Порохотяги

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

1. raspberry

raspberry Well-Known Member

Отже, пишу відгук: Xiomi Roidmi F8 - Користуюсь даним пилососом майже тиждень. Покупкою задоволена. Легкий, зручний, має різні насадки. Зручно чистити і заряджати. Дуже зручно пилососити з підсвіткою в темну пору доби чи просто з поганим освітленням. Ну і величезний плюс, що це бездротовий пилосос. Взяла і пішла по кімнаті. Не потрібно розмотувати кабеля, шукати найвдалішу розетку, в процесі прибирання обминами/піднімати кабель, перекидати на іншу розетку, потім це все змотувати. Дуже зручна штука, однозначно рекомендую до придбання.

• Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Gajka

Gajka Well-Known Member

Дівчата, бачу багато пишуть погані відгуки про зельмер.
    Я на днях переїхала від свого зельмера бачок пластиковий. Точніше трісла сама кришка. Сам контейнер ніби цілий. Можливо у когось стоїть і ми зможемо домовитися?

І тепер хочу ручний такий, не знаю, як правильно називаються. В кухні здалося б пилососити щодня, інколи навіть двічі, а оце габаритне я маю бажання притягувати не частіше 1 раз в тиждень, а то і рідше. Його миючою функцією не користуюся, бо то не є добре.

Порадьте щось хороше і недороге.
    Так, щоб всю хату можна було ним прибрати і десь за двері поставити. Площі +-140м2. І це по 70м2 на кожному поверсі - ось чому ще мені той зельмер поганий, бо тягати його по сходах ще той жах...

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1