Пошиття, декорування одягу

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем ТОТО, 19 Травень 2008.

  1. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    Я зараз користуюсь калькою, але про клейонку теж чула... Та проблема не в тому - копіювальний папір допомагає пришвидшити процес переведення викрійки вже з кальки чи клейонки на тканину. Процес виглядає приблизно так: коли перевели викрійку, наприклад переду, з одного боку тканини, то для того, щоб перемалювати її ще раз (тобто другу половинку), достатньо скласти тканину вдвічі, і підклавши знизу копіювальний папір, провести по лініях вже переведеної викрійки копіювальним колесом (такі в нас в магазинах продаються точно) - всі лінії переведуться на інший бік. Поки мої пошуки залишаються без успіху - мабуть доведеться замовляти в інтернет-магазинах.
    ПС. Наскільки я розумію, використовувати клейонку замість кальки зручніше, бо вона (клейонка) довговічніша і її можна складати у файли не боячись, що все помнеться)))
     
  2. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    Дякую! Хотіла б також спробувати такий копіювальний папір. Вчора погуглила трохи, то ціна справді на Prym кусюча, а з доставкою взагалі... не вигідно шити буде. Так що якщо хтось побачить щось таке в нас, то маякніть і мені будь-ласка. Або якесь СП б зорганізували.
     
  3. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    Так, ціна трохи кусається, але ж папір не одноразовий - за відгуками, його має вистачити десь на рік, а то і більше)))
     
  4. Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    Коли крояться симетричні деталі або зі згином то :матерія складається лицем в середину по лінії основи , і деталі викроюються разом.А потім якщо є виточки , переносяться силками або перебиванням.
     
  5. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    Щодо процесу складання тканини, я це і мала на увазі, просто, може, не зрозуміло описала)) Але було би легше за допомогою коп. паперу обмалювати все з однієї сторони за раз і не бавитись з силками, та і коли лінії швів є на всіх деталях, мені шити легше.
     
  6. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    похвалюся, що я вчора натворила)) два роки планувала розмалювати собі майку чи футболку, навіть купила фарбу для тканини, але ніяк руки недоходили. й ось вчора сиджу сама вдома.. батьки в Закарпатті, сестра на роботі. прибирала в комоді, потрапив до рук старий гольфик і тут Остапа понесло. х)))
    [​IMG]
     
  7. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Рукодільні вихвалялки

    Хочу теж повихвалятися чимось! Так як теми про шиття немає, повихваляюся тут!
    Ось це платтячко я шила своїй похресниці на хрестини!
    [​IMG]
     
  8. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    зробила малому костюм гномика на ранок у садочок
    [​IMG]
    моя гордість:girl_smile: то замшеві черевички
    [​IMG]
     
  9. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    Я шити не вмію, але дуже хочу навчитись, мені бабця навіть книжку вже купила. Бабця моя шиє гарно, і все моє свідоме життя ми з мамою шось думали придумували, шили першивали, ось кілька останніх пошивок. (нажаль тут нема багато сфотканих речей, в процесі викладу)
    1. Це намечі на піврочку пошили платтячко ,панталончики і косинку.
    [​IMG]
    2. Це на рік доці придумали платтячко і повязочку
    [​IMG]
     
  10. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    Моя "Монро"
    [​IMG]
     
  11. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    [​IMG]
    пошила собі штани і накидку
    брошечку можна роздивитись тут
     
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    БУЛО
    [​IMG]
    СТАЛО :)
    [​IMG]
     
  13. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    А я нарешті пошила доні ось таку спідничку. Фатин купила ще більше року тому, шити почала місяців три тому, все мудрувала, як то краще пошити, щоб вона регулювалася в поясі (я вперше і востаннє шила одяг ще в школі на уроках праці), перелопатила купу сайтів і форумів, а в результаті зробила по-своєму :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    плаття Бурда 8/2011_116
    [​IMG]
    шилось досить швидко і просто
     
  15. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

     
  16. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

     
  17. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    Пошила такі сорочечки племінницям (вишивка машинна, бо не встига б :girl_blush2:)
    [​IMG]
     
  18. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    Ось така золота сукня поїхала в Мурманськ! :girl_tender:
    Матеріали - тафта, гіпюр.
    [​IMG]
     
  19. Ludashka

    Ludashka New Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    Ось що вийшло в мене. Зкомбіноване із в'язаними елементами
    [​IMG]
     
  20. Alexx

    Alexx New Member

    Сукня трансформер! Планую і собі таку пошити ))) чи навіть просто вирізати ))). Думаю над кольором.
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Bt8KKLt8QF4#!
    Якщо хтось швидше пошиє таку, киньте фото і свої враження, чи дійсно воно таке практичне? А може хтось вже таке шив?

    викрійка цієї сукні:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2012