG]

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka